Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 26/9 – Το πλούσιο αθλητικό πρόγραμμα της TV και το LIVE του sportsup.gr στο Κύπελλο Ελλάδας

Δείτε το σημερινό (26/9) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula
Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

11:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2
Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

11:20
Eurosport 1
Γύρος της Φλάνδρας
Ποδηλασία

11:30
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Astana Open

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα
ACB Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν
Ρωσικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν
Scottish Premiership

14:00
Novasports 5HD
Μπορντό – Ρεν
Ligue 1

14:00
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

14:30
Novasports 4HD
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Αντβέρπ
Jupiler League

14:30
Novasports 3HD
Ντιναμό Δρέσδης – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2

14:55
ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Ρωσίας
Αγώνας

15:00
www.sportsup.gr
LIVE η 3η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Ρωσίας
Αγώνας

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Μαγδεβούργο – Λειψία
Liqui Moly Bundesliga

15:00
Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Οσασούνα
La Liga

15:30
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σασουόλο – Σαλερνιτάνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Έμπολι – Μπολόνια
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαουθάμπτον – Γουλβς
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Βόλος
Super League

16:00
Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Super League

16:30
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Λαύριο
Μικρός τελικός Super Cup

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Moselle Open

16:30
Novasports 3HD
Μπόχουμ – Στουτγάρδη
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
Motocross Εθνών
Μηχανοκίνητα

17:15
Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Λεβάντε
La Liga

18:00
Novasports 2HD
Κλερμόν – Μονακό
Ligue 1

18:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Λαμία – Παναιτωλικός
Super League

18:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ – Τότεναμ
Premier League

18:30
Eurosport 2
Superbike Ισπανία
Μηχανοκίνητα

18:30
Novasports 3HD
Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Κρασνοντάρ – Σότσι
Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λάτσιο – Ρόμα
Serie A

19:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

19:30
Novasports Start
Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάντιθ
La Liga

19:30
Novasports 1HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ελτσε
La Liga

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπράγκα
Liga Portugal

20:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30
Novasports Prime
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Super League

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο
ACB Liga Endesa

21:00
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Προμηθέας
Τελικός Super Cup

21:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

21:30
Novasports Start
Τερνάνα – ΣΠΑΛ
Serie B

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Νάπολι – Κάλιαρι
Serie A

21:45
Novasports 5HD
Τρέντο – Βίρτους Μπολόνια
Lega Basket Serie A

21:45
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Λανς
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι
WNBA Playoffs

22:00
Eurosport 2
Ολυμπιακό Τόξο
Τοξοβολία

22:00
Novasports 1HD
Μπέτις – Χετάφε
La Liga

23:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

01:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

error: Protected