Κατηγορίες
Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της πρεμιέρας (16-17/10)

1ος όμιλος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης  1-7
Καβάλα ’86 – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης  2-0
Σουφλί 2018 – Μέντεκας Καλαμαριάς  0-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Αλεξ. 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Καβάλα ‘86 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Μέντεκας Καλαμαριάς 1 1 0 0 1 0 1 3
4 Σουφλί 2018 1 0 0 1 0 1 -1 0
5 Ποντιακός Αλεξ. 1 0 0 1 0 2 -2 0
6 Εθνικός Αλεξ. 1 0 0 1 1 7 -6 0

2ος όμιλος

Απειρωτάν Ανατολής – Αμαζόνες Θεσπρωτίας  3-1
Veria Ladies – Κέρκυρα ΑΝΑΒΟΛΗ
Κοίλων Κοζάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού  2-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απειρωτάν Ανατολής 1 1 0 0 3 1 2 3
2 Κοίλων Κοζάνης 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Κεραυνός Θεσπρωτ. 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Veria Ladies 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Κέρκυρα 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 1 0 0 1 1 3 -2 0

3ος όμιλος

ΝΠΣ Βόλος – Νηρηίδες Φθίας  3-1
Λέοντες Τυρνάβου – Τρίκαλα  1-1
Πιερίδες Μούσες – ΜΑΣ Κούκου  10-0
Ρεπό : ΠΑΣ Λαμία

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερίδες Μούσες 1 1 0 0 10 0 10 3
2 ΝΠΣ Βόλος 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Λέοντες Τυρνάβου 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Τρίκαλα 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Νηριήδες Φθίας 1 0 0 1 1 3 -2 0
6 ΜΑΣ Κούκου 1 0 0 1 0 10 -10 0

4ος όμιλος

Άρης Τρίπολης – Ακαδημία Δόξα ’98  7-0
ΑΕ Καλαβρύτων – ΑΟΠΚ Πατίστα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΣ Τροιζηνίας – Λύκοι Αιγιαλείας  3-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Τρίπολης 1 1 0 0 7 0 7 3
2 ΑΣ Τροιζηνίας 1 1 0 0 3 2 1 3
3 ΑΕ Καλαβρύτων 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ΑΟΠΚ Πατίστα 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Λύκοι Αιγιαλείας 1 0 0 1 2 3 -1 0
6 Ακαδημία Δόξα ‘98 1 0 0 1 0 7 -7 0

5ος όμιλος

ΑΕ Λήμνου – Άγιος Θωμάς  1-1
Ακράτητος – Γυναίκες Περιστερίου  1-1
Ρεπό : ΑΕΚ

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Λήμνου 1 0 1 0 1 1 0 1
2 Άγιος Θωμάς 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Ακράτητος 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Γυναίκες Περιστερίου 1 0 1 0 1 1 0 1
5 ΑΕΚ 0 0 0 0 0 0 0 0

6ος όμιλος

Παναθηναϊκός – Αιολικός  7-0
ΑΟ Μελισσίων – Παιανιακός  2-1
Ρεπό : ΠΑΣ Λέσβου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 1 1 0 0 7 0 7 3
2 ΑΟ Μελισσίων 1 1 0 0 2 1 1 3
3 ΠΑΣ Λέσβου 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Παιανιακός 1 0 0 1 1 2 -1 0
5 Αιολικός 1 0 0 1 0 7 -7 0

7ος όμιλος

Φωστήρας Καισαριανής – ΑΕ Μυκόνου  0-8
Αστέρας Χαλκίδας – Απολλωνίδες Ερέτριας ΑΝΑΒΟΛΗ
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Φοίνικας Καλλιθέας  5-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Μυκόνου 1 1 0 0 8 0 8 3
2 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Αστέρας Χαλκίδας 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Απολλωνίδες Ερετ. 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Φοίνικας Καλλιθέας 1 0 0 1 1 5 -4 0
6 Φωστήρας Καισαρ. 1 0 0 1 0 8 -8 0

8ος όμιλος

ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου – Εθνικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Νέοι Εργοτέλη – Στίλβη Χανίων  8-0
Ρεπό : ΑΟ Ζωή

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 1 1 0 0 8 0 8 3
2 ΑΟ Ζωή 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ΑΟ Χάλης 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Εθνικός Πειραιά 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Στίλβη Χανίων 1 0 0 1 0 8 -8 0
error: Protected