Κατηγορίες
Super League 1

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των πρωταθλημάτων Υποδομής της Super League (16-17/10)

Super League U19 (5η αγωνιστική)

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης  1-2  
Λαμία – Άρης  0-4
ΠΑΟΚ – ΝΠΣ Βόλος  3-0
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός  1-0
Παναθηναϊκός – Ιωνικός  4-1
Παναιτωλικός – ΟΦΗ  1-2
Ρεπό : Ατρόμητος

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ατρόμητος 5 5 0 0 13 2 11 15
2 Παναθηναϊκός 6 5 0 1 16 7 9 15
3 ΠΑΟΚ 5 4 1 0 9 0 9 13
4 ΠΑΣ Γιάννινα 6 4 1 1 9 4 5 13
5 Άρης 6 3 1 2 10 9 1 10
6 Αστέρας Τρίπολης 6 2 2 2 8 5 3 8
7 Απόλλων Σμύρνης 6 2 2 2 6 5 1 8
8 Ολυμπιακός 6 1 2 3 6 8 -2 5
9 Παναιτωλικός 5 1 1 3 6 10 -4 4
10 ΝΠΣ Βόλος 6 1 1 4 3 13 -10 4
11 Ιωνικός 5 1 0 4 8 10 -2 3
12 ΟΦΗ 5 1 0 4 4 14 -10 3
13 Λαμία 5 0 1 4 3 14 -11 1

Super League U17 

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ατρόμητος – ΟΦΗ  4-1
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης  0-3
ΙωνικόςΑπόλλων Σμύρνης  0-1
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (20/10)
Ρεπό : ΑΕΚ

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 5 4 1 0 25 4 21 13
2 ΑΕΚ 5 4 1 0 16 7 9 13
3 Παναθηναϊκός 5 4 0 1 17 5 12 12
4 Ατρόμητος 6 3 0 3 12 14 -2 9
5 ΟΦΗ 6 3 0 3 14 23 -9 9
6 Αστέρας Τρίπολης 6 2 1 3 9 12 -3 7
7 Απόλλων Σμύρνης 6 2 0 4 7 12 -5 6
8 Ιωνικός 6 1 1 4 6 7 -1 4
9 Πανιώνιος 7 1 0 6 4 26 -22 3

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Λαμία – Άρης  0-3
ΝΠΣ Βόλος – ΑΕΛ  4-1
Παναιτωλικός – Ξάνθη  2-2
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα  6-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 7 6 1 0 29 6 23 19
2 Άρης 7 4 1 2 10 5 5 13
3 ΝΠΣ Βόλος 7 3 2 2 11 15 -4 11
4 Ξάνθη 7 2 4 1 12 6 6 10
5 Παναιτωλικός 7 3 1 3 8 12 -4 10
6 ΠΑΣ Γιάννινα 7 2 2 3 11 12 -1 8
7 Λαμία 7 1 1 5 7 24 -17 4
8 ΑΕΛ 7 0 2 5 5 13 -8 2

Super League U15 (1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης  2-3
ΟΦΗ – Άρης  2-4
ΑΕΚ – Ατρόμητος 1-1
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ  2-3

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 3 3 0 0 9 3 6 9
2 ΑΕΚ 3 2 1 0 4 2 2 7
3 Ολυμπιακός 3 2 0 1 12 5 7 6
4 Ατρόμητος 3 1 1 1 6 2 4 4
5 Παναθηναϊκός 3 1 0 2 5 10 -5 3
6 Άρης 3 1 0 2 6 8 -2 3
7 Αστέρας Τρίπολης 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ΟΦΗ 3 0 0 3 3 15 -12 0
error: Protected