Κατηγορίες
Super League 1

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των πρωταθλημάτων Υποδομής της Super League (20-21/11)

Super League U19 (8η αγωνιστική – εξ αναβολής)

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα  1-0
ΝΠΣ Βόλος – ΟΦΗ  1-1
Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης  0-2
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης  0-1
Λαμία – Παναθηναϊκός  0-1
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ (8/12)
Ρεπό : Ολυμπιακός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 10 7 1 2 22 11 11 22
2 Ατρόμητος 8 5 3 0 15 4 11 18
3 Αστέρας Τρίπολης 10 5 3 2 17 9 8 18
4 ΠΑΣ Γιάννινα 10 5 3 2 13 8 5 18
5 ΠΑΟΚ 8 5 1 2 11 5 6 16
6 Άρης 9 5 1 3 15 13 2 16
7 Ολυμπιακός 9 3 2 4 12 12 0 11
8 Απόλλων Σμύρνης 9 3 2 4 9 9 0 11
9 ΟΦΗ 9 2 3 4 8 17 -9 9
10 Ιωνικός 9 2 2 5 12 15 -3 8
11 Παναιτωλικός 9 2 2 5 13 18 -5 8
12 ΝΠΣ Βόλος 9 1 3 5 5 16 -11 6
13 Λαμία 9 0 2 7 6 21 -15 2

Super League U17 

1ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Ατρόμητος – ΑΕΚ  1-0
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός  2-1
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος  3-0
Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης  2-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 9 7 1 1 27 11 16 22
2 Παναθηναϊκός 9 7 0 2 24 8 16 21
3 Ολυμπιακός 9 5 2 2 30 9 21 17
4 Ατρόμητος 9 5 1 3 18 18 0 16
5 Απόλλων Σμύρνης 9 4 0 5 13 19 -6 12
6 ΟΦΗ 8 3 1 4 18 29 -11 10
7 Ιωνικός 9 2 2 5 11 13 -2 8
8 Αστέρας Τρίπολης 9 2 1 6 12 18 -6 7
9 Πανιώνιος 9 1 0 8 5 34 -29 3

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ξάνθη – Λαμία  3-0
ΑΕΛ – Άρης  0-2
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ  0-2
ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος  5-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΟΚ 11 10 1 0 47 7 40 31
2 ΠΑΣ Γιάννινα 12 6 3 3 24 16 8 21
3 Ξάνθη 12 5 5 2 20 11 9 20
4 Άρης 11 6 2 3 18 8 10 20
5 Παναιτωλικός 12 4 3 5 13 22 -9 15
6 ΝΠΣ Βόλος 12 3 3 6 16 28 -12 12
7 Λαμία 12 1 3 8 10 36 -26 6
8 ΑΕΛ 12 1 2 9 8 28 -20 5

Super League U15 (7η αγωνιστική)

Άρης – Παναθηναϊκός  2-3
ΟΦΗ – ΑΕΚ  1-3
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ  3-1
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος  2-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ολυμπιακός 7 5 0 2 24 10 14 15
2 ΠΑΟΚ 6 5 0 1 15 6 9 15
3 ΑΕΚ 7 4 1 2 10 9 1 13
4 Παναθηναϊκός 7 4 0 3 15 15 0 12
5 Αστέρας Τρίπολης 6 3 0 3 10 10 0 9
7 Ατρόμητος 7 2 2 3 10 9 1 8
6 Άρης 7 2 0 5 11 16 -5 6
8 ΟΦΗ 7 0 1 6 5 26 -21 1
error: Protected