Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα δύο ματς της 5ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική και οι σκόρερς (27/11)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 5ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Aναλυτικά :

ΜΑΣ Βεργίνα – Ριζώματα  3-1 (21′-81′ Μανωλόπουλος, 55′ Ντόβας / 23′ Τσελιόπουλος Ρ.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γιαγκιτζόγλου, με βοηθούς τους κ.κ, Λιόλιο και Κωστογλίδη

Συνθέσεις

ΜΑΣ Βεργίνα : Θεοχαρόπουλος (46′ Ταϊλαχίδης), Καραγαβριηλίδης (63′ Ντόβας), Δούλαλας (84′ Σιακαβάρας), Τσιρέλης, Αηδονίδης, Ιωαννίδης (63′ Κατσαβός), Παπαδόπουλος (84′ Ταχματζίδης), Λαζόπουλος, Μανωλόπουλος, Λιόλιος, Ντόβας

Ριζώματα : Κουτσαντάς, Ταλιώνας, Χειμώνας Φ. (58′ Καραβασίλης), Τσελιόπουλος Ε. (72′ Βλαχόπουλος), Μιγκνόζι (70′ Μελιόπουλος), Χειμώνας Γ., Γκόντριας, Μανωλόπουλος (72′ Παπαγεωργόπουλος), Τσελιόπουλος Ρ., Ζησόπουλος, Χατζηνικολάου


ΑΟ Συκιάς – Νησαϊκός Αλεξάνδρειας  2-3 (43′ Κακαγιάννης Β., 80′ Βήτος Χ. / 10′-65′ Μπρίνιας, 19′ Καψάλης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γαβράς, με βοηθούς τους κ.κ, Τσίτση και Μητρόπουλο

Αποβολή : Ματελόπουλος (84′)

Συνθέσεις

ΑΟ Συκιάς : Βατσάχας, Κακαγιάννης Β., Αργυρόπουλος, Ματζίρης, Θεολόγης, Καλέμι, Μελιόπουλος Α., Κακαγιάννης Κ., Τέτος (63′ Βήτος Χ.), Τσαπράνης, Μελιόπουλος Σ.

Νησαϊκός Αλεξάνδρειας : Σωτηρίου, Τσακιρίδης (45′ Μιχαηλίδης / 90+1′ Πετράκος), Μπάλμι, Σιγκούνας, Ματελόπουλος, Σπυριδωνίδης, Χαρπίδης, Βολονάκης (46′ Δημόπουλος Χ.), Μπρίνιας, Δημόπουλος Α., Καψάλης


Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Λουτρού  3-0 α.α.


Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΜΑΣ Βεργίνα 5 5 0 0 15 3 12 15
2 Αχιλλέας Νάουσας 4 2 1 1 6 5 1 7
3 Νέα Γενεά Νικομήδειας 4 2 1 1 4 7 -3 7
4 Νησαϊκός 4 2 1 1 9 6 3 7
5 ΑΟ Συκιάς 4 1 1 2 7 6 1 4
6 Ριζώματα 5 0 2 3 4 8 -4 2
7 Ολυμπιακός Λουτρού 4 0 0 4 0 12 -12 0

Σκόρερς

1 Λαζόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 6
2 Μανωλόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 5
3 Καψάλης Νησαϊκός 4
4 Ευτυριάδης Νέα Γενεά Νικομήδειας 2
5 Κακαγιάννης Β. ΑΟ Συκιάς 2
6 Καντερίσκας Αχιλλέας Νάουσας 2
7 Μοτσιόπουλος Ριζώματα 2
8 Μπλούκας ΜΑΣ Βεργίνα 2
9 Μπρίνιας Νησαϊκός 2

Επόμενη αγωνιστική (6η, 4/12 – 15.00)

ΑΟ Συκιάς – ΜΑΣ Βεργίνα
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας
Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Λουτρού
Ρεπό : Ριζώματα

error: Protected