Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (5/12)

1ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης  3-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού  0-1
Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας  0-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης  1-2
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας  1-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανδραμαϊκός 8 5 3 0 17 3 14 18
2 Αγροτικός Αστέρας 8 5 3 0 12 3 9 18
3 Άρης Αβάτου 8 5 1 2 12 7 5 16
4 Εθνικός Σοχού 8 3 4 1 8 4 4 13
5 Αναγέννηση Πλαγιάς 8 4 1 3 9 9 0 13
6 Αλεξανδρούπολη FC 8 3 2 3 9 12 -3 11
7 Απόλλων Παραλιμνίου 8 3 1 4 10 10 0 10
8 Δόξα Δράμας 8 2 3 3 8 8 0 9
9 Θερμαϊκός Θέρμης 8 2 1 5 9 13 -4 7
10 Νέστος Χρυσούπολης 8 1 3 4 6 13 -7 6
11 Ορφέας Ξάνθης 8 1 3 4 8 18 -10 6
12 Μ.Αλεξ,Ορφανίου 8 1 1 6 3 11 -8 4

2ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΑΕΠ Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-2
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Σαρακηνών  1-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΑΕ Λευκίμμης  1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός  1-3
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μακεδονικός  2-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Κοζάνη  2-4

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εδεσσαϊκός 8 6 0 2 14 9 5 18
2 Μακεδονικός 8 5 2 1 11 5 6 17
3 ΑΕΠ Κοζάνης 8 5 1 2 16 8 8 16
4 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 8 4 1 3 10 6 4 13
5 ΑΣ Γιαννιτσά 8 4 1 3 8 7 1 13
6 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 8 3 2 3 11 14 -3 11
7 Θύελλα Σαρακηνών 8 3 2 3 10 10 0 11
8 Κοζάνη 8 2 4 2 9 8 1 10
9 Ποσειδών Μηχανιώνας 8 2 2 4 9 11 -2 8
10 Κτην.Αστ.Καληράχης 8 1 3 4 6 11 -5 6
11 Ηρακλής Αμπελοκήπων 8 1 3 4 7 15 -8 6
12 ΑΕ Λευκίμμης 8 1 1 6 5 12 -7 4

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη  1-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  0-0
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου  0-3 α.α.
Αταλάντη – ΠΟ Φήκης  1-0
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας  0-1
Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας  1-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρακλής Λάρισας 8 5 3 0 11 4 7 18
2 ΑΟ Υπάτου 8 5 2 1 13 4 9 17
3 Δήμητρα Ευξεινούπολης 8 4 3 1 8 6 2 15
4 ΑΟ Νέας Αρτάκης 8 3 4 1 8 4 4 13
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 8 3 4 1 8 4 4 13
6 Θησέας Αγριάς 8 3 3 2 6 5 1 12
7 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 8 3 3 2 8 3 5 12
8 ΠΟ Ελασσόνας 8 2 5 1 8 5 3 11
9 ΠΟ Φήκης 8 3 1 4 7 10 -3 10
10 Ατρόμητος Παλαμά 8 1 1 6 6 10 -4 4
11 ΑΠΟ Αταλάντη 8 1 0 7 6 14 -8 3
12 Αετός Μακρυχωρίου 8 0 1 7 3 23 -20 1

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒΟΛΗ
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος  2-0
ΠΑΟ Βάρδας – Τηλυκράτης  0-2
Αχέρων Καναλακίου – Αίας Γαστούνης  1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός  0-0
Αναγέννηση Άρτας – Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-2
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τηλυκράτης 9 7 1 1 17 5 12 22
2 Παναχαϊκή 10 7 1 2 21 7 14 22
3 Αχέρων Καναλακίου 9 6 2 1 16 7 9 20
4 Αίας Γαστούνης 9 5 1 3 13 8 5 16
5 ΑΟ Διαβολιτσίου 8 4 2 2 16 11 5 14
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 9 4 2 3 13 9 4 14
7 Ναυπακτιακός 9 3 4 2 12 8 4 13
8 Εθνικός Σκουλικάδου 9 3 1 5 9 12 -3 10
9 Αναγέννηση Άρτας 9 3 0 6 7 14 -7 9
10 Παναγρινιακός 9 2 3 4 3 8 -5 9
11 ΠΑΟ Βάρδας 9 2 2 5 5 10 -5 8
12 Παναιγιάλειος 10 2 2 6 9 14 -5 8
13 Αμβρακικός Λουτρού 9 0 1 8 2 30 -28 1

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης Σκάλας  5-0
Φωστήρας – Ερμής Μελιγούς  4-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος  2-1
ΑΣ Σαντορίνης – ΑΕ Ερμιονίδας ΑΝΑΒΟΛΗ
Παναρκαδικός – Χαραυγιακός  2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Ηλιούπολης 7 5 1 1 15 4 11 16
2 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 7 5 1 1 10 6 4 16
3 Παναρκαδικός 7 4 1 2 11 6 5 13
4 Φωστήρας 8 3 3 2 9 7 2 12
5 ΑΕ Μυκόνου 7 3 1 3 12 12 0 10
6 ΑΣ Σαντορίνης 6 2 2 2 6 3 3 8
7 ΑΕ Ερμιονίδας 6 2 2 2 5 4 1 8
8 Άρης Σκάλας 8 1 4 3 5 12 -7 7
9 Ερμής Μελιγούς 8 1 3 4 8 15 -7 6
10 Χαραυγιακός 7 1 2 4 2 9 -7 5
11 Άγιος Ιερόθεος 7 1 2 4 3 8 -5 5

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Προοδευτική – Αιολικός  3-0
Αίας Σαλαμίνας – Εθνικός  0-3
Αήττητος Σπάτων – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-3
Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς  1-1
ΑΟ Πυλίου – Αστέρας Βάρης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Προοδευτική 7 6 0 1 11 3 8 18
2 Πανελευσινιακός 7 5 1 1 15 5 10 16
3 Εθνικός 7 5 0 2 15 8 7 15
4 Αιολικός 8 4 2 2 7 5 2 14
5 ΑΟ Πυλίου 7 3 1 3 7 8 -1 10
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 7 3 1 3 7 8 -1 10
7 Αστέρας Βάρης 7 3 0 4 10 12 -2 9
8 Αήττητος Σπάτων 7 2 0 5 6 12 -6 6
9 ΑΟ Καραβάς 7 1 3 3 5 9 -4 6
10 Θύελλα Ραφήνας 7 1 1 5 3 10 -7 4
11 Αίας Σαλαμίνας 7 0 3 4 6 12 -6 3

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος  1-0
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου  1-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΠΑΟ Ρουφ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Πόρου – Πανιώνιος  0-2
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Γιούχτας  0-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Αγίου Νικολάου 7 5 1 1 10 3 7 16
2 Πανιώνιος 7 4 2 1 15 8 7 14
3 ΠΑΟ Ρουφ 6 4 1 1 12 8 4 13
4 Γιούχτας 7 3 2 2 7 7 0 11
5 ΑΟ Πόρου 7 2 4 1 8 8 0 10
6 Αλμυρός 7 2 2 3 12 7 5 8
7 Ατσαλένιος 7 2 1 4 11 14 -3 7
8 Άρης Σούδας 7 1 3 3 5 7 -2 6
9 ΑΕ Νεάπολης 7 1 3 3 3 10 -7 6
10 Αναγ.Ιεράπετρας 6 0 1 5 3 14 -11 1
error: Protected