Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 16/1 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2 και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (16/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:30
www.sportsup.gr
LIVE η Γ Εθνική

13:15
Novasports 1HD
Ουτρέχτη – Άγιαξ
Eredivisie

13:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βαλένθια – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο – Βερόνα
Serie A

14:00
Novasports 5HD
Χαλ – Στόουκ
EFL Championship

14:00
Novasports 2HD
Ρεν – Μπορντό
Ligue 1

14:30
Novasports 4HD
Αντβέρπ – Σαρλερουά
Jupiler League

14:30
Novasports 3HD
Σάλκε – Χολστάιν Κίελ
Bundesliga 2

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2

14:45
ΕΡΤ3
Λεβαδειακός – Καλαμάτα
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Αιγάλεω – Καραϊσκάκης
Super League 2

15:00
Novasports Start
Έλτσε – Βιγιαρεάλ
La Liga

15:30
Novasports 1HD
Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν
Eredivisie

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λίβερπουλ – Μπρέντφορντ
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Βενέτσια – Έμπολι
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Γουέστ Χαμ – Λιντς
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπολόνια – Νάπολι
Serie A

16:30
Novasports 3HD
Άουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Νίζνι Νόβγκοροντ
VTB United League

17:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports 1
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Super League 2

17:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Προμηθέας
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Super League

17:15
Novasports 5HD
ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο
Serie B

18:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μανρέσα – Γκραν Κανάρια
ACB Liga Endesa

18:05
Novasports 2HD
Τρουά – Λιόν
Ligue 1

18:30
Novasports 3HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρόμα – Κάλιαρι
Serie A

19:15
COSMOTE SPORT 6 HD
Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας
Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
Novasports 1HD
Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης
Jupiler League

19:30
Novasports Prime
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντιτρόιτ Πίστονς – Φοίνιξ Σανς
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Βιζέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Liga Portugal

20:00
ΕΡΤ3
Περιστέρι – ΑΕΚ
Basket League

20:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Φαμαλικάο – Πάσος Φερέιρα
Liga Portugal

20:30
Novasports 2HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Σούπερ Καπ Ισπανίας

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Ίντερ
Serie A

21:45
Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Λιλ
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπελενένσες – Πόρτο
Liga Portugal

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς – Χιούστον Ρόκετς
NBA

01:55
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

03:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

04:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

05:00
Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

error: Protected