Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (16/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης  1-2
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας  0-4
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός  1-1
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου  2-1
Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αγροτικός Αστέρας 10 6 4 0 16 2 14 22
2 Πανδραμαϊκός 10 5 5 0 18 4 14 20
3 Άρης Αβάτου 10 6 1 3 16 9 7 19
4 Απόλλων Παραλιμνίου 10 4 2 4 15 12 3 14
5 Εθνικός Σοχού 9 3 4 2 8 5 3 13
6 Αναγέννηση Πλαγιάς 10 4 1 5 9 16 -7 13
7 Θερμαϊκός Θέρμης 10 4 1 5 12 14 -2 13
8 Αλεξανδρούπολη FC 10 3 4 3 11 14 -3 13
9 Δόξα Δράμας 9 2 4 3 8 8 0 10
10 Νέστος Χρυσούπολης 10 1 5 4 8 15 -7 8
11 Μ.Αλεξ,Ορφανίου 10 2 2 6 5 12 -7 8
12 Ορφέας Ξάνθης 10 1 3 6 10 24 -14 6

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΑΕ Λευκίμμης  1-1
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-0
Κοζάνη – Θύελλα Σαρακηνών  3-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕΠ Κοζάνης  2-1
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  4-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 10 6 3 1 14 6 8 21
2 Εδεσσαϊκός 10 6 1 3 14 11 3 19
3 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 10 5 2 3 12 7 5 17
4 ΑΕΠ Κοζάνης 10 5 1 4 18 14 4 16
5 ΑΣ Γιαννιτσά 10 5 1 4 10 9 1 16
6 Κοζάνη 10 4 4 2 15 8 7 16
7 Ποσειδών Μηχανιώνας 10 4 2 4 13 12 1 14
8 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 10 4 2 4 15 17 -2 14
9 Θύελλα Σαρακηνών 10 3 2 5 11 15 -4 11
10 Κτην.Αστ.Καληράχης 10 2 3 5 9 15 -6 9
11 ΑΕ Λευκίμμης 10 2 2 6 10 14 -4 8
12 Ηρακλής Αμπελοκήπων 10 1 3 6 7 20 -13 6

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη  1-3
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου  0-1
ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  2-1
Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου  2-1
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης  2-3
Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Υπάτου 10 7 2 1 15 4 11 23
2 Ηρακλής Λάρισας 10 6 3 1 14 5 9 21
3 Δήμητρα Ευξεινούπολης 10 5 3 2 11 9 2 18
4 ΠΟ Ελασσόνας 10 4 5 1 14 6 8 17
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 10 4 5 1 11 5 6 17
6 Θησέας Αγριάς 10 3 4 3 8 8 0 13
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 10 3 4 3 9 7 2 13
8 ΠΟ Φήκης 10 4 1 5 9 13 -4 13
9 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 10 3 4 3 9 5 4 13
10 Ατρόμητος Παλαμά 10 2 2 6 8 11 -3 8
11 ΑΠΟ Αταλάντη 10 2 0 8 9 18 -9 6
12 Αετός Μακρυχωρίου 10 0 1 9 3 29 -26 1

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου  2-0
Τηλυκράτης – Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-0
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Άρτας  0-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0
Παναχαϊκή – Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας – Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Ρεπό: Παναγρινιακός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τηλυκράτης 12 10 1 1 24 6 18 31
2 Παναχαϊκή 11 8 1 2 22 7 15 25
3 Αχέρων Καναλακίου 11 6 2 3 17 10 7 20
4 ΑΟ Διαβολιτσίου 11 6 2 3 21 15 6 20
5 Ναυπακτιακός 12 5 4 3 16 11 5 19
6 Αίας Γαστούνης 12 6 1 5 17 13 4 19
7 ΠΑΟ Βάρδας 12 5 2 5 11 11 0 17
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 12 5 2 5 14 11 3 17
9 Εθνικός Σκουλικάδου 12 4 1 7 10 17 -7 13
10 Αναγέννηση Άρτας 12 4 1 7 11 16 -5 13
11 Παναγρινιακός 11 3 3 5 6 9 -3 12
12 Παναιγιάλειος 12 2 3 7 9 15 -6 9
13 Αμβρακικός Λουτρού 12 0 1 11 2 39 -37 1

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-1
Χαραυγιακός – Ερμής Μελιγούς  0-1
Παναρκαδικός – ΓΣ Ηλιούπολης  1-3
ΑΣ Σαντορίνης – Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Άρης Σκάλας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Ηλιούπολης 9 7 1 1 20 5 15 22
2 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 9 7 1 1 13 6 7 22
3 Παναρκαδικός 9 4 2 3 12 9 3 14
4 ΑΕ Μυκόνου 9 4 1 4 15 15 0 13
5 ΑΣ Σαντορίνης 8 3 3 2 11 3 8 12
6 Φωστήρας 8 3 3 2 9 7 2 12
7 Ερμής Μελιγούς 10 3 3 4 11 15 -4 12
8 ΑΕ Ερμιονίδας 8 2 2 4 5 11 -6 8
9 Άρης Σκάλας 9 1 4 4 5 14 -9 7
10 Χαραυγιακός 9 1 2 6 4 13 -9 5
11 Άγιος Ιερόθεος 8 1 2 5 3 10 -7 5

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός  0-1
ΑΟ Καραβάς – Αστέρας Βάρης  2-2
Πανελευσινιακός – Προοδευτική  0-1
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Πυλίου  1-0
Θύελλα Ραφήνας – Αίας Σαλαμίνας  2-0
Ρεπό: Αιολικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Προοδευτική 9 7 1 1 13 4 9 22
2 Πανελευσινιακός 9 6 1 2 18 6 12 19
3 Εθνικός 9 6 1 2 17 9 8 19
4 Αιολικός 9 5 2 2 10 5 5 17
5 ΑΟ Πυλίου 9 3 2 4 8 10 -2 11
6 Αστέρας Βάρης 10 3 2 5 13 18 -5 11
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 9 3 1 5 8 11 -3 10
8 Θύελλα Ραφήνας 9 3 1 5 8 10 -2 10
9 Αήττητος Σπάτων 9 3 0 6 7 15 -8 9
10 ΑΟ Καραβάς 9 1 4 4 7 14 -7 7
11 Αίας Σαλαμίνας 9 1 3 5 8 15 -7 6

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Πόρου  1-1
Πανιώνιος – ΑΕ Νεάπολης  2-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Αγίου Νικολάου 8 6 1 1 14 4 10 19
2 ΠΑΟ Ρουφ 8 5 2 1 18 9 9 17
3 Πανιώνιος 8 5 2 1 17 8 9 17
4 Γιούχτας 8 3 3 2 8 8 0 12
5 ΑΟ Πόρου 8 2 5 1 9 9 0 11
6 Ατσαλένιος 8 3 1 4 13 15 -2 10
7 Αλμυρός 8 2 3 3 13 8 5 9
8 Άρης Σούδας 8 1 3 4 6 9 -3 6
9 ΑΕ Νεάπολης 8 1 3 4 3 12 -9 6
10 Αναγ.Ιεράπετρας 8 0 1 7 4 23 -19 1
error: Protected