Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (30/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας  0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Αναγέννηση Πλαγιάς  3-0
Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης  4-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού  0-0
Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου  0-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αγροτικός Αστέρας 13 9 4 0 23 3 20 31
2 Άρης Αβάτου 13 8 2 3 19 9 10 26
3 Πανδραμαϊκός 13 6 7 0 23 6 17 25
4 Εθνικός Σοχού 13 4 6 3 11 7 4 18
5 Θερμαϊκός Θέρμης 13 5 2 6 13 17 -4 17
6 Αλεξανδρούπολη FC 13 4 4 5 16 19 -3 16
7 Δόξα Δράμας 12 3 6 3 12 9 3 15
8 Απόλλων Παραλιμνίου 12 4 3 5 15 13 2 15
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 13 4 1 8 10 24 -14 13
10 Μ.Αλεξ,Ορφανίου 13 3 3 7 8 15 -7 12
11 Νέστος Χρυσούπολης 13 2 5 6 12 20 -8 11
12 Ορφέας Ξάνθης 13 2 3 8 12 31 -19 9

2ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κοζάνη  1-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός  0-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Εδεσσαϊκός  1-4
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΕ Λευκίμμης  2-2
ΑΣ Γιαννιτσά – Θύελλα Σαρακηνών  0-1
ΑΕΠ Κοζάνης – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  1-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 13 8 4 1 18 6 12 28
2 Κοζάνη 13 7 4 2 22 10 12 25
3 Εδεσσαϊκός 13 7 1 5 19 17 2 22
4 ΑΕΠ Κοζάνης 13 7 1 5 20 15 5 22
5 Θύελλα Σαρακηνών 13 6 2 5 18 16 2 20
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 13 5 2 6 14 14 0 17
7 ΑΣ Γιαννιτσά 13 5 2 6 11 12 -1 17
8 Ποσειδών Μηχανιώνας 13 4 4 5 14 15 -1 16
9 ΑΕ Λευκίμμης 13 4 3 6 16 17 -1 15
10 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 13 4 3 6 16 25 -9 15
11 Κτην.Αστ.Καληράχης 13 3 3 7 11 18 -7 12
12 Ηρακλής Αμπελοκήπων 13 1 5 7 9 23 -14 8

3ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Νέα Αρτάκη – ΠΟ Ελασσόνας  1-2
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας  1-2
Θησέας Αγριάς – ΠΟ Φήκης  0-1
Αταλάντη – ΑΟ Υπάτου ΑΝΑΒΟΛΗ
Αετός Μακρυχωρίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  0-3 α.α.
Αμβρυσσέας Διστόμου – Δήμητρα Ευξεινούπολης  1-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρακλής Λάρισας 13 9 3 1 19 7 12 30
2 ΑΟ Υπάτου 11 7 3 1 16 5 11 24
3 ΠΟ Ελασσόνας 13 6 5 2 17 10 7 23
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 13 6 4 3 17 5 12 22
5 Δήμητρα Ευξεινούπολης 13 6 3 4 14 11 3 21
6 ΠΟ Φήκης 13 6 1 6 13 16 -3 19
7 ΑΟ Νέας Αρτάκης 13 4 6 3 13 9 4 18
8 Αμβρυσσέας Διστόμου 12 4 4 4 11 9 2 16
9 Θησέας Αγριάς 13 3 4 6 9 13 -4 13
10 Ατρόμητος Παλαμά 12 3 2 7 12 13 -1 11
11 ΑΠΟ Αταλάντη 11 3 0 8 11 19 -8 9
12 Αετός Μακρυχωρίου 13 0 1 12 3 38 -35 1

4ος όμιλος (16η αγωνιστική)

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Εθνικός Σκουλικάδου  1-2
Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας  3-1
Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός Αστέρας  0-0
Τηλυκράτης – Αμβρακικός Λουτρού  3-0 α.α.
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας  2-1
ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναχαϊκή ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τηλυκράτης 15 13 1 1 32 7 25 40
2 Παναχαϊκή 13 10 1 2 29 9 20 31
3 Αχέρων Καναλακίου 13 8 2 3 21 10 11 26
4 ΑΟ Διαβολιτσίου 14 7 4 3 25 16 9 25
5 Ναυπακτιακός 15 6 5 4 18 13 5 23
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 15 6 3 6 19 14 5 21
7 Αίας Γαστούνης 15 6 2 7 17 19 -2 20
8 Παναγρινιακός 14 5 4 5 10 10 0 19
9 Εθνικός Σκουλικάδου 15 5 3 7 12 18 -6 18
10 ΠΑΟ Βάρδας 15 5 2 8 14 18 -4 17
11 Αναγέννηση Άρτας 14 4 1 9 11 20 -9 13
12 Παναιγιάλειος 15 3 3 9 12 20 -8 12
13 Αμβρακικός Λουτρού 15 0 1 14 2 48 -46 1

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Άρης Σκάλας – Χαραυγιακός  1-2
Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-2
ΑΕ Μυκόνου – Άγιος Ιερόθεος ΑΝΑΒΟΛΗ
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Ερμής Μελιγούς  3-0
ΓΣ Ηλιούπολης – Φωστήρας  2-0
Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνης

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Ηλιούπολης 11 9 1 1 25 5 20 28
2 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 12 8 1 3 18 11 7 25
3 Φωστήρας 11 5 3 3 14 10 4 18
4 Παναρκαδικός 12 5 2 5 18 16 2 17
5 ΑΣ Σαντορίνης 9 4 3 2 13 3 10 15
6 ΑΕ Μυκόνου 10 4 1 5 15 18 -3 13
7 Ερμής Μελιγούς 12 3 3 6 11 20 -9 12
8 ΑΕ Ερμιονίδας 9 3 2 4 7 11 -4 11
9 Χαραυγιακός 11 2 2 7 7 18 -11 8
10 Άγιος Ιερόθεος 9 2 2 5 6 12 -6 8
11 Άρης Σκάλας 10 1 4 5 6 16 -10 7

6ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Αιολικός – ΑΟ Καραβάς  2-1
Πανελευσινιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0
Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός  2-1
Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης  2-0
Προοδευτική – ΑΟ Πυλίου  4-0
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Προοδευτική 12 9 2 1 21 5 16 29
2 Πανελευσινιακός 12 8 2 2 23 8 15 26
3 Εθνικός 12 7 2 3 23 13 10 23
4 Αιολικός 11 6 2 3 12 7 5 20
5 Θύελλα Ραφήνας 12 4 3 5 12 13 -1 15
6 Αστέρας Βάρης 12 4 2 6 15 21 -6 14
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 12 4 1 7 9 16 -7 13
8 ΑΟ Πυλίου 10 3 2 5 8 14 -6 11
9 Αήττητος Σπάτων 11 3 1 7 9 18 -9 10
10 Αίας Σαλαμίνας 11 2 3 6 11 17 -6 9
11 ΑΟ Καραβάς 10 1 4 5 8 16 -8 7

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Άρης Σούδας – ΑΕ Νεάπολης  2-0
ΠΑΟ Ρουφ – Αλμυρός Γαζίου  2-1
Πανιώνιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας  3-0
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου  1-2
Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 11 7 3 1 21 8 13 24
2 ΠΑΟ Ρουφ 10 7 2 1 22 11 11 23
3 ΑΟ Αγίου Νικολάου 11 6 2 3 18 10 8 20
4 ΑΟ Πόρου 11 5 5 1 16 10 6 20
5 Αλμυρός 11 4 3 4 21 12 9 15
6 Γιούχτας 11 4 3 4 10 11 -1 15
7 Ατσαλένιος 11 4 2 5 17 18 -1 14
8 Άρης Σούδας 11 2 4 5 7 12 -5 10
9 ΑΕ Νεάπολης 10 1 3 6 3 15 -12 6
10 Αναγ.Ιεράπετρας 11 0 1 10 5 33 -28 1
error: Protected