Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα τρία ματς στη Γ Ερασιτεχνική και οι σκόρερς (12/2)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 11ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και σ αυτήν που διεξήχθη για την 15η που διεξήχθη νωρίτερα.

Aναλυτικά :

ΜΑΣ Βεργίνα – Νησαϊκός Αστέρας  2-1 (29′ Μανωλόπουλος, 70′ Ντέντα / 40′ Δημόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γκόγκας, με βοηθούς τους κ.κ. Γκαλαΐτση και Χαραλαμπίδη

Συνθέσεις

ΜΑΣ Βεργίνα : Ταϊλαχίδης, Καραγαβριηλίδης, Ντόβας Κ. (87′ Δελτσίδης), Αηδονίδης, Τσιρέλης, Παπαδόπουλος, Ντέντα, Κατσαβός (46′ Ντόβας Μ.), Μανωλόπουλος, Λαζόπουλος, Λιόλιος (54′ Μπλούκας)

Νησαϊκός : Τριανταφυλλίδης, Τσακιρίδης, Βολονάκης (80′ Δημόπουλος Ι.), Κοτσαγκόγκος, Χαρπίδης, Σπυριδωνίδης, Καλομενίδης (73′ Μπάλμι), Σωτηρίου, Μπρινιάς, Δημόπουλος, Καψάλης


Ριζώματα – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-4 (39′ Χειμώνας Γ., 49′ Γκόντριας Χ. / 11′-27′-78′-87′ Σιδηρόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ρηγόπουλος, με βοηθούς τους κ.κ. Μητρόπουλο και Πιπερίδη

Συνθέσεις

Ριζώματα : Κουτσαντάς, Μιγκνόζι, Τσελιόπουλος Ε., Ταλιώνας, Χειμώνας Γ., Θέμελης, Γκόντριας Ι., Ζησιόπουλος, Γκόντριας Χ., Χατζηνικολάου, Μανωλόπουλος

Νέα Γενεά Νικομήδειας : Αναστασιάδης, Τσιγκογιάννης, Δεμιρχανίδης, Κωστογλίδης, Σταφυλίδης Α., Βασιλειάδης, Ορφανίδης Χ., Σιδηρόπουλος, Παπαδόπουλος Χ., Παπαδόπουλος Κ., Τριανταφυλλίδης


ΑΟ Συκιάς – Ολυμπιακός Λουτρού 3-0 α.α.


Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

 

14η αγωνιστική

ΑΟ Συκιάς – Αχιλλέας Νάουσας  1-3 (77′ Τσαπράνης Θ. / 57′ Γκογκόπουλος, 82′-90′ Μπράτσης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Παπαργυρίου, με βοηθούς τους κ.κ. Παπαντώνη και Τσίτση

Συνθέσεις

ΑΟ Συκιάς : Θεολόγης, Τσαπράνης Β., Κακαγιάννης Β., Πετρόπουλος, Τσαπράνης Θ., Μελιόπουλος Ι.,  Μελιόπουλος Σ., Βήτος Αρ., Ματζίρης, Βήτος Αν. (60′ Βατσάχας), Καλέμι

Αχιλλέας Νάουσας : Μιχαηλίδης, Βαρθολομαίος, Κακούδης (31′ Ρώσσιος / 70′ Μάτκος Χ.), Αλατσίδης, Κούτης, Μπράτσης, Γκογκόπουλος (85′ Μάτκος Σ.), Καρούτσος, Ήλκος, Παρίζας, Μάκης


Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΜΑΣ Βεργίνα 10 9 1 0 35 8 27 28
2 Αχιλλέας Νάουσας 10 6 2 2 27 14 13 20
3 Νησαϊκός 8 5 1 2 18 10 8 16
4 Νέα Γενεά Νικομήδειας 10 4 1 5 13 24 -11 13
5 ΑΟ Συκιάς 9 3 1 5 17 22 -5 10
6 Ριζώματα 9 1 2 6 10 18 -8 5
7 Ολυμπιακός Λουτρού 9 0 0 9 0 24 -24 0

Σκόρερς

1 Μανωλόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 11
2 Λαζόπουλος ΜΑΣ Βεργίνα 9
3 Γκογκόπουλος Αχιλλέας Νάουσας 8
4 Μπράτσης Αχιλλέας Νάουσας 7
5 Κακαγιάννης Β. ΑΟ Συκιάς 6
6 Καψάλης Νησαϊκός 6
7 Σιδηρόπουλος Νέα Γενεά Νικομήδειας 5
8 Τσαπράνης Θ. ΑΟ Συκιάς 5

Επόμενη αγωνιστική (12η, 19/2 – 15.30)

Ριζώματα – ΜΑΣ Βεργίνα
Νησαϊκός Αστέρας – ΑΟ Συκιάς
Ολυμπιακός Λουτρού – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

error: Protected