Κατηγορίες
Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 6ης αγωνιστικής (13/2)

1ος όμιλος

Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα ’86  2-0
Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  5-0
Μέντεκας Καλαμαριάς – Σουφλί 2018 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μέντεκας Καλαμαριάς 5 5 0 0 19 2 17 15
2 Σουφλί 2018 5 4 0 1 14 2 12 12
3 Ποντιακός Αλεξ. 6 3 0 3 7 7 0 9
4 Καβάλα ‘86 6 3 0 3 7 9 -2 9
5 Αναγέννηση Αλεξ. 6 2 0 4 14 10 4 6
6 Εθνικός Αλεξ. 6 0 0 6 1 32 -31 0

2ος όμιλος

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΠΑΟ Κοίλων  4-0
Αμαζόνες Θεσπρωτίας  – Απειρωτάν Ανατολής  1-3
Κέρκυρα – Veria Ladies ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Veria Ladies 5 4 0 1 22 9 13 12
2 Απειρωτάν Ανατολής 6 3 2 1 20 13 7 11
3 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 6 3 0 3 14 12 2 9
4 Κεραυνός Θεσπρωτ. 6 2 2 2 11 9 2 8
5 Κέρκυρα 5 2 1 2 14 10 4 7
6 Κοίλων Κοζάνης 6 0 1 5 7 35 -28 1

3ος όμιλος

ΠΑΣ Λαμία – Τρίκαλα  0-4
ΜΑΣ Κούκου – Νηρηίδες Φθίας  0-3
ΝΠΣ Βόλος – Λέοντες Τυρνάβου  2-1
Ρεπό : Πιερίδες Μούσες

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΝΠΣ Βόλος 6 6 0 0 27 5 22 18
2 Λέοντες Τυρνάβου 6 4 1 1 20 5 15 13
3 Τρίκαλα 6 3 1 2 11 5 6 10
4 Νηριήδες Φθίας 6 3 0 3 15 5 10 9
5 Πιερίδες Μούσες 6 3 0 3 20 12 8 9
6 Λαμία 6 1 0 5 1 29 -28 3
7 ΜΑΣ Κούκου 6 0 0 6 1 34 -33 0

4ος όμιλος

ΑΟΠΚ Πατίστα – ΑΕ Καλαβρύτων  3-0
Ακαδημία Δόξα – Άρης Τρίπολης  1-3
Λύκοι Αιγιαλείας – ΑΣ Τροιζηνίας  1-5

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Τρίπολης 6 6 0 0 38 3 35 18
2 ΑΣ Τροιζηνίας 5 4 0 1 27 5 22 12
3 ΑΟΠΚ Πατίστα 6 3 0 3 8 21 -13 9
4 Λύκοι Αιγιαλείας 5 2 0 3 6 12 -6 6
5 Ακαδημία Δόξα ‘98 5 1 0 4 5 14 -9 3
6 ΑΕ Καλαβρύτων 5 0 0 5 1 30 -29 0

5ος όμιλος

Γυναίκες Περιστερίου – Ακράτητος   3-0
Άγιος Θωμάς – ΑΕ Λήμνου (19/2)
Ρεπό : ΑΕΚ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 4 4 0 0 29 0 29 12
2 ΑΕ Λήμνου 4 2 1 1 6 11 -5 7
3 Γυναίκες Περιστερίου 5 1 2 2 5 4 1 5
4 Άγιος Θωμάς 4 1 2 1 4 5 -1 5
5 Ακράτητος 5 0 1 4 1 25 -24 1

6ος όμιλος

Παιανιακός – ΑΟ Μελισσίων  1-1
Αιολικός – Παναθηναϊκός  0-4
Ρεπό : ΠΑΣ Λέσβου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 5 5 0 0 27 0 27 15
2 ΑΟ Μελισσίων 5 2 1 2 5 6 -1 7
3 Παιανιακός 5 1 2 2 9 15 -6 5
4 ΠΑΣ Λέσβου 4 1 1 2 3 11 -8 4
5 Αιολικός 5 0 2 3 4 16 -12 2

7ος όμιλος

ΑΕ Μυκόνου – Φωστήρας Καισαριανής ΑΝΑΒΟΛΗ
Απολλωνίδες Ερέτριας – Αστέρας Χαλκίδας  0-3
Φοίνικας Καλλιθέας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου  2-6

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 6 4 1 1 24 7 17 13
2 ΑΕ Μυκόνου 5 4 1 0 20 4 16 13
3 Αστέρας Χαλκίδας 5 4 0 1 24 6 18 12
4 Φοίνικας Καλλιθέας 6 1 1 4 13 20 -7 4
5 Φωστήρας Καισαρ. 4 1 1 2 6 14 -8 4
6 Απολλωνίδες Ερετ. 6 0 0 6 2 38 -36 0

8ος όμιλος

Στίλβη Χανίων – Νέοι Εργοτέλη  0-7
Εθνικός – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : ΑΟ Ζωή

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 5 5 0 0 32 3 29 15
2 ΑΟ Ζωή 4 3 0 1 17 4 13 9
3 ΑΟ Χάλης 4 2 0 2 4 14 -10 6
4 Εθνικός Πειραιά 4 1 0 3 4 10 -6 3
5 Στίλβη Χανίων 5 0 0 5 0 26 -26 0
error: Protected