Κατηγορίες
Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών

Γ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών : Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 7ης αγωνιστικής (27/2)

1ος όμιλος

Σουφλί 2018 – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης  3-3
Καβάλα ’86 – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης ΔΙΑΚΟΠΗ λόγω καιρικών συνθηκών
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Μέντεκας Καλαμαριάς  0-10

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μέντεκας Καλαμαριάς 6 6 0 0 29 2 27 18
2 Σουφλί 2018 6 4 1 1 17 5 12 13
3 Ποντιακός Αλεξ. 7 3 1 3 10 10 0 10
4 Καβάλα ‘86 6 3 0 3 7 9 -2 9
5 Αναγέννηση Αλεξ. 6 2 0 4 14 10 4 6
6 Εθνικός Αλεξ. 7 0 0 7 1 42 -41 0

2ος όμιλος

Απειρωτάν Ανατολής – Κεραυνός Θεσπρωτικού ΔΙΑΚΟΠΗ λόγω καιρικών συνθηκών
Veria Ladies – Αμαζόνες Θεσπρωτίας  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κοίλων – Κέρκυρα ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Veria Ladies 6 5 0 1 24 10 14 15
2 Απειρωτάν Ανατολής 6 3 2 1 20 13 7 11
3 Αμαζόνες Θεσπρωτίας 6 3 0 3 14 12 2 9
4 Κεραυνός Θεσπρωτ. 6 2 2 2 11 9 2 8
5 Κέρκυρα 6 2 1 3 15 12 3 7
6 Κοίλων Κοζάνης 6 0 1 5 7 35 -28 1

3ος όμιλος

Πιερίδες Μούσες – ΠΑΣ Λαμία ΑΝΑΒΟΛΗ
Νηρηίδες Φθίας – Τρίκαλα  0-0
ΝΠΣ Βόλος – ΜΑΣ Κούκου  13-0
Ρεπό : Λέοντες Τυρνάβου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΝΠΣ Βόλος 7 7 0 0 40 5 35 21
2 Λέοντες Τυρνάβου 7 5 1 1 22 5 17 16
3 Πιερίδες Μούσες 7 4 0 3 21 12 9 12
4 Τρίκαλα 8 3 2 3 11 7 4 11
5 Νηριήδες Φθίας 7 3 1 3 15 5 10 10
6 Λαμία 6 1 0 5 1 29 -28 3
7 ΜΑΣ Κούκου 8 0 0 8 1 48 -47 0

4ος όμιλος

Άρης Τρίπολης – Λύκοι Αιγιαλείας  4-0
ΑΣ Τροιζηνίας – ΑΟΠΚ Πατίστα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Καλαβρύτων – Ακαδημία Δόξα ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Τρίπολης 7 7 0 0 42 3 39 21
2 ΑΣ Τροιζηνίας 6 5 0 1 31 5 26 15
3 ΑΟΠΚ Πατίστα 6 3 0 3 8 21 -13 9
4 Λύκοι Αιγιαλείας 6 2 0 4 6 16 -10 6
5 Ακαδημία Δόξα ‘98 6 1 0 5 5 18 -13 3
6 ΑΕ Καλαβρύτων 5 0 0 5 1 30 -29 0

5ος όμιλος

Ακράτητος – Άγιος Θωμάς  1-0
ΑΕΚ – Γυναίκες Περιστερίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : ΑΕ Λήμνου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΚ 4 4 0 0 29 0 29 12
2 Άγιος Θωμάς 6 2 2 2 6 7 -1 8
3 ΑΕ Λήμνου 4 2 1 1 7 13 -6 7
4 Γυναίκες Περιστερίου 5 1 2 2 5 4 1 5
5 Ακράτητος 6 1 1 4 2 25 -23 4

6ος όμιλος

ΠΑΣ Λέσβου – Παιανιακός  2-2
ΑΟ Μελισσίων – Αιολικός  1-2
Ρεπό : Παναθηναϊκός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναθηναϊκός 5 5 0 0 27 0 27 15
2 ΑΟ Μελισσίων 6 2 1 3 6 8 -2 7
3 Παιανιακός 6 1 3 2 11 17 -6 6
4 ΠΑΣ Λέσβου 5 1 2 2 5 13 -8 5
5 Αιολικός 6 1 2 3 6 17 -11 5

7ος όμιλος

Αστέρας Χαλκίδας – ΑΕ Μυκόνου  0-5
Φωστήρας Καισαριανής – Φοίνικας Καλλιθέας  0-1
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Απολλωνίδες Ερέτριας  9-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θρίαμβος Χαϊδαρ. 7 5 1 1 33 7 26 16
2 ΑΕ Μυκόνου 6 5 1 0 25 4 21 16
3 Αστέρας Χαλκίδας 7 5 0 2 25 11 14 15
4 Φοίνικας Καλλιθέας 7 2 1 4 14 20 -6 7
5 Φωστήρας Καισαρ. 6 1 1 4 6 16 -10 4
6 Απολλωνίδες Ερετ. 7 0 0 7 2 47 -45 0

8ος όμιλος

ΑΟ Ζωή – Στίλβη Χανίων  3-0
Νέοι Εργοτέλη – Εθνικός  2-1
Ρεπό : ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Νέοι Εργοτέλη 6 6 0 0 34 4 30 18
2 ΑΟ Ζωή 5 4 0 1 20 4 16 12
3 ΑΟ Χάλης 5 3 0 2 6 15 -9 9
4 Εθνικός Πειραιά 6 1 0 5 6 14 -8 3
5 Στίλβη Χανίων 6 0 0 6 0 29 -29 0
error: Protected