Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : Ολοκληρώνεται το παζλ των πρωταθλητών των Ενώσεων ενόψει των μπαράζ. Αναλυτικά το πρόγραμμα των ομίλων

Viral έγινε η δημοσίευση της λίστας από το sportsup.gr με τους πρωταθλητές αλλά και τις εκκρεμότητες όσον αφορά τις διοργανώσεις των Ποδοσφαιρικών Ενώσεων στην Ελλάδα.

Σήμερα σας την παρουσιάζουμε ανανεωμένη, καθώς όλο και περισσότερα πρωταθλήματα ολοκληρώνονται, καθώς μετράμε αντίστροφα για την 8η Μαΐου όταν και θα ξεκινήσουν τα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική.

Τη Μεγάλη Τετάρτη αλλά και το Σαββατοκύριακο που πέρασε, αναδείχτηκαν πρωταθλητές σε 9 ακόμη Ενώσεις (Δράμα, Πέλλα, Φλώρινα, Κοζάνη, Τρίκαλα, Καρδίτσα, Θεσπρωτία, Αθήνα, Ηλεία) και έτσι ολοκληρώνεται σταδιακά το παζλ των ομάδων που θα αγωνιστούν στα μπαράζ.

Ας δούμε τη μέχρι στιγμής εικόνα όπως την παρουσιάζει το sportsup.gr :

ΕΠΣ Έβρου : Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΕΠΣ Θράκης : Πανθρακικός
ΕΠΣ Ξάνθης : Άρης Πετεινού
ΕΠΣ Δράμας : ΓΣ Προσοτσάνης
ΕΠΣ Καβάλας : Βύρων Καβάλας
ΕΠΣ Σερρών : Ηρακλής Αμμουδιάς
ΕΠΣ Κιλκίς : ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού (Μεγάλο Σάββατο)
ΕΠΣ Μακεδονίας : Καμπανιακός (πρωταθλητής), Αναγέννηση Επανομής (δευτεραθλήτρια)
ΕΠΣ Χαλκιδικής : ΑΟ Χανιώτης
ΕΠΣ Πέλλας : Εθνικός Γιαννιτσών
ΕΠΣ Ημαθίας : Αστέρας Τριποτάμου
ΕΠΣ Πιερίας : ΓΑΣ Σβορώνου
ΕΠΣ Φλώρινας : Μελιτέας Μελίτης
ΕΠΣ Καστοριάς : Καστοριά
ΕΠΣ Κοζάνης : Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ Γρεβενών : Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα
ΕΠΣ Λάρισας : Δωτιέας Αγιάς
ΕΠΣ Τρικάλων : Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας : Αστέρας Καρδίτσας
ΕΠΣ Θεσσαλίας : Πύρασος Νέας Αγχιάλου
ΕΠΣ Ηπείρου : Θύελλα Κατσικά
ΕΠΣ Θεσπρωτίας : ΑΟ Ν.Σελεύκειας
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας : Απόλλων Πάργας
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας : Αναγέννηση Στάνου
ΕΠΣ Κέρκυρας : Αστέρας Πετριτή
ΕΠΣ Άρτας : ΑΕ Ξηροβουνίου
ΕΠΣ Ευρυτανίας : Αίολος Καρπενησίου
ΕΠΣ Φωκίδας : Απόλλων Ευπαλίου
ΕΠΣ Φθιώτιδας : ΑΟ Στυλίδας
ΕΠΣ Εύβοιας : ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός
ΕΠΣ Βοιωτίας : Κυπάρισσος Αντίκυρας
ΕΠΣ Αθηνών : Άρης Πετρούπολης (πρωταθλήτρια), ΑΟ Αγίας Παρασκευής (δευτεραθλήτρια)
ΕΠΣ Πειραιά : Ελλάς Ποντίων (πρωταθλήτρια), ΑΟ Μοσχάτου (δευτεραθλήτρια)
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής : Βύζας Μεγάρων
ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής : ΓΣ Μαρκό
ΕΠΣ Κορίνθου : ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων (εκκρεμεί ένσταση)
ΕΠΣ Αχαΐας : ΑΟ Πάτραι
ΕΠΣ Αρκαδίας : Πανθυρεατικός
ΕΠΣ Αργολίδας : Παναργειακός
ΕΠΣ Μεσσηνίας : Πανθουριακός
ΕΠΣ Λακωνίας : Πανγυθεατικός
ΕΠΣ Ηλείας : Πανηλειακός
ΕΠΣ Ζακύνθου : ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων
ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης : Παλληξουριακός
ΕΠΣ Χανίων : Απόλλων Αγίου Ιωάννη
ΕΠΣ Ρεθύμνου : Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών (27/4)
ΕΠΣ Ηρακλείου : ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς (27/4)
ΕΠΣ Λασιθίου : Νίκη Σητείας
ΕΠΣ Κυκλάδων : Ελλάς Σύρου
ΕΠΣ Λέσβου : Αετός Λουτρών
ΕΠΣ Χίου : Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
ΕΠΣ Σάμου : ΑΕ Βαθύλλου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων
ΕΠΣ Δωδεκανήσων : Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών

Το πρόγραμμα των αγώνων

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Προσοτσάνης
Καμπανιακός – Άρης Πετεινού
Βύρων Καβάλας – Πανθρακικός
Ρεπό : Ηρακλής Αμμουδιάς

2η αγωνιστική (11/5)
Πανθρακικός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Άρης Πετεινού – Βύρων Καβάλας
Ηρακλής Αμμουδιάς – Καμπανιακός
Ρεπό : ΓΣ Προσοτσάνης

3η αγωνιστική (15/5)
Βύρων Καβάλας – Καμπανιακός
ΓΣ Προσοτσάνης – Άρης Πετεινού
Ηρακλής Αμμουδιάς – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό : Πανθρακικός

4η αγωνιστική (22/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Άρης Πετεινού
Πανθρακικός – Ηρακλής Αμμουδιάς
Βύρων Καβάλας – ΓΣ Προσοτσάνης
Ρεπό : Καμπανιακός

5η αγωνιστική (25/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Βύρων Καβάλας
Καμπανιακός – Πανθρακικός
ΓΣ Προσοτσάνης – Ηρακλής Αμμουδιάς
Ρεπό : Άρης Πετεινού

6η αγωνιστική (29/5)
ΓΣ Προσοτσάνης – Καμπανιακός
Ηρακλής Αμμουδιάς – Βύρων Καβάλας
Άρης Πετεινού – Πανθρακικός
Ρεπό : Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

7η αγωνιστική (5/6)
Άρης Πετεινού – Ηρακλής Αμμουδιάς
Πανθρακικός – ΓΣ Προσοτσάνης
Καμπανιακός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό : Βύρων Καβάλας

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού – Αστέρας Τριποτάμου
ΓΑΣ Σβορώνου – Μελιτέας Μελίτης
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Επανομής
Ρεπό : ΑΟ Χανιώτης

2η αγωνιστική (11/5)
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού
Μελιτέας Μελίτης – Εθνικός Γιαννιτσών
ΑΟ Χανιώτης – ΓΑΣ Σβορώνου
Ρεπό : Αστέρας Τριποτάμου

3η αγωνιστική (15/5)
Εθνικός Γιαννιτσών – ΓΑΣ Σβορώνου
Αστέρας Τριποτάμου – Μελιτέας Μελίτης
ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού
Ρεπό : Αναγέννηση Επανομής

4η αγωνιστική (22/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού – Μελιτέας Μελίτης
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης
Εθνικός Γιαννιτσών – Αστέρας Τριποτάμου
Ρεπό : ΓΑΣ Σβορώνου

5η αγωνιστική (25/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού – Εθνικός Γιαννιτσών
ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Επανομής
Αστέρας Τριποτάμου – ΑΟ Χανιώτης
Ρεπό : Μελιτέας Μελίτης

6η αγωνιστική (29/5)
Αστέρας Τριποτάμου – ΓΑΣ Σβορώνου
ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Γιαννιτσών
Μελιτέας Μελίτης – Αναγέννηση Επανομής
Ρεπό : ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού

7η αγωνιστική (5/6)
Μελιτέας Μελίτης – ΑΟ Χανιώτης
Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Τριποτάμου
ΓΑΣ Σβορώνου – ΠΑΟΚ Κρηστώνης ή Απόλλων Ευρωπού
Ρεπό : Εθνικός Γιαννιτσών

 

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – Αναγέννηση Στάνου
Καστοριά – Αστέρας Πετριτή
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Θύελλα Κατσικά
Ρεπό : Απόλλων Πάργας

2η αγωνιστική (11/5)
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Ξηροβουνίου
Αστέρας Πετριτή – ΑΟ Ν.Σελεύκειας
Απόλλων Πάργας – Καστοριά
Ρεπό : Αναγέννηση Στάνου

3η αγωνιστική (15/5)
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Καστοριά
Αναγέννηση Στάνου – Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας – ΑΕ Ξηροβουνίου
Ρεπό : Θύελλα Κατσικά

4η αγωνιστική (22/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – Αστέρας Πετριτή
Θύελλα Κατσικά – Απόλλων Πάργας
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Αναγέννηση Στάνου
Ρεπό : Καστοριά

5η αγωνιστική (25/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – ΑΟ Ν.Σελεύκειας
Καστοριά – Θύελλα Κατσικά
Αναγέννηση Στάνου – Απόλλων Πάργας
Ρεπό : Αστέρας Πετριτή

6η αγωνιστική (29/5)
Αναγέννηση Στάνου – Καστοριά
Απόλλων Πάργας – ΑΟ Ν.Σελεύκειας
Αστέρας Πετριτή – Θύελλα Κατσικά
Ρεπό : ΑΕ Ξηροβουνίου

7η αγωνιστική (5/6)
Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Πάργας
Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Στάνου
Καστοριά – ΑΕ Ξηροβουνίου
Ρεπό : ΑΟ Ν.Σελεύκειας

 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα
Δωτιέας Αγιάς – Διγενής Νεοχωρίου
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Καρδίτσας
Ρεπό : ΑΟ Στυλίδας

2η αγωνιστική (11/5)
Αστέρας Καρδίτσας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Διγενής Νεοχωρίου – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Στυλίδας – Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό : Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα

3η αγωνιστική (15/5)
Μακεδονικός Φούφα – Δωτιέας Αγιάς
Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Ρεπό : Αστέρας Καρδίτσας

4η αγωνιστική (22/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Διγενής Νεοχωρίου
Αστέρας Καρδίτσας – ΑΟ Στυλίδας
Μακεδονικός Φούφα – Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό : Δωτιέας Αγιάς

5η αγωνιστική (25/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Μακεδονικός Φούφα
Δωτιέας Αγιάς – Αστέρας Καρδίτσας
Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Στυλίδας
Ρεπό : Διγενής Νεοχωρίου

6η αγωνιστική (29/5)
Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα – Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Στυλίδας – Μακεδονικός Φούφα
Διγενής Νεοχωρίου – Αστέρας Καρδίτσας
Ρεπό : Πύρασος Νέας Αγχιάλου

7η αγωνιστική (5/6)
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Στυλίδας
Αστέρας Καρδίτσας – Πυρσός Γρεβενών ή Γρεβενά Αεράτα
Δωτιέας Αγιάς – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανθυρεατικός
Παλληξουριακός – Πανγυθεατικός
ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων – Πανηλειακός
Ρεπό : Πανθουριακός

2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων – ΑΟ Πάτραι
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός
Πανθουριακός – Παλληξουριακός
Ρεπό : Πανθυρεατικός

3η αγωνιστική (15/5)
Πανηλειακός – Παλληξουριακός
Πανθυρεατικός – Πανγυθεατικός
Πανθουριακός – ΑΟ Πάτραι
Ρεπό : ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική (22/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανγυθεατικός
ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων – Πανθουριακός
Πανηλειακός – Πανθυρεατικός
Ρεπό : Παλληξουριακός

5η αγωνιστική (25/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανηλειακός
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων
Πανθυρεατικός  – Πανθουριακός
Ρεπό : Πανγυθεατικός

6η αγωνιστική (29/5)
Πανθυρεατικός – Παλληξουριακός
Πανθουριακός – Πανηλειακός
Πανγυθεατικός – ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων
Ρεπό : ΑΟ Πάτραι

7η αγωνιστική (5/6)
Πανγυθεατικός – Πανθουριακός
ΑΟ Τσιλιβή ή ΑΟ Κατασταρίου ή Θύελλα Αμπελοκήπων – Πανγυθεατικός
Παλληξουριακός – ΑΟ Πάτραι
Ρεπό : Πανηλειακός

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – Παναργειακός
ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων – ΑΟ Μοσχάτου
Αίολος Καρπενησίου – ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός
Ρεπό : Απόλλων Ευπαλίου

2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός – Κυπάρισσος Αντίκυρας
ΑΟ Μοσχάτου – Αίολος Καρπενησίου
Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων
Ρεπό : Παναργειακός

3η αγωνιστική (15/5)
Αίολος Καρπενησίου – ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων
Παναργειακός – ΑΟ Μοσχάτου
Απόλλων Ευπαλίου – Κυπάρισσος Αντίκυρας
Ρεπό : ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός

4η αγωνιστική (22/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – ΑΟ Μοσχάτου
ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός – Απόλλων Ευπαλίου
Αίολος Καρπενησίου – Παναργειακός
Ρεπό : ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων

5η αγωνιστική (25/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – Αίολος Καρπενησίου
ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων – ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός
Παναργειακός – Απόλλων Ευπαλίου
Ρεπό : ΑΟ Μοσχάτου

6η αγωνιστική (29/5)
Παναργειακός – ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων
Απόλλων Ευπαλίου – Αίολος Καρπενησίου
ΑΟ Μοσχάτου – ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός
Ρεπό : Κυπάρισσος Αντίκυρας

7η αγωνιστική (5/6)
ΑΟ Μοσχάτου – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΟ Χαλκίς ή Ταμυναϊκός – Παναργειακός
ΠΑΣ Κόρινθος ή Τενεάτης Αθικίων – Κυπάρισσος Αντίκυρας
Ρεπό : Αίολος Καρπενησίου

 

7ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Ελλάς Ποντίων – Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών
Νίκη Σητείας – ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Ιωάννη

2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών – Νίκη Σητείας
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Ελλάς Ποντίων
Ρεπό : ΑΟ Αγίας Παρασκευής

3η αγωνιστική (15/5)
Νίκη Σητείας – Ελλάς Ποντίων
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Βύζας Μεγάρων
Ρεπό : ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς

4η αγωνιστική (22/5)
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς – Απόλλων Αγίου Ιωάννη
Νίκη Σητείας – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Ρεπό : Ελλάς Ποντίων

5η αγωνιστική (25/5)
Βύζας Μεγάρων – Νίκη Σητείας
Ελλάς Ποντίων – ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς
ΑΟ Αγίας Παρασκευής  – Απόλλων Αγίου Ιωάννη
Ρεπό : Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών

6η αγωνιστική (29/5)
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Ελλάς Ποντίων
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Νίκη Σητείας
Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς
Ρεπό : Βύζας Μεγάρων

7η αγωνιστική (5/6)
Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών – Απόλλων Αγίου Ιωάννη
ΑΟ Τυμπακίου ή Ρωμανός Ελιάς – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Ελλάς Ποντίων – Βύζας Μεγάρων
Ρεπό : Νίκη Σητείας

 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/5)
ΓΣ Μαρκό – Άρης Πετρούπολης
Αετός Λουτρών – ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων
Ελλάς Σύρου – Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών
Ρεπό : Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

2η αγωνιστική (11/5)
Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών – ΓΣ Μαρκό
ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων – Ελλάς Σύρου
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Αετός Λουτρών
Ρεπό : Άρης Πετρούπολης

3η αγωνιστική (15/5)
Ελλάς Σύρου – Αετός Λουτρών
Άρης Πετρούπολης – ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – ΓΣ Μαρκό
Ρεπό : Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών

4η αγωνιστική (22/5)
ΓΣ Μαρκό – ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων
Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ελλάς Σύρου – Άρης Πετρούπολης
Ρεπό : Αετός Λουτρών

5η αγωνιστική (25/5)
ΓΣ Μαρκό – Ελλάς Σύρου
Αετός Λουτρών – Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών
Άρης Πετρούπολης – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ρεπό : ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων

6η αγωνιστική (29/5)
Άρης Πετρούπολης – Αετός Λουτρών
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Ελλάς Σύρου
ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων – Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών
Ρεπό : ΓΣ Μαρκό

7η αγωνιστική (5/6)
ΑΕ Βαθυλάκκου ή Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ιάλυσος ή Ηρακλής Μαριτσών – Άρης Πετρούπολης
Αετός Λουτρών – ΓΣ Μαρκό
Ρεπό : Ελλάς Σύρου

error: Protected