Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 14/5 – Το «πλούσιο» αθλητικό μενού της TV

Δείτε το σημερινό (14/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

15:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ
ATP Masters 1000

15:50
Eurosport 2
Formula E Βερολίνο
Μηχανοκίνητα

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έμπολι – Σαλερνιτάνα
Serie A

16:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
Μηχανοκίνητα

16:25
COSMOTE SPORT 7 HD
ERC
SS11 Moya-Valleseco 2 – Κανάρια Νησιά

16:30
Novasports Extra 2
Άουγκσμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga

16:30
Novasports Extra 1
Ουνιόν Βερολίνου – Μπόχουμ
Bundesliga

16:30
Novasports News
Μάιντς – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
Novasports Start
Στουτγκάρδη – Κολωνία
Bundesliga

16:30
Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
Novasports 5HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Λειψία
Bundesliga

16:30
Novasports 4HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Χέρτα
Bundesliga

16:30
Novasports 2HD
Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλος – ΟΦΗ
Super League

17:00
ΕΡΤ Sports 4
Ολυμπιακός – Κολοσσός
Basket League

17:00
Novasports 1HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Νότιγχαμ Φόρεστ
EFL Championship

17:00
ΕΡΤ Sports 1
Ηρακλής – Παναθηναϊκός
Basket League

17:00
ΕΡΤ Sports 3
Λάρισα – Ιωνικός
Basket League

17:20
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto-E World Championship
SHARK Grand Prix de France – 1ος Αγώνας

17:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Τοντέλα – Μποαβίστα
Liga Portugal

17:45
COSMOTE SPORT 7 HD
ERC
SS12 Arucas 2, Κανάρια Νησιά

18:00
Novasports Extra 3
WTA 1000 Internationali BNL d’Italia
Τένις

18:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Τσέλσι – Λίβερπουλ
Emirates FA Cup

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ουντινέζε – Σπέτσια
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Βερόνα – Τορίνο
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ERC
SS13 San Mateo 2 Power Stage – Κανάρια Νησιά

19:30
Novasports 1HD
Εσπανιόλ – Βαλένθια
La Liga

19:30
Eurosport 1
Ιππασία

20:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Πόρτο – Εστορίλ
Liga Portugal

20:00
ΕΡΤ World
Απόλλων Πάτρας – Άρης
Basket League

20:00
Eurosport 2
PGA Tour Byron Nelson
Γκολφ

20:00
ΕΡΤ World
Ολυμπιακός – Κολοσσός
Basket League

20:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Άρης
Basket League

20:00
Novasports 2HD
Άρης – ΑΕΚ
Super League

20:00
Novasports Prime
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Γαλατάσαραϊ – Μπαχτσεσεχίρ
Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Τένις

21:00
Novasports Start
Global Titans Ντουμπάι
Πυγμαχία

21:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρόμα – Βενέτσια
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι
WNBA

22:00
Novasports 1HD
Θέλτα – Έλτσε
La Liga

22:00
Novasports Extra 1
Στρασβούργο – Κλερμόν
Ligue 1

22:00
Novasports News
Μονακό – Μπρεστ
Ligue 1

22:00
Novasports 6HD
Λιον – Ναντ
Ligue 1

22:00
Novasports 5HD
Ρεν – Μαρσέιγ
Ligue 1

22:00
Novasports 4HD
Νις – Λιλ
Ligue 1

22:00
Novasports 3HD
Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Σάντα Κλάρα
Liga Portugal

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night
Γιαν Μπλάκοβιτς – Αλεξάνταρ Ράκιτς

05:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τζέρμελ Τσάρλο – Μπράϊαν Κάρλος Καστάνο
Boxing

error: Protected