Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής στα μπαράζ ανόδου (15/5)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

ΓΣ Προσοτσάνης – Άρης Πετεινού  5-0
Ηρακλής Αμμουδιάς – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης  0-0
Βύρων Καβάλας – Καμπανιακός  3-1
Ρεπό : Πανθρακικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Βύρων Καβάλας 3 2 1 0 5 2 3 7
2 Καμπανιακός 3 1 1 1 5 4 1 4
3 Πανθρακικός 2 1 1 0 4 3 1 4
4 Ιπποκράτης Αλεξ 3 1 1 1 4 4 0 4
5 ΓΣ Προσοτσάνης 2 1 0 1 6 2 4 3
6 Ηρακλής Αμμουδιάς 2 0 2 0 0 0 0 2
7 Άρης Πετεινού 3 0 0 3 1 10 -9 0

2ος όμιλος

Εθνικός Γιαννιτσών – ΓΑΣ Σβορώνου  1-0
Αστέρας Τριποτάμου – Μελιτέας Μελίτης  5-0
ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης  2-2
Ρεπό : Αναγέννηση Επανομής

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Τριποτάμου 2 2 0 0 7 1 6 6
2 ΓΑΣ Σβορώνου 3 1 1 1 8 2 6 4
3 Αναγέννηση Επανομής 2 1 1 0 4 3 1 4
4 Εθνικός Γιαννιτσών 3 1 1 1 3 3 0 4
5 ΑΟ Χανιώτης 2 0 2 0 3 3 0 2
6 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 3 0 2 1 5 6 -1 2
7 Μελιτέας Μελίτης 3 0 1 2 1 13 -12 1

3ος όμιλος

ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Καστοριά  1-4
Αναγέννηση Στάνου – Αστέρας Πετριτή  0-0
Απόλλων Πάργας – ΑΕ Ξηροβουνίου  6-1
Ρεπό : Θύελλα Κατσικά

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Πετριτή 3 2 1 0 3 1 2 7
2 Θύελλα Κατσικά 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Καστοριά 3 2 0 1 5 2 3 6
4 Αναγέννηση Στάνου 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Απόλλων Πάργας 2 1 0 1 6 2 4 3
6 ΑΟ Ν.Σελεύκειας 3 0 0 3 2 8 -6 0
7 ΑΕ Ξηροβουνίου 3 0 0 3 1 9 -8 0

4ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Δωτιέας Αγιάς  3-1
Πυρσός Γρεβενών – Διγενής Νεοχωρίου  1-2
ΑΟ Στυλίδας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου  0-0
Ρεπό : Αστέρας Καρδίτσας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός Φούφα 3 3 0 0 7 1 6 9
2 Πύρασος 3 2 1 0 13 1 12 7
3 Διγενής Νεοχωρίου 3 1 1 1 3 3 0 4
4 Δωτιέας Αγιάς 3 1 1 1 3 4 -1 4
5 ΑΟ Στυλίδας 2 0 1 1 0 1 -1 1
6 Αστέρας Καρδίτσας 2 0 0 2 1 7 -6 0
7 Πυρσός Γρεβενών 2 0 0 2 1 11 -10 0

5ος όμιλος

Πανηλειακός – Παλληξουριακός  1-0
Πανθυρεατικός – Πανγυθεατικός  0-0
Πανθουριακός – ΑΟ Πάτραι  1-1
Ρεπό : ΑΟ Τσιλιβή

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Πάτραι 3 2 1 0 7 1 6 7
2 Πανηλειακός 3 2 1 0 4 0 4 7
3 Πανγυθεατικός 3 0 3 0 0 0 0 3
4 Πανθουριακός 2 0 2 0 2 2 0 2
5 Παλληξουριακός 3 0 2 1 1 2 -1 2
6 Πανθυρεατικός 2 0 1 1 0 3 -3 1
7 ΑΟ Τσιλιβή 2 0 0 2 0 6 -6 0

6ος όμιλος

Αίολος Καρπενησίου – Τενεάτης Αθικίων  0-3
Παναργειακός – ΑΟ Μοσχάτου  1-1
Απόλλων Ευπαλίου – Κυπάρισσος Αντίκυρας  2-1
Ρεπό : ΑΟ Χαλκίς

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Μοσχάτου 3 2 1 0 8 2 6 7
2 Απόλλων Ευπαλίου 2 2 0 0 4 2 2 6
3 ΑΟ Χαλκίς 2 1 1 0 5 1 4 4
4 Τενεάτης Αθικίων 3 1 0 2 5 5 0 3
5 Παναργειακός 2 0 2 0 2 2 0 2
6 Κυπάρισσος 3 0 2 1 3 4 -1 2
7 Αίολος Καρπενησίου 3 0 0 3 0 11 -11 0

7ος όμιλος

Νίκη Σητείας – Ελλάς Ποντίων  0-2
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Αστέρας Περάματος  7-0
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Βύζας Μεγάρων  2-0
Ρεπό : ΑΟ Τυμπακίου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ελλάς Ποντίων 3 2 1 0 5 1 4 7
2 Αγία Παρασκευή 2 1 1 0 8 1 7 4
3 Απόλλων Αγ.Ιωάννη 2 1 1 0 3 1 2 4
4 ΑΟ Τυμπακίου 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Αστέρας Περάματος 3 1 0 2 2 9 -7 3
6 Βύζας Μεγάρων 3 0 2 1 1 3 -2 2
7 Νίκη Σητείας 3 0 0 3 0 5 -5 0

8ος όμιλος

Άρης Πετρούπολης – ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός  9-0
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – ΓΣ Μαρκό  0-1
Ελλάς Σύρου – Αετός Λουτρών (16/5)
Ρεπό : Ιάλυσος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Μαρκό 3 1 2 0 2 1 1 5
2 Άρης Πετρούπολης 2 1 1 0 10 1 9 4
3 Ελλάς Σύρου 2 1 1 0 7 2 5 4
4 Αετός Λουτρών 2 1 0 1 4 2 2 3
5 Ατρόμητος Αγ.Γεωρ. 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Ιάλυσος 2 0 2 0 2 2 0 2
7 ΑΕ Βαθύλλου 3 0 0 3 0 17 -17 0
error: Protected