Κατηγορίες
Basket

Α1 & Α2 μπάσκετ Γυναικών : Το πρόγραμμα της σεζόν 2022/2023

H κλήρωση για το πρόγραμμα της νέας σεζόν στον κόσμο των Α1 και Α2 Γυναικών έλαβε χώρα σήμερα (18/8) στα γραφεία της ΕΟΚ, με τις ομάδες των εν λόγω πρωταθλημάτων να μαθαίνουν τους αντιπάλους, τις ημερομηνίες και τις έδρες τους ανά στροφή

Αναλυτικά :

Α1 Γυναικών

1η αγωνιστική – 09/10/2022

Νίκη Λευκάδας – Ελευθερία Μοσχάτου
ΓΑΣ Εύνικος – Εσπερίδες Καλλιθέας
Παναθλητικός Συκεών – Ολυμπιακός
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Χανιά
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Πρωτέας Βούλας

2η αγωνιστική – 16/10/2022

Εσπερίδες Καλλιθέας – Νίκη Λευκάδας
Ολυμπιακός – ΓΑΣ Εύνικος
Χανιά – Παναθλητικός Συκεών
Παναθηναϊκός – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Πρωτέας Βούλας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ελευθερία Μοσχάτου – ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική – 23/10/2022

Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός
ΓΑΣ Εύνικος – Χανιά
Παναθλητικός Συκεών – Παναθηναϊκός
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Πρωτέας Βούλας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Ελευθερία Μοσχάτου – Εσπερίδες Καλλιθέας

4η αγωνιστική – 30/10/2022

Χανιά – Νίκη Λευκάδας
Παναθηναϊκός – ΓΑΣ Εύνικος
Πρωτέας Βούλας – Παναθλητικός Συκεών
ΠΑΟΚ – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
ΠΑΣ Γιάννινα – Ελευθερία Μοσχάτου
Ολυμπιακός – Εσπερίδες Καλλιθέας

5η αγωνιστική – 06/11/2022

Νίκη Λευκάδας – Παναθηναϊκός
ΓΑΣ Εύνικος – Πρωτέας Βούλας
Παναθλητικός Συκεών – ΠΑΟΚ
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – ΠΑΣ Γιάννινα
Ελευθερία Μοσχάτου – Ολυμπιακός
Εσπερίδες Καλλιθέας – Χανιά

6η αγωνιστική – 13/11/2022

Πρωτέας Βούλας – Νίκη Λευκάδας
ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Εύνικος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθλητικός Συκεών
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Ελευθερία Μοσχάτου
Παναθηναϊκός – Εσπερίδες Καλλιθέας
Χανιά – Ολυμπιακός

7η αγωνιστική – 19/11/2022

Νίκη Λευκάδας – ΠΑΟΚ
ΓΑΣ Εύνικος – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθλητικός Συκεών – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Ελευθερία Μοσχάτου – Χανιά
Εσπερίδες Καλλιθέας – Πρωτέας Βούλας
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

8η αγωνιστική – 30/11/2022

ΠΑΣ Γιάννινα – Νίκη Λευκάδας
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – ΓΑΣ Εύνικος
Παναθλητικός Συκεών – Ελευθερία Μοσχάτου
ΠΑΟΚ – Εσπερίδες Καλλιθέας
Πρωτέας Βούλας – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Χανιά

9η αγωνιστική – 04/12/2022

Νίκη Λευκάδας – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
ΓΑΣ Εύνικος – Παναθλητικός Συκεών
Ελευθερία Μοσχάτου – Παναθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Χανιά – Πρωτέας Βούλας

10η αγωνιστική – 11/12/2022

Παναθλητικός Συκεών – Νίκη Λευκάδας
ΓΑΣ Εύνικος – Ελευθερία Μοσχάτου
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Εσπερίδες Καλλιθέας
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Χανιά
Πρωτέας Βούλας – Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική – 18/12/2022

Νίκη Λευκάδας – ΓΑΣ Εύνικος
Ελευθερία Μοσχάτου – Πρωτέας Βούλας
Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθλητικός Συκεών
Ολυμπιακός – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

12η αγωνιστική – 28/12/2022

Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Λευκάδας
Εσπερίδες Καλλιθέας – ΓΑΣ Εύνικος
Ολυμπιακός – Παναθλητικός Συκεών
Χανιά – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Πρωτέας Βούλας – ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική – 04/01/2023

Νίκη Λευκάδας – Εσπερίδες Καλλιθέας
ΓΑΣ Εύνικος – Ολυμπιακός
Παναθλητικός Συκεών – Χανιά
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πρωτέας Βούλας
ΠΑΟΚ – Ελευθερία Μοσχάτου

14η αγωνιστική – 08/01/2023

Ολυμπιακός – Νίκη Λευκάδας
Χανιά – ΓΑΣ Εύνικος
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός Συκεών
Πρωτέας Βούλας – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Εσπερίδες Καλλιθέας – Ελευθερία Μοσχάτου

15η αγωνιστική – 15/01/2023

Νίκη Λευκάδας – Χανιά
ΓΑΣ Εύνικος – Παναθηναϊκός
Παναθλητικός Συκεών – Πρωτέας Βούλας
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – ΠΑΟΚ
Ελευθερία Μοσχάτου – ΠΑΣ Γιάννινα
Εσπερίδες Καλλιθέας – Ολυμπιακός

16η αγωνιστική – 18/01/2023

Παναθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας
Πρωτέας Βούλας – ΓΑΣ Εύνικος
ΠΑΟΚ – Παναθλητικός Συκεών
ΠΑΣ Γιάννινα – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Ολυμπιακός – Ελευθερία Μοσχάτου
Χανιά – Εσπερίδες Καλλιθέας

17η αγωνιστική – 22/01/2023

Νίκη Λευκάδας – Πρωτέας Βούλας
ΓΑΣ Εύνικος – ΠΑΟΚ
Παναθλητικός Συκεών – ΠΑΣ Γιάννινα
Ελευθερία Μοσχάτου – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Εσπερίδες Καλλιθέας – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Χανιά

18η αγωνιστική – 29/01/2023

ΠΑΟΚ – Νίκη Λευκάδας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΑΣ Εύνικος
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Παναθλητικός Συκεών
Χανιά – Ελευθερία Μοσχάτου
Πρωτέας Βούλας – Εσπερίδες Καλλιθέας
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

19η αγωνιστική – 04/02/2023

Νίκη Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΑΣ Εύνικος – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Ελευθερία Μοσχάτου – Παναθλητικός Συκεών
Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Πρωτέας Βούλας
Χανιά – Παναθηναϊκός

20η αγωνιστική – 19/02/2023

Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Νίκη Λευκάδας
Παναθλητικός Συκεών – ΓΑΣ Εύνικος
Παναθηναϊκός – Ελευθερία Μοσχάτου
ΠΑΣ Γιάννινα – Εσπερίδες Καλλιθέας
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Πρωτέας Βούλας – Χανιά

21η αγωνιστική – 22/02/2023

Νίκη Λευκάδας – Παναθλητικός Συκεών
Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΑΣ Εύνικος
Εσπερίδες Καλλιθέας – Δάφνη Αγίου Δημητρίου
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Χανιά – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – Πρωτέας Βούλας

22η αγωνιστική – 26/02/2023

ΓΑΣ Εύνικος – Νίκη Λευκάδας
Πρωτέας Βούλας – Ελευθερία Μοσχάτου
Παναθλητικός Συκεών – Εσπερίδες Καλλιθέας
Δάφνη Αγίου Δημητρίου – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Χανιά
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

B’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT: 01/03 (Τετάρτη), 05/03 (Κυριακή), 08/03/2023 (Τετάρτη)

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT: 12/03 (Κυριακή), 15/03 (Τετάρτη), 19/03 (Κυριακή)

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF:

(για θέσεις 1 – 2): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη), 09/04 (Κυριακή), 12/04 (Τετάρτη).
(για θέσεις 3 – 4, 5 – 6, 7 – 8): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη).

Α2 Γυναικών

1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16/10/2022

Πανιώνιος – Άμιλλα Περιστερίου
Αμύντας – Άρις Καλαμάτας
ΑΟΦ Πορφύρας – Αθηναϊκός
Ατρόμητος Πειραιά – Δαναοί Άργους
Ρεπό: Προμηθέας 2014

2η αγωνιστική – 23/10/2022

Άμιλλα Περιστερίου – Προμηθέας 2014
Άρις Καλαμάτας – Πανιώνιος
Αθηναϊκός – Αμύντας
Δαναοί Άργους – ΑΟΦ Πορφύρας
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

3η αγωνιστική – 30/10/2022

Προμηθέας 2014 – Άρις Καλαμάτας
Πανιώνιος – Αθηναϊκός
Αμύντας – Δαναοί Άργους
ΑΟΦ Πορφύρας – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Άμιλλα Περιστερίου

4η αγωνιστική – 06/11/2022

Αθηναϊκός – Προμηθέας 2014
Δαναοί Άργους – Πανιώνιος
Ατρόμητος Πειραιά – Αμύντας
Άρις Καλαμάτας – Άμιλλα Περιστερίου
Ρεπό: ΑΟΦ Πορφύρας

5η αγωνιστική – 13/11/2022

Προμηθέας 2014 – Δαναοί Άργους
Πανιώνιος – Ατρόμητος Πειραιά
Αμύντας – ΑΟΦ Πορφύρας
Άμιλλα Περιστερίου – Αθηναϊκός
Ρεπό: Άρις Καλαμάτας

6η αγωνιστική – 20/11/2022

Ατρόμητος Πειραιά – Προμηθέας 2014
ΑΟΦ Πορφύρας – Πανιώνιος
Δαναοί Άργους – Άμιλλα Περιστερίου
Αθηναϊκός – Άρις Καλαμάτας
Ρεπό: Αμύντας

7η αγωνιστική – 27/11/2022

Προμηθέας 2014 – ΑΟΦ Πορφύρας
Πανιώνιος – Αμύντας
Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Πειραιά
Άρις Καλαμάτας – Δαναοί Άργους
Ρεπό: Αθηναϊκός

8η αγωνιστική – 04/12/2022

Αμύντας – Προμηθέας 2014
ΑΟΦ Πορφύρας – Άμιλλα Περιστερίου
Ατρόμητος Πειραιά – Άρις Καλαμάτας
Δαναοί Άργους – Αθηναϊκός
Ρεπό: Πανιώνιος

9η αγωνιστική – 11/12/2022

Προμηθέας 2014 – Πανιώνιος
Άμιλλα Περιστερίου – Αμύντας
Άρις Καλαμάτας – ΑΟΦ Πορφύρας
Αθηναϊκός – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Δαναοί Άργους

10η αγωνιστική – 18/12/2022

Άμιλλα Περιστερίου – Πανιώνιος
Άρις Καλαμάτας – Αμύντας
Αθηναϊκός – ΑΟΦ Πορφύρας
Δαναοί Άργους – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Προμηθέας 2014

11η αγωνιστική – 08/01/2023

Προμηθέας 2014 – Άμιλλα Περιστερίου
Πανιώνιος – Άρις Καλαμάτας
Αμύντας – Αθηναϊκός
ΑΟΦ Πορφύρας – Δαναοί Άργους
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

12η αγωνιστική – 15/01/2023

Άρις Καλαμάτας – Προμηθέας 2014
Αθηναϊκός – Πανιώνιος
Δαναοί Άργους – Αμύντας
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟΦ Πορφύρας
Ρεπό: Άμιλλα Περιστερίου

13η αγωνιστική – 22/01/2023

Προμηθέας 2014 – Αθηναϊκός
Πανιώνιος – Δαναοί Άργους
Αμύντας – Ατρόμητος Πειραιά
Άμιλλα Περιστερίου – Άρις Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΟΦ Πορφύρας

14η αγωνιστική – 29/01/2023

Δαναοί Άργους – Προμηθέας 2014
Ατρόμητος Πειραιά – Πανιώνιος
ΑΟΦ Πορφύρας – Αμύντας
Αθηναϊκός – Άμιλλα Περιστερίου
Ρεπό: Άρις Καλαμάτας

15η αγωνιστική – 05/02/2023

Προμηθέας 2014 – Ατρόμητος Πειραιά
Πανιώνιος – ΑΟΦ Πορφύρας
Άμιλλα Περιστερίου – Δαναοί Άργους
Άρις Καλαμάτας – Αθηναϊκός
Ρεπό: Αμύντας

16η αγωνιστική – 12/02/2023

ΑΟΦ Πορφύρας – Προμηθέας 2014
Αμύντας – Πανιώνιος
Ατρόμητος Πειραιά – Άμιλλα Περιστερίου
Δαναοί Άργους – Άρις Καλαμάτας
Ρεπό: Αθηναϊκός

17η αγωνιστική – 19/02/2023

Προμηθέας 2014 – Αμύντας
Άμιλλα Περιστερίου – ΑΟΦ Πορφύρας
Άρις Καλαμάτας – Ατρόμητος Πειραιά
Αθηναϊκός – Δαναοί Άργους
Ρεπό: Πανιώνιος

18η αγωνιστική – 05/03/2023

Πανιώνιος – Προμηθέας 2014
Αμύντας – Άμιλλα Περιστερίου
ΑΟΦ Πορφύρας – Άρις Καλαμάτας
Ατρόμητος Πειραιά – Αθηναϊκός
Ρεπό: Δαναοί Άργους

2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 23/10/2022

Τερψιθέα Γλυφάδας – ΑΕΚ Περιστερίου
Αιγέας Χίου – Μελίσσια
Αγία Παρασκευή – Φοίνικας Πειραιά
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου

2η αγωνιστική – 30/10/2022

Μελίσσια – Τερψιθέα Γλυφάδας
Φοίνικας Πειραιά – Αιγέας Χίου
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αγία Παρασκευή
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – ΑΕΚ Περιστερίου

3η αγωνιστική – 06/11/2022

Τερψιθέα Γλυφάδας – Φοίνικας Πειραιά
Αιγέας Χίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Αγία Παρασκευή – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας
ΑΕΚ Περιστερίου – Μελίσσια

4η αγωνιστική – 13/11/2022

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Τερψιθέα Γλυφάδας
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Αιγέας Χίου\
γία Παρασκευή – ΑΕΚ Περιστερίου
Φοίνικας Πειραιά – Μελίσσια

5η αγωνιστική – 20/11/2022

Τερψιθέα Γλυφάδας – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας
Αιγέας Χίου – Αγία Παρασκευή
ΑΕΚ Περιστερίου – Φοίνικας Πειραιά
Μελίσσια – Κρόνος Αγίου Δημητρίου

6η αγωνιστική – 04/12/2022

Αγία Παρασκευή – Τερψιθέα Γλυφάδας
Αιγέας Χίου – ΑΕΚ Περιστερίου
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Μελίσσια
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Φοίνικας Πειραιά

7η αγωνιστική – 11/12/2022

Τερψιθέα Γλυφάδας – Αιγέας Χίου
ΑΕΚ Περιστερίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Μελίσσια – Αγία Παρασκευή
Φοίνικας Πειραιά – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας

8η αγωνιστική – 18/12/2022

ΑΕΚ Περιστερίου – Τερψιθέα Γλυφάδας
Μελίσσια – Αιγέας Χίου
Φοίνικας Πειραιά – Αγία Παρασκευή
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας

9η αγωνιστική – 08/01/2023

Τερψιθέα Γλυφάδας – Μελίσσια
Αιγέας Χίου – Φοίνικας Πειραιά
Αγία Παρασκευή – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
ΑΕΚ Περιστερίου – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας

10η αγωνιστική – 15/01/2023

Φοίνικας Πειραιά – Τερψιθέα Γλυφάδας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αιγέας Χίου
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Αγία Παρασκευή
Μελίσσια – ΑΕΚ Περιστερίου

11η αγωνιστική – 22/01/2023

Τερψιθέα Γλυφάδας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Αιγέας Χίου – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας
ΑΕΚ Περιστερίου – Αγία Παρασκευή
Μελίσσια – Φοίνικας Πειραιά

12η αγωνιστική – 05/02/2023

Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Τερψιθέα Γλυφάδας
Αγία Παρασκευή – Αιγέας Χίου
Φοίνικας Πειραιά – ΑΕΚ Περιστερίου
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια

13η αγωνιστική – 19/02/2023

Τερψιθέα Γλυφάδας – Αγία Παρασκευή
ΑΕΚ Περιστερίου – Αιγέας Χίου
Μελίσσια – Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας
Φοίνικας Πειραιά – Κρόνος Αγίου Δημητρίου

14η αγωνιστική – 05/03/2023

Αιγέας Χίου – Τερψιθέα Γλυφάδας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΕΚ Περιστερίου
Αγία Παρασκευή – Μελίσσια
Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Φοίνικας Πειραιά

3ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16/10/2022

Ολύμπια Λάρισας – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Αργοναύτες Αγρινίου – Άρης
ΣΚ Ιωάννινα – Απόλλων Καλαμαριάς
ΧΑΝΘ – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Λασσάνης Κοζάνης

2η αγωνιστική – 23/10/2022

Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Λασσάνης Κοζάνης
Άρης – Ολύμπια Λάρισας
Απόλλων Καλαμαριάς – Αργοναύτες Αγρινίου
Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΣΚ Ιωάννινα
Ρεπό: ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική – 30/10/2022

Λασσάνης Κοζάνης – Άρης
Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
Αργοναύτες Αγρινίου – Απόλλων Πτολεμαΐδας
ΣΚ Ιωάννινα – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Αναγέννηση Νέου Ρύσιου

4η αγωνιστική – 06/11/2022

Απόλλων Καλαμαριάς – Λασσάνης Κοζάνης
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Ολύμπια Λάρισας
ΧΑΝΘ – Αργοναύτες Αγρινίου
Άρης – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

5η αγωνιστική – 13/11/2022

Λασσάνης Κοζάνης – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Ολύμπια Λάρισας – ΧΑΝΘ
Αργοναύτες Αγρινίου – ΣΚ Ιωάννινα
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Άρης

6η αγωνιστική – 20/11/2022

ΧΑΝΘ – Λασσάνης Κοζάνης
ΣΚ Ιωάννινα – Ολύμπια Λάρισας
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης
Ρεπό: Αργοναύτες Αγρινίου

7η αγωνιστική – 27/11/2022

Λασσάνης Κοζάνης – ΣΚ Ιωάννινα
Ολύμπια Λάρισας – Αργοναύτες Αγρινίου
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – ΧΑΝΘ
Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική – 04/12/2022

Αργοναύτες Αγρινίου – Λασσάνης Κοζάνης
ΣΚ Ιωάννινα – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
ΧΑΝΘ – Άρης
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας

9η αγωνιστική – 11/12/2022

Λασσάνης Κοζάνης – Ολύμπια Λάρισας
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Αργοναύτες Αγρινίου
Άρης – ΣΚ Ιωάννινα
Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαΐδας

10η αγωνιστική – 18/12/2022

Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Ολύμπια Λάρισας
Άρης – Αργοναύτες Αγρινίου
Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΚ Ιωάννινα
Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Λασσάνης Κοζάνης

11η αγωνιστική – 08/01/2023

Λασσάνης Κοζάνης – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Ολύμπια Λάρισας – Άρης
Αργοναύτες Αγρινίου – Απόλλων Καλαμαριάς
ΣΚ Ιωάννινα – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Ρεπό: ΧΑΝΘ

12η αγωνιστική – 15/01/2023

Άρης – Λασσάνης Κοζάνης
Απόλλων Καλαμαριάς – Ολύμπια Λάρισας
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Αργοναύτες Αγρινίου
ΧΑΝΘ – ΣΚ Ιωάννινα
Ρεπό: Αναγέννηση Νέου Ρύσιου

13η αγωνιστική – 22/01/2023

Λασσάνης Κοζάνης – Απόλλων Καλαμαριάς
Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Αργοναύτες Αγρινίου – ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Άρης
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

14η αγωνιστική – 29/01/2023

Απόλλων Πτολεμαΐδας – Λασσάνης Κοζάνης
ΧΑΝΘ – Ολύμπια Λάρισας
ΣΚ Ιωάννινα – Αργοναύτες Αγρινίου
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Ρεπό: Άρης

15η αγωνιστική – 05/02/2023

Λασσάνης Κοζάνης – ΧΑΝΘ
Ολύμπια Λάρισας – ΣΚ Ιωάννινα
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Αργοναύτες Αγρινίου

16η αγωνιστική – 12/02/2023

ΣΚ Ιωάννινα – Λασσάνης Κοζάνης
Αργοναύτες Αγρινίου – Ολύμπια Λάρισας
ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Άρης
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

17η αγωνιστική – 19/02/2023

Λασσάνης Κοζάνης – Αργοναύτες Αγρινίου
Αναγέννηση Νέου Ρύσιου – ΣΚ Ιωάννινα
Άρης – ΧΑΝΘ
Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας

18η αγωνιστική – 05/03/2023

Ολύμπια Λάρισας – Λασσάνης Κοζάνης
Αργοναύτες Αγρινίου – Αναγέννηση Νέου Ρύσιου
ΣΚ Ιωάννινα – Άρης
ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαΐδας

4ος όμιλος

1η αγωνιστική – 16/10/2022
ΑΓΕ Πιερίας – Ηρακλής
ΑΕ Πυλαίας – Πιερικός Αρχέλαος
Πανόραμα – Πάνθηρες Καβάλας
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: Νεάπολη

2η αγωνιστική – 23/10/2022

Ρεπό: Πανσερραϊκός
Ηρακλής – Νεάπολη
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας
Πάνθηρες Καβάλας – ΑΕ Πυλαίας
Ασπίδα Ξάνθης – Πανόραμα

3η αγωνιστική – 30/10/2022

Νεάπολη – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΓΕ Πιερίας – Πάνθηρες Καβάλας
ΑΕ Πυλαίας – Ασπίδα Ξάνθης
Πανόραμα – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ηρακλής

4η αγωνιστική – 06/11/2022

Πάνθηρες Καβάλας – Νεάπολη
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΓΕ Πιερίας
Πανσερραϊκός – ΑΕ Πυλαίας
Πιερικός Αρχέλαος – Ηρακλής
Ρεπό: Πανόραμα

5η αγωνιστική – 13/11/2022

Νεάπολη – Ασπίδα Ξάνθης
ΑΓΕ Πιερίας – Πανσερραϊκός
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα
Ηρακλής – Πάνθηρες Καβάλας
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

6η αγωνιστική – 20/11/2022

Πανσερραϊκός – Νεάπολη
Πανόραμα – ΑΓΕ Πιερίας
Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής
Πάνθηρες Καβάλας – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας

7η αγωνιστική – 27/11/2022

Νεάπολη – Πανόραμα
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΕ Πυλαίας
Ηρακλής – Πανσερραϊκός
Πιερικός Αρχέλαος – Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας

8η αγωνιστική – 04/12/2022

ΑΕ Πυλαίας – Νεάπολη
Πανόραμα – Ηρακλής
Πανσερραϊκός – Πιερικός Αρχέλαος
Ασπίδα Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας
Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας

9η αγωνιστική – 11/12/2022

Νεάπολη – ΑΓΕ Πιερίας
Ηρακλής – ΑΕ Πυλαίας
Πιερικός Αρχέλαος – Πανόραμα
Πάνθηρες Καβάλας – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

10η αγωνιστική – 18/12/2022

Ηρακλής – ΑΓΕ Πιερίας
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕ Πυλαίας
Πάνθηρες Καβάλας – Πανόραμα
Ασπίδα Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Νεάπολη

11η Αγωνιστική – 08/01/2023

Νεάπολη – Ηρακλής
ΑΓΕ Πιερίας – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΕ Πυλαίας – Πάνθηρες Καβάλας
Πανόραμα – Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: Πανσερραϊκός

12η αγωνιστική – 15/01/2023

Πιερικός Αρχέλαος – Νεάπολη
Πάνθηρες Καβάλας – ΑΓΕ Πιερίας
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Πυλαίας
Πανσερραϊκός – Πανόραμα
Ρεπό: Ηρακλής

13η αγωνιστική – 22/01/2023

Νεάπολη – Πάνθηρες Καβάλας
ΑΓΕ Πιερίας – Ασπίδα Ξάνθης
ΑΕ Πυλαίας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Πανόραμα

14η αγωνιστική – 29/01/2023

Ασπίδα Ξάνθης – Νεάπολη
Πανσερραϊκός – ΑΓΕ Πιερίας
Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας
Πάνθηρες Καβάλας – Ηρακλής
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

15η αγωνιστική – 05/02/2023

Νεάπολη – Πανσερραϊκός
ΑΓΕ Πιερίας – Πανόραμα
Ηρακλής – Ασπίδα Ξάνθης
Πιερικός Αρχέλαος – Πάνθηρες Καβάλας
Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας

16η αγωνιστική – 12/02/2023

Πανόραμα – Νεάπολη
ΑΕ Πυλαίας – ΑΓΕ Πιερίας
Πανσερραϊκός – Ηρακλής
Ασπίδα Ξάνθης – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας

17η αγωνιστική – 19/02/2023

Νεάπολη – ΑΕ Πυλαίας
Ηρακλής – Πανόραμα
Πιερικός Αρχέλαος – Πανσερραϊκός
Πάνθηρες Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης
Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας

18η αγωνιστική – 05/03/2023

ΑΓΕ Πιερίας – Νεάπολη
ΑΕ Πυλαίας – Ηρακλής
Πανόραμα – Πιερικός Αρχέλαος
Πανσερραϊκός – Πάνθηρες Καβάλας
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

error: Protected