Διάφορα

Ο Δραμινός που έπαιξε στοίχημα και νόμιζε ότι έπιασε το Τζόκερ : Με 0,25€ πήρε 30.000€!

Απίστευτο δελτίο από παίκτη του ΟΠΑΠ στη Δράμα το προηγούμενο Σαββατοκύριακο! Με μόνο 0.25 ευρώ κέρδισε αμύθητο ποσό, πιάνοντας όχι έναν, όχι δύο, αλλά έντεκα αγώνες και μάλιστα με αποδοσάρες!

Τι έπαιξε; Προσδεθείτε και πάμε! Περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο στο ματς της Μπράβο με τη Μάριμπορ σε απόδοση 2.12. Μονό αριθμό γκολ στην αναμέτρηση Μποέμιανς – Σλόβαν Λίμπερετς στο 2.82. Ίδια επιλογή και στα Σερκλ Μπριζ – Αντβέρπ και ΣΠΑΛ – Βενέτσια σε τιμές 2.02 και 2.05, αντίστοιχα.

Είχαμε και χινάρια! Που; Σε Νόρτζελαντ – Μίντιλαντ (3.40), Μπόλεσλαβ – Σλοβάτσκο (3.30) και Πογκόν – Λεχ Πόζναν (3.20).

Επίσης, No goal & Under 2,5 το Τουλούζ – Ρεμς στο 2.57 και 2-3 γκολ στο Ανζέ – Μονπελιέ στο 2.08.

Από την επική δελτιάρα δεν έλειψαν ούτε τα ημίχρονα τελικά! Στο Χ/1 το Μπολόνια – Φιορεντίνα στο 5.75 και στο Χ/2 το Καμπούρ – Γκρόνινγκεν στο 6.00!

Η απίστευτη αυτή ενδεκάδα αγώνων έβγαζε απόδοση που άγγιζε το… Θεό!

Συγκεκριμένα, 117.422!!! Όσες φορές κι αν το διαβάσαμε, ακόμα… τρελαινόμαστε! Με τα 25 λεπτά του πονταρίσματος, ο Δραμινός παικταράς έβαλε στην τσέπη του σχεδόν 30.000 ευρώ. Για την ακρίβεια, 29.355,59 ευρώ!