Κατηγορίες
Basket

Κύπελλο Μπάσκετ ανδρών : Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής και τα ζευγάρια της 2ης φάσης

Όμιλος Νότου Β Εθνικής 

Τετάρτη 21/9 

Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου  67-61
Πανιώνιος – ΟΦΗ  106-62
Πανελευσινιακός – Παλαιό Φάληρο  94-79
ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Έσπερος Καλλιθέας  57-83
ΑΟ Πεύκης – Παγκράτι  71-83
Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός  0-20 α.α.
Ηλυσιακός – Μίλωνας  0-20 α.α.
ΑΣΕ Δούκα – Αχαγιά ’82  0-20 α.α.

2η αγωνιστική (24/9)

Εθνικός – Πρωτέας Βούλας
Πανιώνιος – Αχαγιά ’82
Παγκράτι – Μίλωνας
Πανελευσινιακός – Έσπερος Καλλιθέας
ΑΠΑΣ Νάξου – Νέα Κηφισιά

Όμιλος Βορρά Β Εθνικής

Σάββατο 17/9

Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ  63-80

Τετάρτη 21/9 

Νίκη Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων  67-89
Σταυρούπολη – Αναγέννηση Καρδίτσας  93-83
Πανσερραϊκός – Δόξα Λευκάδας  54-52
Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket  71-74
Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας  56-62
ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  20-0 α.α.
Έσπερος Λαμίας – ΚΣ Γέφυρας  20-0 α.α.

2η αγωνιστική (24/9)

Σταυρούπολη – ΧΑΝΘ
Πανσερραϊκός – ΠΣ Ευκαρπίας
ΔΕΚΑ – Trikala Basket
Βίκος Ιωαννίνων – Έσπερος Λαμίας
Πρόκριση άνευ αγώνα : Φίλιππος Βέροιας

Όμιλος Νότου Γ Εθνικής

Δευτέρα 19/9

ΑΟΚ Χαλάνδρι – Αργοναύτης Ραφήνας  58-92

Τετάρτη 21/9

Νήαρ Ηστ – Δάφνη  75-70
ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – Κρόνος Αγίου Δημητρίου  77-79
Νέο Ψυχικό – Γλαύκος  57-55
ΓΣ Κορωπίου – Καλαμάτα 1980  95-73
ΚΑΟ Μελισσίων – Δίων ο Κυπαρισσεύς  42-60
ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης  78-59
Ελευθερία Μοσχάτου – Μανδραϊκός  74-70
Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας  0-20 α.α.

2η αγωνιστική (24/9)

ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπίου
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αργοναύτης Ραφήνας
Νήαρ Ηστ – Εργοτέλης
Νέο Ψυχικό – ΑΟ Ερμιονίδας
Δίων ο Κυπαρισσεύς – Ελευθερία Μοσχάτου

Όμιλος Βορρά Γ Εθνικής 

Τετάρτη 21/9

Διγενής Λακκώματος – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας  55-86
ΚουΠα Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας  93-80
ΓΑΣ Βασιλικών Θεσσαλονίκης – ΑΣ Καστοριάς  72-61
ΓΣ Σοφάδων – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  96-59
ΣΚ Ιωάννινα – Όλυμπος Κορδελιού  87-79
ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα  61-99
Εθνικός Κοζάνης – Νίκαια 2012  85-54
ΓΣ Αλμυρού – Ανατόλια  81-71
Τιτάνες Παλαμά – Ελπίς Αμπελοκήπων  20-0 α.α.

2η αγωνιστική (24/9)

ΓΑΣ Βασιλικών – Εθνικός Κοζάνης
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΣΚ Ιωάννινα
Τιτάνες Παλαμά – ΚουΠα Κιλκίς
ΓΣ Αλμυρού – ΓΣ Σοφάδων
Πρόκριση άνευ αγώνα : ΑΟ Τρίκαλα

error: Protected