Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 23/9 – Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δείτε το σημερινό (23/9) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

07:10
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

08:00
Novasports 6HD
WTA 250 Σεούλ Β’ Προημιτελικός
Τένις

08:00
Novasports Prime
WTA 500 Τόκιο Β’ Προημιτελικός
Τένις

08:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

09:00
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:00
Novasports 6HD
WTA 250 Σεούλ Γ’ Προημιτελικός
Τένις

10:00
Novasports Prime
WTA 500 Τόκιο Γ’ Προημιτελικός
Τένις

11:00
Novasports 4HD
Γαλλία – Καναδάς
Μουντομπάσκετ Γυναικών

12:00
Novasports 6HD
WTA 250 Σεούλ Δ’ Προημιτελικός
Τένις

12:00
Novasports Prime
WTA 500 Τόκιο Δ’ Προημιτελικός
Τένις

15:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Moselle Open

17:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Moselle Open

18:00
ΕΡΤ3
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Αρμάνι Μιλάνο
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Περιστέρι – Ερυθρός Αστέρας
Μπάσκετ

18:30
Eurosport 2
Presidents Cup
Γκολφ

19:00
Novasports 1HD
Εσθονία – Μάλτα
UEFA Nations League

19:00
Novasports Prime
Γεωργία – Σκόπια
UEFA Nations League

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Moselle Open

20:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Χάποελ Χολόν
Μπάσκετ

21:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

21:00
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Αναντολού Εφές
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Moselle Open

21:45
Novasports 5HD
Βουλγαρία – Γιβραλτάρ
UEFA Nations League

21:45
Novasports 4HD
Φινλανδία – Ρουμανία
UEFA Nations League

21:45
Novasports 3HD
Βόσνια – Μαυροβούνιο
UEFA Nations League

21:45
Novasports 2HD
Γερμανία – Ουγγαρία
UEFA Nations League

21:45
Novasports 1HD
Ιταλία – Αγγλία
UEFA Nations League

21:45
Novasports Prime
Λεπτό προς λεπτό
UEFA Nations League

21:45
ALPHA
Ιταλία – Αγγλία
UEFA Nations League

22:00
Novasports Start
Σπόρτινγκ Χιχόν – Ίμπιθα
Segunda Division

23:00
Eurosport 1
Laver Cup
Τένις

01:00
Eurosport 1
Γουολονγκόνγκ | Γυναίκες
Ποδηλασία

02:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

03:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

04:45
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP
Motul Grand Prix of Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

05:15
Eurosport 1
Γουόλονγκόνγκ | Γυναίκες
Ποδηλασία

error: Protected