Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής (20/11)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου  3-1
Αγροτικός Αστέρας – Καμπανιακός  0-1
Δόξα Δράμας – Καβάλα  1-1
Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης  0-1
Βύρων Καβάλας – Πανθρακικός  1-3
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός  1-4
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  4-0
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανθρακικός 2 2 0 0 6 1 5 6
2 ΓΣ Ξάνθη 2 2 0 0 5 0 5 6
3 Καβάλα 2 1 1 0 4 1 3 4
4 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Καμπανιακός 2 1 1 0 3 2 1 4
6 Δόξα Δράμας 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Θερμαϊκός Θέρμης 2 1 1 0 2 1 1 4
8 Πανδραμαϊκός 1 1 0 0 4 1 3 3
9 Βύρων Καβάλας 2 1 0 1 4 5 -1 3
10 Αγροτικός Αστέρας 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Ποσειδών Μηχανιώνας 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Νέστος Χρυσούπολης 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 Αλεξανδρούπολη FC 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 2 0 0 2 2 7 -5 0
15 Άρης Αβάτου 2 0 0 2 1 6 -5 0

2ος όμιλος

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα  1-0
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕΠ Κοζάνης  2-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Εδεσσαϊκός  1-1
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ Σβορώνος  1-0
Πιερικός – Δωτιέας Αγιάς  3-0
ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  1-2
Κοζάνη – Καστοριά  2-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Κοζάνη 2 2 0 0 7 1 6 6
2 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2 1 1 0 3 1 2 4
3 Εδεσσαϊκός 2 1 1 0 2 1 1 4
4 ΠΟ Ελασσόνας 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Πιερικός 2 1 0 1 3 1 2 3
7 ΑΕΠ Κοζάνης 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Ολυμπιακός Βόλου 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Κεραυνός Αγγελοχ. 2 0 2 0 2 2 0 2
10 ΑΟ Χανιώτης 2 0 1 1 3 4 -1 1
11 ΓΑΣ Σβορώνου 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 Μακεδονικός Φούφα 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Καστοριά 2 0 1 1 0 2 -2 1
14 Δωτιέας Αγιάς 2 0 0 2 1 8 -7 0

3ος όμιλος

Τηλυκράτης – ΑΟ Υπάτου  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Αστέρας Πετριτή  1-1
Απόλλων Πάργας – Βύζας Μεγάρων  0-0
Ζάκυνθος – Τρίκαλα  0-1
ΠΟ Φήκης – Διγενής Νεοχωρίου  0-0
Πανελευσινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας  2-0
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός  2-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Τηλυκράτης 2 2 0 0 3 1 2 6
2 Τρίκαλα 2 2 0 0 2 0 2 6
3 Βύζας Μεγάρων 2 1 1 0 3 0 3 4
4 ΑΕ Λευκίμμης 2 1 1 0 2 0 2 4
5 Πανελευσινιακός 2 1 0 1 2 1 1 3
6 ΑΟ Υπάτου 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Παναγρινιακός 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 Αστέρας Πετριτή 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Διγενής Νεοχωρίου 2 0 2 0 0 0 0 2
10 Ζάκυνθος 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 ΑΟ Χαλκίς 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Απόλλων Πάργας 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 ΠΟ Φήκης 2 0 1 1 0 3 -3 1
14 Ναυπακτιακός 2 0 0 2 1 4 -3 0

4ος όμιλος

Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας  1-1
Πανιώνιος – Ιάλυσος  2-0
Πανηλειακός – ΑΕ Μυκόνου  1-0
Αιολικός – Παναργειακός  0-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Διαβολιτσίου  1-1
ΑΟ Πυλίου – Αίας Γαστούνης  3-0
ΑΣ Ρόδου – ΑΠΣ Πάτραι  3-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδου 2 2 0 0 7 2 5 6
2 ΑΟ Πυλίου 2 2 0 0 5 1 4 6
3 Πανιώνιος 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Πανηλειακός 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Αιολικός 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Παναργειακός 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Αίας Γαστούνης 2 1 0 1 2 4 -2 3
8 Πανγυθεατικός 2 0 2 0 2 2 0 2
9 ΑΕ Ερμιονίδας 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 2 0 2 0 1 1 0 2
11 ΑΕ Μυκόνου 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 1 1 2 5 -3 1
13 ΑΠΣ Πάτραι 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Ιάλυσος Ρόδου 2 0 0 2 1 4 -3 0

5ος όμιλος

Φωστήρας – ΑΕ Μοσχάτου  2-0
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-2
ΑΟ Τυμπακίου – Αλμυρός Γαζίου  3-0
Θύελλα Ραφήνας – Εθνικός  1-0
Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Πόρου  3-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΓΣ Μαρκό  1-1
ΑΟ Αγία Παρασκευής – Γιούχτας  0-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Φωστήρας 2 2 0 0 4 0 4 6
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 2 2 0 0 3 1 2 6
3 Άρης Πετρούπολης 2 1 0 1 4 3 1 3
4 ΑΟ Τυμπακίου 2 1 0 1 3 2 1 3
5 Εθνικός 2 1 0 1 2 1 1 3
6 Θύελλα Ραφήνας 2 1 0 1 1 1 0 3
7 ΑΟ Πόρου 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 ΑΕ Μοσχάτου 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Αλμυρός Γαζίου 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 ΓΣ Μαρκό 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Γιούχτας 2 0 2 0 0 0 0 2
12 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 ΑΠΟ Κερατσίνι 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 Άγιος Ιερόθεος 2 0 0 2 1 3 -2 0
error: Protected