Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στη 2η αγωνιστική της Γ Ερασιτεχνικής και οι σκόρερς (26/11)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που έπαιξαν στις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Aναλυτικά :

1ος όμιλος

Ατρόμητος Διαβατού – Θύελλα Σταυρού  1-1 (38′ Ηλιάδης / 2′ Τσίλης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μαυρίδης, με βοηθούς τους κ.κ. Γκόγκο και Σαββίδη

Συνθέσεις

Ατρόμητος Διαβατού (Κώστας Παγγούρας/Δήμος Συμπεθέρης) : Μανιόπουλος, Ανάστος Β., Μπουρδάνος, Φωτόπουλος (46′ Χρυσάνης), Μαρούδας, Ταγκαλίδης, Βοργιατζίδης, Τσιολάκης, Συμπεθέρης (90+2′ Τοσουνίδης), Μπιλαδέρης (69′ Πετράκος), Ηλιάδης

Θύελλα Σταυρού (Θανάσης Γιαγλής) : Αναστασιάδης, Μάρτος, Πασχαλίδης (18′ Νικολαΐδης / 46′ Σέχι), Μυλωνάς Αλ., Αντωνιάδης, Τοπαρλάκης, Τσίλης, Γαβριηλίδης, Μυλωνάς Αχ., Ντόβας, Ορφανίδης (46′ Μπακάλης)


ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου  2-2 (33′ Τσίπης, 53′ Μιχαλακάκης / 28′ αυτογκόλ, 70′ Σκρέτα)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γκαλαΐτσης, με βοηθούς τους κ.κ. Μουρατίδη και Καπετάνο

Συνθέσεις

ΑΕΚ Καμποχωρίου (Μέρκος Καραλιόπουλος) : Σαπουνόπουλος, Σπαθόπουλος (55′ Ράπτης), Μιχαηλίδης, Κεφαλιανός (77′ Κουρπαγιαννίδης), Παναγιώτου, Τσίπης, Νικολόπουλος, Μαρούδας (46′ Τσαγιόπουλος), Γιαννακός Κ., Μιχαλακάκης, Γιαννακός Σ.

Άρης Παλαιοχωρίου (Μιχάλης Παντόπουλος) : Μεσσαλάς, Γεωργιάδης Ι., Γεωργιάδης Δ., Γκούγκουρας, Γκιόκα, Τορναζάκης (46′ Σκρέτα), Κίτσας Γ., Αραμπατζής (69′ Κουτίκας), Πιστικίδης (46′ Κίτσας Α.), Γερόπουλος Γ. (46′ Ζαφειρόπουλος), Ταμπουράς (61′ Νατσικόπουλος)


Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Λουτρού  2-2 (55′ αυτογκόλ, 70′ Σιδηρόπουλος / 50′ Θαγκόπουλος, 67′ Παπαδόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ασβεστάρας, με βοηθούς τους κ.κ. Πιπερίδη και Ευθυμιάδη

Αποβολή : Παπαδόπουλος Χ.

Συνθέσεις

Νέα Γενεά Νικομήδειας (Κώστας Παπαδόπουλος) : Σταφυλίδης Ν., Τσιγκογιάννης Α., Σταφυλίδης Α., Παπαδόπουλος Χ., Ορφανίδης Χ. (65′ Καραπουλιτίδης), Κωστογλίδης Ν. (65′ Κυριακίδης), Βασιλειάδης (50′ Τσιγκογιάννης Μ.), Τριανταφυλλίδης (22′ Κωστογλίδης Σ. / 50′ Παπαδόπουλος Κ.), Σιδηρόπουλος, Ευτηριάδης, Σταφυλίδης Ν.

Ολυμπιακός Λουτρού (Γιώργος Θαγκόπουλος) : Τσιαπανίτης, Αναστασόπουλος Δ.Α., Αργιαντόπουλος, Αναστασόπουλος Β., Τζιλόπουλος, Συρόπουλος (46′ Παπαδόπουλος), Θαγκόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος Β., Τριανταφυλλόπουλος Α., Αναστασόπουλος Δ.Ε., Κωστόπουλος

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 2 1 1 0 5 3 2 4
2 Ατρόμητος Διαβατού 2 1 1 0 4 2 2 4
3 Θύελλα Σταυρού 2 1 1 0 3 1 2 4
4 Ν.Γενεά Νικομήδειας 2 0 1 1 3 5 -2 1
5 Ολυμπιακός Λουτρού 2 0 1 1 3 5 -2 1
6 ΑΕΚ Καμποχωρίου 2 0 1 1 2 4 -2 1

 

2ος όμιλος

ΑΟ Συκιάς – Δόξα Ασωμάτων  3-1 (8′ Παπαναστασίου, 58′-86′ Κακαγιάννης Β. / 17′ Νοχουσίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Παζαρτζικλής, με βοηθούς τους κ.κ. Χαραλαμπίδη και Χρυσόπουλο

Συνθέσεις

ΑΟ Συκιάς (Χρήστος Βήτος) : Τσαπράνης Β., Κακαγιάννης Β., Τσαπράνης Θ. (80′ Βήτος Χ.), Μελιόπουλος Σ., Μελιόπουλος Ι., Κουρτέσης Χ., Κακαγιάννης Κ., Καλέμι, Βήτος Αν. (72′ Αργυρόπουλος), Παπαναστασίου (46′ Δαλλόπουλος), Βήτος Αρ.

Δόξα Ασωμάτων (Χρήστος Μάνος) : Χειμωνόπουλος, Μπαλτζής (51′ Σερασκιέρης), Καλπακίδης, Κοντογιάννης (56′ Τσιφινδάρης), Στολτίδης, Τσιώμος, Ρηγόπουλος, Αϊραντζής, Πολιτίδης, Νοχουσίδης, Παρασκευαΐδης


Παλασίδειος Ακαδημία – Ακαδημία Βέροιας  1-11 ( ? / Νούλης 3, Οργιανέλης 2, Γιοβανόπουλος Γ., Πουρλίδας, Αλαμπορινός, Λαζαρίδης, Μάρκου, Τσανασίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ζαχαριάδης, με βοηθούς τους κ.κ. Χριστοδούλου Κ. και Τσίτση

Συνθέσεις

Παλασίδειος Ακαδημία (Στέργιος Τσίλκος) : Γκενακίδης, Ήλκος (37′ Γερμανόπουλος), Καραμπατζός, Φανάρας, Κελεσίδης, Παπανάνος, Καραθάνας (57′ Μπεσίρης), Βλαχοδήμος, Περσίδης (57′ Μούτσος), Γκουντάρας, Δημουλάς.

Ακαδημία Βέροιας (Γιώργος Ακριτίδης) : Δημητρίου, Λαζαρίδης (56′ Σταύρου), Τσανασίδης, Παπαδόπουλος, Γιοβανόπουλος Π., Οργιανέλης (75′ Στεφανίδης), Γιοβανόπουλος Γ., Νούλης (56′ Πάππος), Αλαμπορινός, Πουρλίδας, Σιαράφης (56′ Ζώγος)


ΑΠΣ Ριζωμάτων – Ερμής Τριλόφου  5-2 (25′ Χατζηνικολάου Θ., 48′ Γκόντριας Ι., 60′-66′-84′ Γκόντριας Χ. / 3′ Παπαδόπουλος Δ., 73′ Ακριβόπουλος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Γκόγκας, με μοναδικό βοηθό τον κ. Κουτζημπασόπουλο

Συνθέσεις

ΑΠΣ Ριζωμάτων (Βαγγέλης Καραβασίλης) : Κουτσαντάς, Θέμελης, Χατζηνικολάου Ε. (84′ Δέλλας), Μιγκνόζι, Τσελιόπουλος (59′ Χειμώνας), Ζησόπουλος, Γκόντριας Ι., Ντίσα (77′ Βλαχόπουλος), Μανωλόπουλος, Γκόντριας Χ., Χατζηνικολάου Θ.

Ερμής Τριλόφου (Διαμαντής Παπαδόπουλος) : Πρατσουλάκης, Καρανάτσιος, Πρυμίδης, Μίχος, Πετεινάρης, Καμπίσιος (67′ Τσιτινίδης), Παπαδόπουλος Δ., Δουλγερίδης (59′ Καζάνας), Αντωνίου, Ακριβόπουλος, Παπαδόπουλος Α.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Συκιάς 2 2 0 0 6 1 5 6
2 Ακαδημία Βέροιας 2 1 1 0 13 3 10 4
3 ΑΠΣ Ριζωμάτων 2 1 1 0 7 4 3 4
4 Δόξα Ασωμάτων 2 1 0 1 11 4 7 3
5 Ερμής Τριλόφου 2 0 0 2 2 8 -6 0
6 Παλασίδειος Ακαδημία 2 0 0 2 2 21 -19 0

Σκόρερς

1 Αϊραντζής Δόξα Ασωμάτων 4
2 Οργιανέλης Ακαδημία Βέροιας 4
3 Γκόντριας Χ. ΑΠΣ Ριζωμάτων 3
4 Νούλης Ακαδημία Βέροιας 3
5 Ηλιάδης Ατρόμητος Διαβατού 2
6 Κακαγιάννης Β. ΑΟ Συκιάς 2
7 Σερασκιέρης Δόξα Ασωμάτων 2
error: Protected