Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στην 3η αγωνιστική της Γ Ερασιτεχνικής και οι σκόρερς (3/12)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που έπαιξαν στις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Aναλυτικά :

1ος όμιλος

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (62′ Γαβριηλίδης / 43′ Γεωργιάδης Δ.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μπέκας, με βοηθούς τους κ.κ. Αργυρίου και Χαραλαμπίδη

Συνθέσεις

Θύελλα Σταυρού (Θανάσης Γιαγλής) : Αναστασιάδης, Μάρτος, Μυλωνάς Αλ. (38′ Σαρρηκυριακίδης / 85′ Σέχι), Αντωνιάδης, Τοπαρλάκης, Κωνσταντάκος, Τσίλης, Γαβριηλίδης, Μυλωνάς Αχ., Ντόβας, Ασλαμπάλογλου (46′ Ορφανίδης)

Άρης Παλαιοχωρίου (Μιχάλης Παντόπουλος) : Μεσσαλάς, Γεωργιάδης Ι., Γεωργιάδης Δ. (80′ Κίτσας Α.), Γκούγκουρας, Ταμπουράς, Γερόπουλος Γ. (59′ Πιστικίδης), Κίτσας Γ. (80′ Τορναζάκης), Γκιόκα, Γερόπουλος Ρ. (70′ Ζαφειρόπουλος), Σκρέτα (70′ Χότζα), Αραμπατζής


Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΕΚ Καμποχωρίου  4-3 (3′-30′ Αναστασόπουλος Δ.Ε., 17′-19′ Κωστόπουλος / 14′ Τσαγιόπουλος, 30′ Μιχαλακάκης, 68′ Μιχαηλίδης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ρηγόπουλος, με βοηθούς τους κ.κ. Τσίτση και Καπετάνο

Συνθέσεις

Ολυμπιακός Λουτρού (Γιώργος Θαγκόπουλος) : Αργιαντόπουλος, Αναστασόπουλος Δ.Α., Αναστασόπουλος Β., Τζιλόπουλος, Συρόπουλος (55′ Τριανταφυλλόπουλος Α.), Τριανταφυλλόπουλος Β., Αναστασόπουλος Δ.Ε., Κωστόπουλος, Παπαδόπουλος, Στεργιόπουλος, Τσιαπανίτης

ΑΕΚ Καμποχωρίου (Μέρκος Καραλιόπουλος) : Σαπουνόπουλος, Σπαθόπουλος (49′ Κουρπαγιαννίδης), Μιχαηλίδης (70′ Μαρούδας), Κεφαλιανός (49′ Ράπτης), Παναγιώτου, Τσίπης, Νικολόπουλος, Μιχαλακάκης (70′ Γιαννακός Κ.), Γιαννακός Σ., Τσαγιόπουλος, Τολιόπουλος


Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ατρόμητος Διαβατού ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 3 1 2 0 6 4 2 5
2 Θύελλα Σταυρού 3 1 2 0 4 2 2 5
3 Ατρόμητος Διαβατού 2 1 1 0 4 2 2 4
4 Ολυμπιακός Λουτρού 3 1 1 1 7 8 -1 4
5 Ν.Γενεά Νικομήδειας 2 0 1 1 3 5 -2 1
6 ΑΕΚ Καμποχωρίου 3 0 1 2 5 8 -3 1

 

2ος όμιλος

Δόξα Ασωμάτων – Ακαδημία Βέροιας  4-3 (40′ Μιχαλόπουλος, 45′ Ρηγόπουλος, 77′-90′ Νοχουσίδης / 27′ Οργιανέλης, 33′-70′ Νούλης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Ασβεστάρας, με βοηθούς τους κ.κ. Σαββίδη και Ευθυμιάδη

Συνθέσεις

Δόξα Ασωμάτων (Χρήστος Μάνος) : Χειμωνόπουλος, Καλπακίδης, Παρασκευαΐδης, Κοντογιάννης, Στολτίδης, Τσιώμος (46′ Σερασκιέρης), Ρηγόπουλος, Αϊραντζής, Μιχαλόπουλος, Πολιτίδης, Τσιφινδάρης (31′ Νοχουσίδης)

Ακαδημία Βέροιας (Γιώργος Ακριτίδης) : Πιλιτσίδης, Λαζαρίδης, Τσανασίδης, Παπαδόπουλος (73′ Μάρκου), Γιοβανόπουλος Π., Οργιανέλης, Γιοβανόπουλος Γ., Νούλης, Αλαμπουρινός (88′ Κόρο), Σιαράφης, Αλιμέτα


Ερμής Τριλόφου – Παλασίδειος Ακαδημία  1-1 (13′ Καμπίσιος / 41′ Παπανάνος)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Σαμαράς, με βοηθούς τους κ.κ. Ραφαηλίδη και Κουτζημπασόπουλο

Συνθέσεις

Ερμής Τριλόφου (Διαμαντής Παπαδόπουλος) : Καραφιλάι, Καρανάτσιος, Γκάνιος, Καμπίσιος, Πρυμίδης (70′ Δουλγερίδης), Πετεινάρης, Ακριβόπουλος, Παπαδόπουλος Δ., Τσιτινίδης (53′ Αντωνίου), Μίχος (53′ Γκουντάρας), Παπαδόπουλος Α. (78′ Καζάνας)

Παλασίδειος Ακαδημία (Νίκος Περσίδης) : Βρούφτσης, Ήλκος, Κελεσίδης, Παπανάνος, Καραθάνας, Περσίδης, Γκουντάρας, Καραμπατζός, Βλαχοδήμος, Γκεντικίδης, Μούτσος (90′ Φίτου)


ΑΠΣ Ριζωμάτων – ΑΟ Συκιάς  1-4 (59′ Ζησόπουλος / 30′ Κακαγιάννης Β., 55′-64′ Βήτος Αν., 89′ Τσαπράνης Θ.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Νησελίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Μητρόπουλο και Γκόγκα

Συνθέσεις

ΑΠΣ Ριζωμάτων (Βαγγέλης Καραβασίλης) : Κουτσαντάς, Τσελιόπουλος, Μιγκνόζι, Χατζηνικολάου, Ταλιώνας, Μελιόπουλος, Θέμελης, Μανωλόπουλος, Ζησόπουλος, Γκόντριας Χ., Ντίσα. Αγωνίστηκαν και οι Βλαχόπουλος, Χειμώνας

ΑΟ Συκιάς (Χρήστος Βήτος) : Παπαναστασίου, Μοσχόπουλος, Κουρτέσης Α. (15′ Βήτος Αρ.), Κακαγιάννης Β., Τσαπράνης Θ., Μελιόπουλος Ι., Κουρτέσης Χ. (27′ Ματζίρης), Κακαγιάννης Κ., Καλέμι, Βήτος Αν., Μελιόπουλος Σ.

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Συκιάς 3 3 0 0 10 2 8 9
2 Δόξα Ασωμάτων 3 2 0 1 15 7 8 6
3 Ακαδημία Βέροιας 3 1 1 1 16 7 9 4
4 ΑΠΣ Ριζωμάτων 3 1 1 1 8 8 0 4
5 Ερμής Τριλόφου 3 0 1 2 3 9 -6 1
6 Παλασίδειος Ακαδημία 3 0 1 2 3 22 -19 1

Σκόρερς

1 Νούλης Ακαδημία Βέροιας 5
2 Οργιανέλης Ακαδημία Βέροιας 5
3 Αϊραντζής Δόξα Ασωμάτων 4
4 Γκόντριας Χ. ΑΠΣ Ριζωμάτων 3
5 Κακαγιάννης Β. ΑΟ Συκιάς 3
6 Νοχουσίδης Δόξα Ασωμάτων 3
error: Protected