Κατηγορίες
Γ Εθνική LIVE!
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : Φάσεις και γκολ από 25 παιχνίδια της 12ης & 14ης αγωνιστικής

1ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Αγροτικός Αστέρας 0-2 (24′ Λεσάι, 85′ Γαβαλίδης)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ LIVE

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καβάλα 1-0 (62′ Αλντιτζής)

ORASI TV

Πανθρακικός – Καμπανιακός 1-1 (6′ Μπαϊκαρά / 36′ Ιγνατίδης)

LegaTV-skoutaridis george

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας 1-1 (90+7′ Καλαϊτζόπουλος / 42′ Κυριακίδης Δ.)

LegaTV-skoutaridis george

Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη 2-2 (62′ Γκατζολάρι, 83′ Σέα πεν / 48′ Γκαϊδατζής, 72′ Κυριζάκης)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ LIVE

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-2 (83′ Κουρέλας / 25′-72′ Τζελίδης)

ORASI TV

Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου 3-1 (31′-36′-52′ Παυλίδης / 58′ Τενεκές)

Dramasport Official

 

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Πιερικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 (59′ Κατσιάκης)

deusexmachina214

Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας 0-0

gunandrun

Καστοριά – ΑΕΠ Κοζάνης 2-0 (37′ Μπάρο, 40′ Πάλλας)

Σ. Ε.

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Εδεσσαϊκός 1-2 (76′ Σεχολάρι / 45′-90+3′ πεν Κυζιρίδης)

deusexmachina214

ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 0-1 (85′ Χατζηασλανίδης)

AO HANIOTIS TV

 

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)

ΠΟ Φήκης – Απόλλων Πάργας 2-1 (18′-90′ Σκόνδρας Ν. / 39′ Σιδέρης)

Νίκος Σαλέπης trikalaola

Ναυπακτιακός – Βύζας Μεγάρων 0-4 (9′ Ντούνης πεν, 26′ Φυσαράκης, 57′ Μπουντόπουλος, 76′ Στρατιδάκης)

Nafpaktianews Web TV

Διγενής Νεοχωρίου – Τρίκαλα 0-2 (15′ Αλεξίου, 36′ Γιοκέ)

AO Trikala History

Παναγρινιακός – Αστέρας Πετριτή 1-2 (67′ Κοντογιάννης / 20′ Γραμμένος, 42′ Γεωργοπάλης)

ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ TV

 

4ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας 3-0 (21′ Μακρής, 39′ Κανελλόπουλος, 83′ Ντινιωτάκης)

Ρόδος – Πανγυθεατικός 3-0 (2′ Νικολόπουλος, 16′ Μπαρμπαρούσης, 70′ Κάμπα)

XXSPORTS

ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός 1-3 (30′ Καντούτσης / 13′-65′ Ντε Σόουζα, 84′ Τσιώλης)

BEST TV

Αίας Γαστούνης – ΑΕ Μυκόνου 0-3 (28′ Μουρίκι, 31′ Ζγκούρι πεν, 79′ Πινέιρο)

the match

ΑΟ Πυλίου – Πανιώνιος 0-0

Giafkasports.gr

 

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Θύελλα Ραφήνας – ΑΕ Μοσχάτου 3-1 (11′ Γκούμας, 55′ Φύτρος, 68′ Παντελίδης / 87′ Ζορμπάς)

iRafina gr

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-0 (55′ Βρεττός, 90+3′ Κίσσας)

Crete2day

ΓΣ Μαρκό – Αλμυρός Γαζίου 1-0 (74′ Σουλελές)

ΑΟ Πόρου – Εθνικός 0-0

porosfc tv

moserlx-gif-1
coffee-banner
error: Protected