Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ της 22ης αγωνιστικής (11/2)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Πανθρακικός – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-0
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας  1-0
Άρης Αβάτου – Αετός Βαρβάρας  4-1
Ορέστης Ορεστιάδας – Δόξα Δράμας  1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Πετεινού  3-0
ΑΟ Χανιώτης – Νέστος Χρυσούπολης  0-2
Βέροια – Απόλλων Παραλιμνίου  1-1
Νίκη Ευκαρπίας – Καβάλα  0-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Επανομής  0-3 α.α.

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καβάλα 22 20 1 1 63 8 55 61
2 Νέστος Χρυσούπολης 22 17 3 2 45 10 35 54
3 Πανθρακικός 22 15 5 2 41 12 29 49
4 Θερμαϊκός Θέρμης 22 13 2 7 31 22 9 41
5 Ποσειδών Μηχανιώνας 22 12 3 7 36 17 19 39
6 Ορέστης Ορεστιάδας 22 11 6 5 33 28 5 39
7 ΑΟ Χανιώτης 22 10 6 6 25 21 4 36
8 Άρης Αβάτου 22 10 6 6 37 21 16 36
9 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 22 11 3 8 28 26 2 36
10 Απόλλων Παραλιμνίου 22 8 6 8 29 26 3 30
11 Νίκη Ευκαρπίας 22 6 7 9 26 28 -2 25
12 Δόξα Δράμας 22 5 7 10 30 27 3 22
13 ΝΠΣ Βέροια 22 6 3 13 19 41 -22 21
14 Αναγέννηση Επανομής 22 2 8 12 12 39 -27 14
15 Άρης Πετεινού 22 3 3 16 12 43 -31 12
16 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 22 2 6 14 10 33 -23 12
17 Αετός Βαρβάρας 22 3 2 17 12 58 -46 11
18 Κεραυνός Αγγελοχ. 22 4 3 15 17 46 -29 10

*Από τον Πανθρακικό έχει αφαιρεθεί ένας (1) βαθμός

 

2ος όμιλος

ΑΕ Κιλελέρ – Αστέρας Πετριτή  2-0
Βατανιακός – Τρίκαλα  2-1
Νέα Αρτάκη – Αναγέννηση Άρτας  4-0
ΓΑΣ Σβορώνος – Αστέρας Σταυρού  2-2
Θεσπρωτός – Θύελλα Κατσικά  2-0
Εορδαϊκός – Πιερικός  1-0
Καστοριά – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  0-2
ΑΕ Λευκίμμης – Μαγνησιακός  3-0 α.α.
ΠΟ Φήκης – Ζάκυνθος  0-3 α.α.

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΑΣ Σβορώνου 22 14 6 2 43 16 27 48
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 22 15 3 4 35 14 21 48
3 ΑΟ Νέας Αρτάκης 22 14 4 4 32 13 19 46
4 Αστέρας Σταυρού 22 13 4 5 28 18 10 43
5 Πιερικός 22 11 6 5 31 13 18 39
6 Ζάκυνθος 22 10 7 5 29 18 11 37
7 Αναγέννηση Άρτας 22 11 3 8 23 24 -1 36
8 Τρίκαλα 22 9 8 5 33 22 11 35
9 ΑΕ Κιλελέρ 22 9 5 8 23 15 8 32
10 Εορδαϊκός 22 8 7 7 26 22 4 31
11 Θεσπρωτός 22 8 3 11 29 34 -5 27
12 Αστέρας Πετριτή 22 7 5 10 18 27 -9 26
13 Καστοριά 22 7 4 11 27 34 -7 25
14 Θύελλα Κατσικάς 22 6 6 10 28 25 3 24
15 Βατανιακός 22 6 6 10 24 35 -11 24
16 ΑΕ Λευκίμμης 22 6 3 13 26 31 -5 21
17 ΠΟ Φήκης 21 2 1 18 12 54 -42 -8
18 Μαγνησιακός 21 0 1 20 1 53 -52 -14

3ος όμιλος

ΑΟ Πυλίου – ΑΕ Μυκόνου  3-0
Βύζας Μεγάρων – Ελλάς Σύρου  0-2
Παναιγιάλειος – Ρόδος  0-3
ΓΣ Μαρκό – Παναργειακός  0-1
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας  1-0
Ιάλυσος – Θύελλα Ραφήνας  1-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Πανελευσινιακός  1-3
Αστέρας Βάρης – ΠΑΣ Κόρινθος  0-2
Εράνη Φιλιατρών – ΑΕΡ Αφάντου  3-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΠΑΣ Κόρινθος 22 14 6 2 35 14 21 48
2 Ρόδος 22 12 8 2 40 12 28 44
3 Παναργειακός 22 12 6 4 29 11 18 42
4 Θύελλα Ραφήνας 22 12 5 5 34 19 15 41
5 Παναιγιάλειος 22 13 2 7 36 23 13 41
6 Ελλάς Σύρου 22 12 3 7 36 19 17 39
7 Αστέρας Βάρης 22 10 6 6 32 18 14 36
8 Ιάλυσος Ρόδου 22 8 6 8 22 24 -2 30
9 ΠΑΟ Βάρδας 22 9 3 10 24 30 -6 30
10 ΑΕΡ Αφάντου 22 7 8 7 22 26 -4 29
11 ΑΕ Μυκόνου 21 8 5 8 27 23 4 29
12 ΓΣ Μαρκό 21 7 7 7 23 24 -1 28
13 Πανελευσινιακός 22 9 0 13 24 39 -15 27
14 Βύζας Μεγάρων 22 6 5 11 21 41 -20 23
15 ΑΟ Πυλίου 22 6 5 11 24 31 -7 23
16 Εράνη Φιλιατρών 22 4 7 11 21 32 -11 16
17 ΑΕ Ερμιονίδας 22 4 3 15 18 38 -20 15
18 ΑΕ Μεσολογγίου 22 0 3 19 12 56 -44 3

*Η Εράνη έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

4ος όμιλος

Φωστήρας – ΑΟ Υπάτου  1-2
Ατρόμητος Πειραιά – AO Επισκοπής  0-5
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ατσαλένιος  0-0
Εθνικός – Αλμυρός  0-2
Ηλυσιακός – Πανιώνιος  0-1
Ελλοπιακός – Περαμαϊκός  2-0
Άρης Πετρούπολης – Χαϊδάρι  1-1
Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική  1-0
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Σμύρνης  1-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 22 19 2 1 48 10 38 59
2 Εθνικός 22 14 7 1 41 11 30 49
3 Ηλυσιακός 22 12 5 5 23 14 9 41
4 Αλμυρός Γαζίου 22 10 9 3 30 17 13 39
5 Άρης Πετρούπολης 22 12 5 5 27 21 6 36
6 ΑΟ Υπάτου 22 10 6 6 31 21 10 36
7 Ατσαλένιος 21 9 4 8 25 17 8 31
8 ΑΟ Χαϊδαρίου 22 8 7 7 22 19 3 31
9 ΑΟ Επισκοπής 22 7 6 9 29 30 -1 27
10 Απόλλων Σμύρνης 22 6 8 8 22 23 -1 26
11 ΑΟ Αγίου Νικολάου 22 7 7 8 30 25 5 25
12 Ερμής Ζωνιανών 22 6 6 10 24 38 -14 24
13 Ελλοπιακός 22 6 5 11 23 29 -6 23
14 Προοδευτική 22 6 5 11 24 27 -3 23
15 Φωστήρας 22 5 9 8 18 20 -2 21
16 Περαμαϊκός 22 5 2 15 14 33 -19 17
17 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 21 4 3 14 15 41 -26 12
18 Ατρόμητος Πειραιά 22 2 2 18 8 58 -50 8

*Ο Άρης Πετρούπολης έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς
*Ο ΑΟ Αγίου Νικολάου έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.
*Ο Φωστήρας έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.
*Η Αγία Παρασκευή έχει -3 βαθμούς.

moserlx-gif-1
coffee-banner
loading...
error: Protected