Κατηγορίες
Γ Εθνική LIVE!
Basket

National League 2 : Η ΕΟΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των play off και play out σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο

Η κανονική περίοδος στη National League 2 ολοκληρώθηκε σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο και τη σκυτάλη παίρνουν τα play off και τα play out.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

National League 1

Play Off

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
Δούκας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου (17.00)
Πανναξιακός – ΚΑΠ (13.00)

2η αγωνιστική (10/4)
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Δούκας (17.00)
ΚΑΠ – Πανναξιακός (13.00)

3η αγωνιστική (14/4-αν χρειαστεί)
Δούκας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου (17.00)
Πανναξιακός – ΚΑΠ (13.00)

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Αμαρουσίου (17.00)
Ερμής Αργυρουπόλεως – Πορφύρας Φρεττύδος (17.00)

2η αγωνιστική (10/4)
Νίκη Αμαρουσίου – Ελευθερία Μοσχάτου (17.00)
Πορφύρας Φρεττύδος – Ερμής Αργυρουπόλεως (19.00)

3η αγωνιστική (14/4-αν χρειαστεί)
Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Αμαρουσίου (17.00)
Ερμής Αργυρουπόλεως – Πορφύρας Φρεττύδος (17.00)

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
ΑΣ Καστοριάς – Πιερικός Αρχέλαος (17.00)
ΓΣ Αλμυρού – Αετοί Βέροιας (17.00)

2η αγωνιστική (10/4)
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΣ Καστοριάς (19.00)
Αετοί Βέροιας – ΓΣ Αλμυρού (17.00)

3η αγωνιστική (14/4-αν χρειαστεί)
ΑΣ Καστοριάς – Πιερικός Αρχέλαος (17.00)
ΓΣ Αλμυρού – Αετοί Βέροιας (17.00)

 

Play Out

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
Ίκαρος Καλλιθέας – Αργοναύτης Τρίγλιας (17.00)
Ακαδημία Ελευσίνας – ΑΣ Πέρα (17.00)

2η αγωνιστική (14/4)
Αργοναύτης Τρίγλιας – Ίκαρος Καλλιθέας (17.00)
ΑΣ Πέρα – Ακαδημία Ελευσίνας (21/4, 17.00)

3η αγωνιστική (21/4-αν χρειαστεί)
Ίκαρος Καλλιθέας – Αργοναύτης Τρίγλιας (27/4, 17.00)
Ακαδημία Ελευσίνας – ΑΣ Πέρα (17.00)

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
Ηλιούπολη – Άγιοι Ανάργυροι (17.00)
Πεύκη – Ηράκλειο (17.00)

2η αγωνιστική (14/4)
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλιούπολη (17.00)
Ηράκλειο – Πεύκη (17.00)

3η αγωνιστική (21/4-αν χρειαστεί)
Ηλιούπολη – Άγιοι Ανάργυροι (17.00)
Πεύκη – Ηράκλειο (17.00)

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (7/4)
ΚούΠα Κιλκίς – Ολυμπιακός Βόλου (17.00)
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Άργος Ορεστικό (17.00)

2η αγωνιστική (14/4)
Ολυμπιακός Βόλου – ΚούΠα Κιλκίς (17.00)
Άργος Ορεστικό – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (17.00)

3η αγωνιστική (21/4-αν χρειαστεί)
ΚούΠα Κιλκίς – Ολυμπιακός Βόλου (17.00)
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Άργος Ορεστικό (17.00)

moserlx-gif-1
coffee-banner
error: Protected