Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ της 33ης αγωνιστικής (24-25/4)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Θερμαϊκός Θέρμης – Βέροια  1-0
Ορέστης Ορεστιάδας – Νίκη Ευκαρπίας  3-0
Άρης Αβάτου – Καβάλα  0-1
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Απόλλων Παραλιμνίου  3-3
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης  0-3 α.α.
Πανθρακικός – Άρης Πετεινού  6-0
Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Δράμας  0-3
Αετός Βαρβάρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας  1-4
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Χανιώτης  2-5

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καβάλα 33 31 1 1 86 11 75 94
2 Νέστος Χρυσούπολης 33 24 6 3 71 19 52 78
3 Πανθρακικός 33 22 8 3 66 17 49 73
4 ΑΟ Χανιώτης 33 16 8 9 49 33 16 56
5 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 33 16 6 11 42 38 4 54
6 Ορέστης Ορεστιάδας 33 15 8 10 49 46 3 53
7 Άρης Αβάτου 33 14 10 9 46 32 14 52
8 Απόλλων Παραλιμνίου 33 14 10 9 53 34 19 52
9 Ποσειδών Μηχανιώνας 33 16 4 13 52 29 23 52
10 Θερμαϊκός Θέρμης 33 15 7 11 38 35 3 52
11 Νίκη Ευκαρπίας 33 12 10 11 46 39 7 46
12 Δόξα Δράμας 33 11 8 14 51 39 12 41
13 ΝΠΣ Βέροια 33 8 8 17 27 53 -26 32
14 Άρης Πετεινού 33 6 5 22 24 64 -40 23
15 Αετός Βαρβάρας 33 6 4 23 25 87 -62 22
16 Αναγέννηση Επανομής 33 3 10 20 18 62 -44 19
17 Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 33 2 8 23 18 61 -43 14
18 Κεραυνός Αγγελοχ. 33 4 3 26 17 79 -62 0

*Από τον Πανθρακικό έχει αφαιρεθεί ένας (1) βαθμός

 

2ος όμιλος

Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης  0-2
Εορδαϊκός – Καστοριά  2-1
Θεσπρωτός – ΠΟ Φήκης  3-0 α.α.
ΓΑΣ Σβορώνος – Ζάκυνθος  4-1
Νέα Αρτάκη – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  1-1
Βατανιακός – Μαγνησιακός  3-0 α.α.
ΑΕ Κιλελέρ – Πιερικός  2-0
Τρίκαλα – Θύελλα Κατσικά  2-0
Αστέρας Σταυρού – Αναγέννηση Άρτας  0-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 33 23 6 4 55 18 37 75
2 ΑΟ Νέας Αρτάκης 33 22 7 4 59 19 40 73
3 ΓΑΣ Σβορώνου 33 20 9 4 59 23 36 69
4 Πιερικός 33 16 7 10 48 25 23 55
5 Ζάκυνθος 33 15 10 8 44 30 14 55
6 ΑΕ Κιλελέρ 33 15 8 10 36 20 16 53
7 Αστέρας Σταυρού 33 15 7 11 38 32 6 52
8 Αναγέννηση Άρτας 33 15 6 12 33 32 1 51
9 Εορδαϊκός 33 13 11 9 38 28 10 50
10 Τρίκαλα 33 13 10 10 46 37 9 49
11 Θεσπρωτός 33 15 4 14 51 44 7 49
12 Αστέρας Πετριτή 33 14 5 14 34 37 -3 47
13 Θύελλα Κατσικάς 33 12 9 12 46 32 14 45
14 ΑΕ Λευκίμμης 33 9 6 18 36 48 -12 33
15 Καστοριά 33 9 6 18 35 48 -13 33
16 Βατανιακός 33 8 7 18 36 61 -25 31
17 ΠΟ Φήκης 32 2 1 29 12 87 -75 -8
18 Μαγνησιακός 32 0 1 31 1 86 -85 -14

3ος όμιλος

ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μεσολογγίου  3-0 α.α.
ΑΕ Ερμιονίδας – Εράνη Φιλιατρών  1-1
Βύζας Μεγάρων – Πανελευσινιακός  4-4
ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας  1-1
Παναργειακός – Ρόδος  2-1
Ιάλυσος – Αστέρας Βάρης  1-0
ΓΣ Μαρκό – ΑΕΡ Αφάντου  1-0
Παναιγιάλειος – ΠΑΣ Κόρινθος  3-1
Ελλάς Σύρου – ΠΑΟ Βάρδας  4-0

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναργειακός 33 22 7 4 47 13 34 73
2 ΠΑΣ Κόρινθος 33 21 6 6 56 27 29 69
3 Θύελλα Ραφήνας 33 18 8 7 49 28 21 62
4 Ελλάς Σύρου 33 19 3 11 61 28 33 60
5 Αστέρας Βάρης 33 17 8 8 52 22 30 59
6 ΓΣ Μαρκό 33 16 8 9 42 33 9 56
7 Ρόδος 33 15 10 8 51 26 25 55
8 Παναιγιάλειος 33 16 4 13 52 40 12 52
9 Ιάλυσος Ρόδου 33 15 7 11 39 34 5 52
10 ΑΕ Μυκόνου 33 15 6 12 51 34 17 51
11 ΑΕΡ Αφάντου 33 12 11 10 39 36 3 47
12 ΠΑΟ Βάρδας 32 12 4 16 30 47 -17 40
13 ΑΟ Πυλίου 33 10 6 17 33 46 -13 36
14 Πανελευσινιακός 33 11 2 20 34 61 -27 35
15 Βύζας Μεγάρων 32 8 9 15 32 58 -26 33
16 Εράνη Φιλιατρών 33 5 11 17 32 50 -18 23
17 ΑΕ Ερμιονίδας 33 4 7 22 22 57 -35 19
18 ΑΕ Μεσολογγίου 33 0 3 30 15 97 -82 3

*Η Εράνη έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

4ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου – Άρης Πετρούπολης  2-1
Ελλοπιακός – Ερμής Ζωνιανών  2-0
Ηλυσιακός – ΑΟ Αγίας Παρασκευής  3-1
Εθνικός – Απόλλων Σμύρνης  3-0
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Προοδευτική  2-0
Ατρόμητος Πειραιά – Χαϊδάρι  0-4
Φωστήρας – Περαμαϊκός  1-3
AO Επισκοπής – Πανιώνιος  1-4
Αλμυρός – Ατσαλένιος  2-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 33 26 5 2 80 21 59 83
2 Εθνικός 33 20 11 2 60 18 42 71
3 Αλμυρός Γαζίου 33 17 11 5 58 27 31 62
4 Ηλυσιακός 33 16 9 8 42 27 15 57
5 Άρης Πετρούπολης 33 17 6 10 45 37 8 57
6 ΑΟ Υπάτου 33 14 8 11 42 31 11 50
7 Ελλοπιακός 33 13 8 12 42 40 2 47
8 Ατσαλένιος 33 13 8 12 39 33 6 47
9 ΑΟ Αγίου Νικολάου 33 13 10 10 52 38 14 46
10 ΑΟ Χαϊδαρίου 33 12 10 11 37 29 8 46
11 Προοδευτική 33 13 6 14 45 38 7 45
12 Απόλλων Σμύρνης 33 9 12 12 34 37 -3 39
13 ΑΟ Επισκοπής 33 9 10 14 40 52 -12 37
14 Ερμής Ζωνιανών 33 9 9 15 35 53 -18 36
15 Περαμαϊκός 33 9 3 21 32 56 -24 30
16 Φωστήρας 33 6 13 14 32 37 -5 28
17 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 33 5 5 23 25 82 -57 17
18 Ατρόμητος Πειραιά 34 3 2 29 16 100 -84 11

*Ο ΑΟ Αγίου Νικολάου έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.
*Ο Φωστήρας έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.
*Η Αγία Παρασκευή έχει -3 βαθμούς.

moserlx-gif-1
coffee-banner
error: Protected