Tο πρόγραμμα του 1ου ομίλου :
1η / 10η αγωνιστική (3/10 – 30/1)
ΓΠΟ Καστοριάς – Τρίκαλα 2-1 | 0-7
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Δόξα 2016 0-3 α.α. | 0-3
Ελπίδες Καρδίτσας – ΓΠΟ Γιάννενα 3-0 | 1-1
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ 64 1-0 | 2-0
Ρεπό : Άρης
2η /11η αγωνιστική (10/10 – 6/2)
Τρίκαλα – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 9-0 | 2-0
Άρης – ΓΠΟ Καστοριάς 3-1 | 2-0
ΓΠΟ Γιάννενα – ΑΕΛ 64 0-3 | 0-3
Δόξα 2016 – ΠΑΟΚ 0-1 | 0-3
Ρεπό : Ελπίδες Καρδίτσας
3η / 12η αγωνιστική (17/10 – 27/2)
ΓΠΟ Καστοριάς – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 5-1 | 3-0
Ελπίδες Καρδίτσας – Άρης 1-0 | 1-1
ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2-0 | 1-0
ΓΠΟ Γιάννενα – Δόξα 2016 0-3 | 0-1
Ρεπό : ΑΕΛ 64
4η / 13η αγωνιστική (31/10 – 6/3)
Τρίκαλα – ΓΠΟ Γιάννενα 4-0 | 2-0
Άρης – ΑΕΛ 64 0-2 | 0-2
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟΚ 0-9 | 0-11
Ελπίδες Καρδίτσας – ΓΠΟ Καστοριάς 1-0 | 0-1
Ρεπό : Δόξα 2016
5η / 14η αγωνιστική (7/11 – 20/3)
ΓΠΟ Καστοριάς – ΠΑΟΚ 0-4 | 0-7
ΑΕΛ 64 – Ελπίδες Καρδίτσας 0-1 | 1-0
ΓΠΟ Γιάννενα – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 1-0 | 0-1
Δόξα 2016 – Άρης 2-3 | 1-4
Ρεπό : Τρίκαλα
6η / 15η αγωνιστική (14/11 – 27/3)
Άρης – Τρίκαλα 0-3 | 0-0
Ελπίδες Καρδίτσας – Δόξα 2016 1-1 | 1-1
ΠΑΟΚ – ΓΠΟ Γιάννενα 6-0 | 7-0
ΑΕΛ 64 – ΓΠΟ Καστοριάς 4-1 | 6-0
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
7η / 16η αγωνιστική (21/11 – 2/4)
Τρίκαλα – Ελπίδες Καρδίτσας 2-1 | 1-0
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Άρης 0-3 | 0-5
ΓΠΟ Γιάννενα – ΓΠΟ Καστοριάς 1-3 | 1-3
Δόξα 2016 – ΑΕΛ 64 0-1 | 1-7
Ρεπό : ΠΑΟΚ
8η / 17η αγωνιστική (5/12 – 17/4)
ΓΠΟ Καστοριάς – Δόξα 2016 2-0 | 0-1
Ελπίδες Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 4-0 | 3-0
ΠΑΟΚ – Άρης 2-1 | 3-0
ΑΕΛ 64 – Τρίκαλα 2-3 | 1-0
Ρεπό : ΓΠΟ Γιάννενα
9η / 18η αγωνιστική (19/12 – 1/5)
Άρης – ΓΠΟ Γιάννενα 5-0 | 3-0
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΑΕΛ 64 0-4 | 0-7
ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας 7-1 | 7-0
Δόξα 2016 – Τρίκαλα 0-3 | 0-1
Ρεπό : ΓΠΟ Καστοριάς
Tο πρόγραμμα του 2ου ομίλου :
1η / 10η αγωνιστική (3/10 – 30/1)
Αγία Παρασκευή-Ολυμπιάδα Υμηττού 0-6 | 1-3
Φείδων Άργους-ΟΦΗ 0-3 | 0-1
Οδυσσέας Μοσχάτου-Αβαντίδες Χαλκίδας 1-2 | 0-2
Εργοτέλης-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0 | 1-1
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου
2η /11η αγωνιστική (10/10 – 6/2)
Ολυμπιάδα Υμηττού-Φείδων Άργους 6-0 | 2-1
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αγία Παρασκευή 3-0 | 1-1
Αβαντίδες Χαλκίδας-Αστέρας Ρεθύμνου 5-0 | 0-1
ΟΦΗ-Εργοτέλης 0-1 | 0-0
Ρεπό: Οδυσσέας Μοσχάτου
3η / 12η αγωνιστική (17/10 – 27/2)
Αγία Παρασκευή-Φείδων Άργους 1-1 | 1-1
Οδυσσέας Μοσχάτου-ΑΕΚ Μεσολογγίου 2-0 | 4-0
Εργοτέλης-Ολυμπιάδα Υμηττού 2-1 | 3-0
Αβαντίδες Χαλκίδας-ΟΦΗ 5-1 | 1-1
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου
4η / 13η αγωνιστική (31/10 – 6/3)
Ολυμπιάδα Υμηττού-Αβαντίδες Χαλκίδας 1-1 | 0-2
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αστέρας Ρεθύμνου 2-0 | 0-2
Φείδων Άργους-Εργοτέλης 0-3 | 0-7
Οδυσσέας Μοσχάτου-Αγία Παρασκευή 2-0 | 1-1
Ρεπό: ΟΦΗ
5η / 14η αγωνιστική (7/11 – 20/3)
Αγία Παρασκευή-Εργοτέλης 0-4 | 0-5
Αστέρας Ρεθύμνου-Οδυσσέας Μοσχάτου 1-1 | 2-0
Αβαντίδες Χαλκίδας-Φείδων Άργους 6-0 | 3-0
ΟΦΗ-ΑΕΚ Μεσολογγίου 2-0 | 3-1
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού
6η / 15η αγωνιστική (14/11 – 27/3)
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ολυμπιάδα Υμηττού 1-1 | 0-1
Οδυσσέας Μοσχάτου-ΟΦΗ 0-2 | 1-4
Εργοτέλης-Αβαντίδες Χαλκίδας 0-0 | 0-0
Αστέρας Ρεθύμνου-Αγία Παρασκευή 2-0 | 4-0
Ρεπό: Φείδων Άργους
7η / 16η αγωνιστική (21/11 – 2/4)
Ολυμπιάδα Υμηττού-Οδυσσέας Μοσχάτου 1-0 | 1-1
Φείδων Άργους-ΑΕΚ Μεσολογγίου 3-6 | 0-2
Αβαντίδες Χαλκίδας-Αγία Παρασκευή 6-0 | 3-0
ΟΦΗ-Αστέρας Ρεθύμνου 3-0 | 2-1
Ρεπό: Εργοτέλης
8η / 17η αγωνιστική (5/12 – 17/4)
Αγία Παρασκευή-ΟΦΗ 0-0 | 0-7
Οδυσσέας Μοσχάτου-Φείδων Άργους 3-1 | 4-0
Εργοτέλης-ΑΕΚ Μεσολογγίου 1-0 | 1-2
Αστέρας Ρεθύμνου-Ολυμπιάδα Υμηττού 0-0 | 1-0
Ρεπό: Αβαντίδες Χαλκίδας
9η / 18η αγωνιστική (19/12 – 1/5)
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αβαντίδες Χαλκίδας 1-2 | 0-2
Φείδων Άργους-Αστέρας Ρεθύμνου 0-6 | 0-7
Εργοτέλης-Οδυσσέας Μοσχάτου 2-0 | 2-1
ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού 3-1 | 2-1
Ρεπό: Αγία Παρασκευή