Κατηγορίες

Β ΕΠΣ Ημαθίας (2ος όμιλος) 2021/2022

1η / 10η αγωνιστική
Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  3-3 (38′-41′ Αμανατίδης Σ., 68′ Πατσιαβούρας / 23′-30′ Σαρκατζής, 90′ Τουλουμτζής)
Άτλας Ζερβοχωρίου – Εθνικός Ράχης  2-0 (47′-81′ Σιδηρόπουλος)
ΑΕΠ Βέροιας – Ερμής Τριλόφου  2-0 (72′ Κολμπουτσάι, 80′ Κουτσαντάς)
Ολυμπιακός Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής  2-1 (3′-57′ Μήτσικας Αλ. / 12′ Παραστατίδης πεν)
Ρεπό : Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας

2η / 11η αγωνιστική
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Άτλας Ζερβοχωρίου  3-2 (9′ Τζήμας, 11′ Τουλουμτζής, 41′ Εμμανουηλίδης / 2′ Κεχαΐδης, 60′ Σιδηρόπουλος)
Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας – Λευκάδια  2-3 (35′-64′ Καλαϊτζίδης / 4′ Πατσιαβούρας, 55′-57′ Αμανατίδης)
Ερμής Τριλόφου – Κεραυνός Επισκοπής
Εθνικός Ράχης – Ολυμπιακός Νάουσας  0-3 (21′ Σάκκος, 25′ Ταχυδρομίδης, 69′ Μήτσικας Αλ.)
Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

3η / 12η αγωνιστική
Λευκάδια – Άτλας Ζερβοχωρίου
ΑΕΠ Βέροιας – Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας
Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ερμής Τριλόφου – Εθνικός Ράχης
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

4η / 13η αγωνιστική
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ερμής Τριλόφου
Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας – Κεραυνός Επισκοπής
Άτλας Ζερβοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας
ΑΕΠ Βέροιας – Λευκάδια
Ρεπό : Εθνικός Ράχης

5η / 14η αγωνιστική
Λευκάδια – Ολυμπιακός Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕΠ Βέροιας
Ερμής Τριλόφου – Άτλας Ζερβοχωρίου
Εθνικός Ράχης – Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

6η / 15η αγωνιστική
Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΑΕΠ Βέροιας – Εθνικός Ράχης
Ολυμπιακός Νάουσας – Ερμής Τριλόφου
Κεραυνός Επισκοπής – Λευκάδια
Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

7η / 16η αγωνιστική
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕΠ Βέροιας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας
Ερμής Τριλόφου – Λευκάδια
Εθνικός Ράχης – Κεραυνός Επισκοπής
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

8η / 17η αγωνιστική
Λευκάδια – Εθνικός Ράχης
ΑΕΠ Βέροιας – Άτλας Ζερβοχωρίου
Ολυμπιακός Νάουσας – Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας
Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

9η / 18η αγωνιστική
Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας – Ερμής Τριλόφου
Άτλας Ζερβοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας
Εθνικός Ράχης – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ρεπό : Λευκάδια

error: Protected