Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το SportsUp σας παρουσιάζει τις 15 ομάδες του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής : Ρόστερ, μεταγραφές, αποχωρήσεις

g_ethniki_2016-2017_1

Ξεκίνησε την Κυριακή (11/9) μια ακόμη σεζόν στη Γ Εθνική, που περιλαμβάνει και πάλι τέσσερις ομίλους αλλά αλλάζει το καθεστώς των υποβιβασμών.

Οι ομάδες που θα αποχαιρετήσουν πλέον την κατηγορία είναι σαφώς λιγότερες σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια κι αυτό γιατί έχει ήδη παρθεί η απόφαση για αναδιάρθρωση της κατηγορίας, με την θέσπιση έξι ομίλων από τη νέα σεζόν (2017/2018) άρα και της παρουσίας περισσότερων ομάδων από τα τοπικά πρωταθλήματα.

Έτσι, από τους τέσσερις ομίλους θα προβιβαστούν οι πρώτες στην κατάταξη ενώ θα υποβιβαστούν μόλις 5(!) ομάδες.

Αναλυτικά :

Από τον 1ο όμιλο : Μία (1) και ο Εθνικός Αγιονερίου

Από τον 2ο όμιλο : Δύο (2)

Από τον 3ο όμιλο : Μία (1) και η Δόξα Μανωλάδας

Από τον 4ο όμιλο : Μία (1) και η Ζάκυνθος

Το SportsUp, όπως και πέρσι, θα αναλάβει φέτος την ενημέρωση των αναγνωστών μέσω της ΖΩΝΤΑΝΗΣ κάλυψης των αγώνων των 4 ομίλων κάθε Κυριακή, μέσα από τη ροή που θα έρχεται από τους κατά τόπους συνεργάτες μας.

Παρακάτω θα σας παρουσιάσουμε τα ρόστερ των 16 ομάδων του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής, με τις καλοκαιρινές μεταγραφές και τις αποχωρήσεις. Σε κάθε περίπτωση, οποιαδήποτε παράλειψη ή λάθη, με ένα μήνυμα στη σελίδα του SportsUp στο facebook, γίνεται άμεσα η διόρθωση καθώς η συγκέντρωση των πληροφοριών έγινε επί καθημερινής βάσης αλλά και με την απαραίτητη διασταύρωση των συνεργατών μας.

Αναλυτικά ο 4ος όμιλος :

14114932_594621804051610_3998355884401948756_o

Άγιος Ιερόθεος

Προπονητής : Μαργαρίτης Χατζηαλέξης

1. Ηλίας Κυρίτσης (Τ) από Ατρόμητο Κ20 (δαν)
2. Φώτης Ρουμπής (Τ)
3. Γιάννης Τερεκανίδης (Τ)
4. Δημήτρης Ανταλής (Α) από Τσικλητήρα Πύλου
5. Γιώργος Γούλας (Α) από Τριγλία Ραφήνας
6. Αλέξης Δάρρας (Α) από Τριγλία Ραφήνας
7. Μάριος Κωστούλας (Α) από Ατρόμητο Κ20 (δαν)
8. Γιώργος Πολίτης (Α) από ΑΟ Χαϊδαρίου
9. Αλέξανδρος Καμαρέτσος (Α) από ΑΟ Χρυσούπολης
10. Φώτης Τρακόσης (Α) από ΑΟ Καματερού
11. Παναγιώτης Γεωργίου (Μ)
12. Βαγγέλης Γκουτσούλας (Μ) από Πανθηραϊκό
13. Δημήτρης Θανόπουλος (Μ) από Ηλυσιακό
14. Δημήτρης Καραμέρης (Μ)
15. Ανδρέας Μανδύλης (Μ) από Τριγλία Ραφήνας
16. Έρβιν Μπιρμπίλι (Μ)
17. Σωτήρης Ζήκος (Μ) από Ήφαιστο Περιστερίου
18. Νίκος Κετσετζόγλου (Ε) από ΑΟ Χολαργού
19. Θανάσης Κυριάζης (Ε)
20. Προκόπης Σαγανάς (Ε) από Τριγλία Ραφήνας
21. Αλέξανδρος Σούφλας (Ε) από Εθνικό
22. Γιάννης Νιζάμης (Ε)
23. Άγγελος Πανούσης (Ε)

Αποχώρησαν : Κυριάκος Κολλιάκος (Τριγλία Ραφήνας), Δημήτρης Ζουζουλής (Ηλυσιακός), Γιάννης Καλογερής (Αιγάλεω), Ηρακλής Αλεξίου (Αήττητος Σπάτων), Λουσιέν Κούντου (Ηλυσιακός), Μάριος Κουμπούλης (Πανερυθραϊκός), Γιασίν Αλιμπά, Χρήστος Χίσο (ΠΑΟ Ρουφ), Νίκος Τσώνης (Αστέρας Βλαχιώτης), Σπύρος Νταουτάι (ΠΑΟ Ρουφ), Νίκος Μπερτσιάς (Θρίαμβος Χαϊδαρίου), Αλέξανδρος Κακλαμάνος (Θρίαμβος Χαϊδαρίου), Βασίλης Κρητικός (Άρης Πετρούπολης)

DSCF5012-750x330

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Προπονητής : Γιάννης Κατσούλης

1. Κώστας Βλαχάκης (Τ)
2. Θανάσης Γεωργίου (Τ) από Επισκοπή
3. Μιχάλης Καλοριζικάκης (Τ)
4. Κώστας Γαλανίδης (Α)
5. Μάριαν Ζντράβκοβιτς (Α)
6. Μιχάλης Καρβουνιάρης (Α) από Παναχαϊκή
7. Ζαχαρίας Κομπογεννητάκης (Α)
8. Αντώνης Ντεντάκης (Α)
9. Χρήστος Παληγεώργος (Α) από Πανελευσινιακό
10. Λέντιαν Σάμπα (Α)
11. Θεόδωρος Ασκητίδης (Α)
12. Χρήστος Βουρβαχάκης (Μ) από Πανελευσινιακό
13. Πέτρος Γιακουμάκης (Μ)
14. Γιώργος Γκουτσίδης (Μ) από Παναιγιάλειο
15. Θεόδωρος Κυτράκης (Μ) από Μινώταυρο
16. Βασίλης Σταθινάκης (Μ) από Πλατανιά Κ20
17. Γιάννης Σφακιωτάκης (Μ)
18. Θεόδωρος Τσικουδάκης (Μ) από Κισσαμικό
19. Λευτέρης Βεστάκης (Ε)
20. Γιάννης Δρακάκης (Ε)από ΑΕ Καραϊσκάκης
21. Κώστας Παπαθανασίου (Ε) από Άρη Σούδας
22. Κώστας Ταταράκης (Ε)
23. Κώστας Τσίτας (Ε) από Άρη Σούδας
24. Γιάννης Περδικάκης (Ε)
25. Βασίλης Γωνιωτάκης (Ε)

Αποχώρησαν : Νίκος Μαλινδρέτος (Πλατανιάς Κ20), Ανδρέας Νικολακάκης (Κρητικός Αστέρας), Κώστας Κελέσης (επισ. Πλατανιά), Νίκος Σηφάκης (επισ. Πλατανιά), Γιάννης Δασκαλάκης (ΑΠΣ Γρανίτης Αγίας Μαρίνας), Κυριάκος Μαλανδράκης (Πλατανιάς Κ17), Γιώργος Πετράκης (ΑΟ Πεδιάδας)

14289999_1724303954485594_5229770058934532664_o

ΑΕ Κηφισιάς

Προπονητής : Στέλιος Γιαννακόπουλος

1. Γιώργος Γουμάγιας (Τ)
2. Κώστας Καλδέλης (Τ)
3. Παναγιώτης Καραμανλής (Τ)
4. Γιώργος Καρακώστας (Α)
5. Βασίλης Χαλκιάς (Α) από Φωστήρα
6. Γιώργος Μαγγίνας (Α) από Φωστήρα
7. Παύλος Μουσταφίδης (Α)
8. Μάναρι Έσλερ (Α)
9. Νίκολα Ίσλι (Α)
10. Διονύσης Χρονόπουλος (Α)
11. Θανάσης Τεγούσης (Μ)
12. Χάρης Ρέντζης (Μ) από ΑΕ Ηρακλείου
13. Αργύρης Σάμιος (Μ) από Ιωνικό
14. Νίκωνας Σπηλιωτάκης (Μ) από ΑΕ Μοσχάτου
15. Βασίλης Καρβουνίδης (Μ) από ΑΕΚ Κ20 (δαν)
16. Ορέστης Παληαρούτας (Μ)
17. Ηλίας Κωνσταντινόπουλος (Μ) από Κισσαμικό Κ19
18. Γιώργος Ανεζύρης (Μ)
19. Έκτορας Παναγιωτόπουλος (Μ)
20. Γεράσιμος Χαϊκάλης (Ε)
21. Αντώνης Κυριαζής (Ε) από ΑΕΚ (δαν)
22. Στέλιος Μακρίδης (Ε) από Κέρκυρα
23. Δημήτρης Παπάζογλου (Ε)
24. Πάολο Φαρινόλα (Ε) από Απόλλων Σμύρνης

Αποχώρησαν : Γιώργος Ντούλιας (Ιωνικός), Νίκος Γκεμίσης (Χανιά), Μίλτος Καλαϊτζίδης (Προοδευτική), Γιώργος Βιδάλης (Ατλαντίδα Ανθούσας), Αινείας Καλογέρης (Παναργειακός), Γκρίσελντ Γκίκα (Θύελλα Ραφήνας), Φραγκίσκος Χίος (Ηφαιστος Περιστερίου), Ανέστης Ζαφειρίδης (Ιωνικός), Ηλίας Μιχαλόπουλος (Ηλυσιακός), Δημήτρης Νάκου, Φάμπιον Μύρτα, Μίριον Οσμανάι, Πολύδωρος Γκέζος (επισ.Πανιώνιο), Τάσος Ζαρίφης (Χαραυγιακός), Δημήτρης Κονάμη (ΑΟ Αγίας Παρασκευής)

rodos_oloi

ΑΣ Ρόδου

Προπονητής : Δημήτρης Γκάιδας

1. Εμιλιάνο Ράτζα (Τ)
2. Γιώργος Κουμέντος (Τ) από Ίκαρους Καλλιθέας
3. Άγγελος Χειμωνέττος (Τ) από Κλεάνθη Παραδεισίου
4. Τάσος Τσουρούττης (Τ)
5. Στέλιος Ανδρίκος (Α) από Πανελευσινιακό
6. Παναγιώτης Βολονάκης (Α) από Ιάλυσο
7. Μιχάλης Καμπούρης (Α)
8. Τσαμπίκος Στάτης (Α) από ΑΕΛ Καλλονής Κ20
9. Νίκος Δημητριάδης (Α) από Άρη Αρχαγγέλου
10. Ντάνιελ Σοτίρι (Α) από Αντίμαχο Κω
11. Δημήτρης Παπαδόπουλος (Α) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
12. Φραντς Ιμεραλιλάι (Α)
13. Σταμάτης Καντιμοίρης (Α)
14. Χριστάκης Αμανατίδης (Μ)
15. Θεόφιλος Κουρούπης (Μ) από Πιερικό
16. Στέφανος Νικήτας (Μ)
17. Δημήτρης Κωνσταντίνου (Μ) από Πιερικό
18. Μπόζινταρ Τάντιτς (Μ) από Αιγινιακό
19. Ευτύχης Τζιβίλογλου (Μ)
20. Ανδρέας Χατζηλιόντας (Μ) από Καλαμάτα
21. Παναγιώτης Ατματσίδης (Μ) από Πανσερραϊκό
22. Πέτρος Δημητριάδης (Μ) από Βέροια Κ17
23. Μανώλης Ευγενικός (Ε)
24. Άγγελος Φιλιππάκος (Ε)

Αποχώρησαν : Τάσος Παυλίδης (Ιάλυσος), Σάκης Γκόγκας (Αστέρας Βλαχιώτη), Γιάννης Καλημέρης (Διαγόρας Ρόδου), Μιχάλης Κεφάλας (Διαγόρας Ρόδου), Σωκράτης Ορφανίδης (Φοίβος Κρεμαστής), Αντώνης Θεοδοσίου (Φοίβος Κρεμαστής), Λάκης Αξιώτης (Φοίβος Κρεμαστής), Λάμπρος Ιωάννου (Διαγόρας Βατίου), Γιάννης Αρχοντούλης (Ιάλυσος), Δημήτρης Ρούσσης (Τσικλητήρας Πύλου), Γιώργος Δελαπόρτας (Ιάλυσος), Ραφαήλ Γιαννούλης (Ορφέας Ρόδου δαν), Ηλίας Στεργάκης (Ορφέας Ρόδου), Γιώργος Κουρέτας (Ευαγόρας Ρόδου), Κυριάκος Ταρατίτας (Ευαγόρας Ρόδου δαν), Ιωσήφ Παπαντωνίου (Ευαγόρας Ρόδου), Γιώργος Καντιμοίρης (Απόλλων Καλυθίων)

poa-panthiraikos-12-750x500

Ατσαλένιος

Προπονητής : Βασίλης Κρασανάκης

1. Γιώργος Γιαγκιόζης (Τ) από Κισσαμικό
2. Μύρων Ματαλλιωτάκης (Τ)
3. Αντώνης Αραβιάκης (Α) από Δόξα Γαλιάς
4. Κώστας Βρεττός (Α)
5. Μάνος Γενιτσαρίδης (Α) ως ελεύθερος
6. Γιώργος Γιακουμάκης (Α)
7. Διογένης Καρβελλάς (Α)
8. Δημήτρης Λυδάκης (Α)
9. Χαράλαμπος Παπαδομιχελάκης (Α)
10. Μανώλης Πετράκης (Α)
11. Παναγιώτης Πετράς (Α)
12. Σωκράτης Σκουλάς (Α) από Ηρόδοτο
13. Γιώργος Χαρίτος (Α) από Ηρόδοτο
14. Αντώνης Μαραγκάκης (Μ) από Ρούβα
15. Γιάννης Μπουτσάκης (Μ)
16. Ρόναλντ Ντραγκότι (Μ)
17. Μιχάλης Ξυλούρης (Μ)
18. Μανώλης Ρουμπάκης (Μ)
19. Βαγγέλης Σταθόγλου (Μ) από Ερμή Ζωνιανών
20. Ανδρέας Χατζηανδρέου (Μ)
21. Σέρτζιο Αμπντουραχμάνι (Ε) από Ρούβα
22. Γιώργος Γιαννόπουλος (Ε)
23. Σταμάτης Μακρυγιαννάκης (Ε) από Κεραυνό Ηρακλείου
24. Σαράντος Σακλαμάκης (Ε) από ΟΦΗ (δαν)
25. Τάσος Τριανταφύλλου (Ε)
26. Μανώλης Φραγκιαδάκης (Ε)

Αποχώρησαν : Δημήτρης Ρωμανάκης (Γιούχτας δαν), Δημήτρης Χαρμπής (Γιούχτας δαν), Νίκος Σταυρακάκης (επισ. Εργοτέλη), Άγγελος Καρβελάς (Παναιτωλικός Κ20), Νίκος Βρεττός (ΟΦΗ), Γιώργος Κοντογιάννης (επισ. ΟΦΗ), Γιάννης Βλάχος

14224924_1818512495048098_1491349787812333125_n

Εθνικός

Προπονητής : Θύμιος Γεωργούλης

1. Βασίλης Βουτσινάς (Τ)
2. Σάββας Λευκόπουλος (Τ) από Αχαρναϊκό
3. Γιούσεφ Ελθίνι (Τ) από Νέους Ευγενείας
4. Θανάσης Γερόλυμος (Α)
5. Μιχάλης Μαντζώρος (Α)
6. Δημήτρης Μπένα (Α)
7. Δημήτρης Πεχλιβανίδης (Α) από ΑΕΚ Κ20
8. Βαγγέλης Πίσσας (Α)
9. Τάσος Στασινός (Α)
10. Άκης Στρατάκης (Α)
11. Στέφανος Θωμαΐδης (Α)από ΑΣ Ποντίων
12. Γιάννης Σιγαλάκος (Α)
13. Λάμπρος Στασινός (Α)
14. Παναγιώτης Μαντζώρος (Α)
15. Θανάσης Λεωνιδόπουλος (Μ)
16. Αλέξανδρος Μαργαρίτης (Μ) από Παναιτωλικό Κ20
17. Δημήτρης Μαρτίνος (Μ)
18. Χαράλαμπος Χαγιός (Μ)
19. Τάσος Αυλωνίτης (Μ)
20. Θύμιος Παυλάκης (Μ)
21. Φώτης Σουλελές (Μ)
22. Παναγιώτης Κομνηνός (Μ) από Ατρόμητο Κ20 (δαν)
23. Μάριος Ζούρα (Μ)
24. Γιώργος Κατίδης (Ε)
25. Γιώργος Μάναλης (Ε)
26. Τάσος Μαρούδας (Ε) από Αχαρναϊκό
27. Σόλωνας Φύτρας (Ε) από ΑΟ Αγίας Παρασκευής
28. Γιώργος Φωτιάδης (Ε)
29. Γιώργος Βλάχος (Ε)

Αποχώρησαν : Μανώλης Ντόντα (ΑΕ Περάματος), Έντισον Τσαφάι, Γιάννης Χέλης, Αλέξανδρος Σούφλας (Άγιος Ιερόθεος), Μάριος Αργυρίου (Ιωνικός), Φίλιππος Αλεξανδρόπουλος (ΑΟ Μυκόνου), Παναγιώτη Κομνηνός (επισ.Ατρόμητο), Έρτσιου Μιρτσέα (ΑΟ Σύρου)

main_02b82-dscn9138

Εργοτέλης

Προπονητής : Γιάννης Χατζηνικολάου

1. Γιώργος Βασιλειάδης (Τ) από Βέροια
2. Μανώλης Στεφανάκος (Τ) από Παναιτωλικό
3. Γιώργος Χανιωτάκης (Τ) επισ. από Δόξα Γαλιάς
4. Γιάννης Γκοτσούλιας (Α) από Παναιγιάλειο
5. Άλκης Δημήτρης (Α) από Πλατανιά
6. Άγγελος Ζουμπουλάκης (Α) από Κέρκυρα
7. Σταμάτης Καρράς (Α) από Πανσερραϊκό
8. Γιάννης Κολόκας (Α) από Παναιγιάλειο
9. Μηνάς Τζανής (Α) από Ερμή Ζωνιανών
10. Βασίλης Βογιατζής (Α) από Ερμή Ζωνιανών
11. Φώτης Καϊμακαμούδης (Μ) από Φωστήρα
12. Έλτον Καλέ (Μ) από ΟΦΗ
13. Δημήτρης Κοιλιάρας (Μ) από ΑΕ Σπάρτη
14. Μισέλ Άντζελο Πινέιρο (Μ) από Μπόα
15. Τάσος Ρουσάκης (Μ) από Απόλλων Σμύρνης
16. Τάσος Τσουμάγκας (Μ) από ΑΕΚ
17. Νίκος Κατσικοκέρης (Ε) από Ερμή Ζωνιανών
18. Σέρχιο Λεάλ (Ε) Πλάθα Κολόνια Ουρουγουάη
19. Γιώργος Λυδάκης (Ε)
20. Γιώργος Μανουσάκης (Ε) από ΠΑΟ Κρουσώνα
21. Μάουρο Πόι (Ε) από Άρη

Αποχώρησαν : –

ergotelis-ermis-zonianon-17-750x500

Ερμής Ζωνιανών

Προπονητής : Γιώργος Πετράκης

1. Αστρινός Ανδρεαδάκης (Τ)
2. Γιώργος Κόλλιας (Τ) από Παναργειακό
3. Μιχάλης Ζερβός (Τ) από Ασίτες
4. Βενιζέλος Ανυφαντάκης (Α)
5. Κώστας Γεωργούλης (Α) από Απόλλων Λάρισας
6. Βασίλης Πλουσής (Α)
7. Κώστας Πρωτογεράκης (Α) από Ηρόδοτο
8. Μένιος Λογοθέτης (Α) από ΟΦΗ (δαν)
9. Πέτρος Χατζηβασίλης (Α) από Ηρόδοτο
10. Μύρωνας Ανωγειανάκης (Μ) από ΠΑΟ Κρουσώνα
11. Μύρωνας Γιακουμάκης (Μ)
12. Γιάννης Κοζυράκης (Μ) από Ηρόδοτο
13. Δομίνικος Πλουσής (Μ)
14. Βαγγέλης Πουλάκης (Μ) από Κανάρη Νενήτων
15. Κώστας Προβυδάκης (Μ) από Ηρόδοτο (δαν)
16. Δημήτρης Σκουτέλης (Μ)
17. Κώστας Ταβλαδωράκης (Μ)
18. Αουγκούστο Φαμπίνιο (Μ) από ΟΦΗ
19. Αλέξανδρος Πασιαλής (Ε)
20. Αλέξανδρος Σεχολάρι (Ε) από ΑΟ Χαλκίς
21. Θανάσης Τοπούζης (Ε) από Αγροτικό Αστέρα
22. Βαγγέλης Χριστοδούλου (Ε) από Κισσαμικό Κ19

Αποχώρησαν : Βαγγέλης Σταθόγλου (Ατσαλένιος), Ανέστης Κορτσινίδης (ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ), Αλέξανδρος Μπεκατώρος (Πανθρακικός), Γιάννης Βιτώρος (Θεσπρωτός), Κώστας Παρασύρης (ΕΓΟΗ), Μηνάς Τζανής (Εργοτέλης), Βασίλης Βογιατζής (Εργοτέλης), Νίκος Κατσικοκέρης (Εργοτέλης), Τάσος Καρακούτσης (Απόλλων Κρύας Βρύσης), Γιώργος Γουγιωτάκης (τέλος καριέρας), Γιώργος Κάββαλος (Αλμυρός Γαζίου), Γιώργος Ρουμπάκης, Στέλιος Γεμιστός, Χρήστος Κασαπάκης (Καβάλα), Ραφαήλ Σούκιας, Ανδρέας Στρατήγης (Αλμυρός Γαζίου)

14195391_1034279706688061_7277252271337732894_o

Ηλυσιακός

Προπονητής : Ισίδωρος Σταυριανός

1. Μιχάλης Σηφάκης (Τ)
2. Κώστας Κοντοπίδης (Τ)
3. Τάσος Καντούτσης (Α) από Ομόνοια
4. Γιώργος Μέξης (Α)
5. Χρήστος Πιπίνης (Α) από Απόλλων Σμύρνης
6. Γιάννης Γραμματίκας (Α) από ΑΕΚ Κ17
7. Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Α) από Αιγάλεω
8. Ηλίας Ρόπας (Α) από Φωστήρα
9. Δημήτρης Βουτσιώτης (Μ) από Κοζάνη
10. Ανδρέας Γεωργακόπουλος (Μ) από ΑΟ Γλυφάδας
11. Λουσιέν Κούντου (Μ) από Άγιο Ιερόθεο
12. Ηλίας Μιχαλόπουλος (Μ) από ΑΕ Κηφισιάς
13. Νίκος Σαμιώτης (Μ) από Ατρόμητο Πειραιά
14. Σπύρος Σίσκο (Μ)
15. Χρήστος Σταύρου (Μ)
16. Τάσος Φλέγκας (Μ)
17. Γιώργος Κάλφας (Μ) από ΑΟΤ Αλίμου
18. Παναγιώτης Ρέββας (Μ) από Εορδαϊκό
19. Φλοσάρντ Μάλτσι (Ε) από Τριγλία Ραφήνας
20. Βαγγέλης Ξαγοράρης (Ε)
21. Θεόφιλος Σάμαρης (Ε) από Βύζαντα Μεγάρων
22. Γιώργος Στρίγγας (Ε)
23. Δημήτρης Ζουζουλής (Ε) από Άγιο Ιερόθεο
24. Νίκος Τσινιάς (Ε)
25. Ηλίας Ιωάννου (Ε)

Αποχώρησαν : Γιάννης Τζώρτζης (ΑΕ Χαλανδρίου), Αλέξανδρος Μπίρης (Τριγλία Ραφήνας), Γιώργος Πουλάκος (Τριγλία Ραφήνας), Τάσος Κουρεπίνης (Φωστήρας), Βαγγέλης Κατσιγιάννης (Ατλαντίδα Ανθούσας), Γιάννης Παπαδημητρίου (Χαραυγιακός), Σπύρος Φούντας, Σταύρος Αμανατίδης (ΑΕ Χαλανδρίου), Βαγγέλης Λερογιάννης (Αστέρας Μασσαρών), Δημήτρης Θανόπουλος (Άγιος Ιερόθεος), Θεόδωρος Σαμπανέι (ΠΑΟ Βάρδας), Ευγένιος Χατζηγιαννάκος (ΠΑΟ Ρουφ), Άγγελος Αντύπας (Βύζας Μεγάρων), Νίκος Κοζάκης (Χανιά), Στάθης Συριόπουλος (επισ.Καλλιθέα), Στάθης Σχίζας, Κώστας Σούρμπης (ΑΟ Αγίων Αναργύρων), Ηλίας Βασιλός

12079333_970305976344974_2592074202545124839_n

Ιάλυσος Ρόδου

Προπονητής :

1. Μιχάλης Μανωλάγκας (Τ) από Διγενής Κοσκινού
2. Κλεάνθης Παπαδόπουλος (Τ)
3. Θεόδωρος Λίτσος (Α) από Πανελευσινιακό
4. Χρήστος Μπαρμπαγιάννης (Α)
5. Γιώργος Κοκκίνης (Α)
6. Δημήτρης Σταυλάς (Α)
7. Μιχάλης Φυλακούρης (Α)
8. Γιάννης Αρχοντούλης (Μ) από ΑΣ Ρόδου
9. Παναγιώτης Γιαννόπουλος (Μ) από ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
10. Γιώργος Καπνόπουλος (Μ) από Ηρακλή Ψαχνών
11. Γιάννης Καρπαθάκης (Μ)
12. Τάσος Παυλίδης (Μ) από ΑΣ Ρόδου
13. Σάββας Παφιάκης (Μ)
14. Βαγγέλης Ρεκλείτης (Μ)
15. Παναγιώτης Σπάρταλης (Μ)
16. Ραφαήλ Φλεβάρης (Μ)
17. Μανώλης Χατζηφούντας (Μ) από Διαγόρα Ρόδου
18. Γιώργος Δελαπόρτας (Ε) από ΑΣ Ρόδου
19. Στέλιος Χατζηπέτρος (Ε) από Διαγόρα Ρόδου
20. Κλέωνας Πούφλης (Ε) από ΠΑΟΚ Κ20
21. Νίκος Κρεκούκιας (Ε) από Εθνικό Αρχίπολης
22. Μιχάλης Μόσχος (Ε) από ΑΕΛ Καλλονής Κ20

Αποχώρησαν : Μανώλης Παπαδημήτρης (Διαγόρας Ρόδου), Γιάννης Μαρίνου (Διαγόρας Ρόδου), Παντελής Αθανασίου (Διαγόρας Ρόδου), Κώστας Χειμωνέττος (Διαγόρας Ρόδου), Παναγιώτης Μαθιός (Διαγόρας Ρόδου), Μιχάλης Πλύγκος (Κλεάνθης Παραδεισίου), Νίκος Σαχίνης (Ηρακλής Μαριτσών), Τίμος Σαββούλης (Δόξα Ψίνθου), Ανδρέας Κορνελάτος (ΑΟ Χαλκίς), Γιώργος Λύρας (Χανιά), Σαράντος Καμβύσης (Τριγλία Ραφήνας), Παναγιώτης Βολονάκης (ΑΣ Ρόδου), Παναγιώτης Τρέχας (Φοίβος Κρεμαστής), Γιώργος Γούλας, Στέργιος Χατζηκοσμάς, Γιώργος Τσόφλιος, Τίμος Λουτριώτης (Ηρόδοτος), Πρόδρομος Μουστάκας (Ηρακλής Λάρδου), Θανάσης Λαλάκης, Αντώνης Αθανασίου (Διαγόρας Ρόδου), Φερέιρα Κατέ, Γιάννης Τσαγγάρης (επισ.Απόλλωνα Απολλώνων)

goal_ieroth

Ιωνικός

Προπονητής : Ηλίας Κολοπήτας

1. Σταύρος Ιωσήπου (Τ) από Αστέρα Βάρης
2. Αλέξανδρος Λέτσο (Τ) από Τριγλία Ραφήνας
3. Ζήκος Μάνης (Τ)
4. Γιώργος Μποζιονέλος (Τ)
5. Σταύρος Βουρλούμης (Α) από Χαραυγιακό
6. Μιχάλης Κατσίκιας (Α)
7. Περικλής Κολοβός (Α)
8. Γιώργος Κρητικός (Α)
9. Χρήστος Μεϊμάρογλου (Α) από Τριγλία Ραφήνας
10. Στάθης Προβατίδης (Α)
11. Παναγιώτης Σιμιτσής (Α)
12. Μανώλης Χρήστου (Α)
13. Άγγελος Σικαλιάς (Α) από ΑΟ Χαλκίς
14. Γιώργος Διάκος (Μ)
15. Ανέστης Ζαφειρίδης (Μ) από ΑΕ Κηφισιάς
16. Ραφαήλ Ζέλο (Μ) από Χαραυγιακό
17. Ηλίας Κολοπήτας (Μ)
18. Ηλίας Κυριακίδης (Μ)
19. Μιχάλης Νικολακόπουλος (Μ) από Αστέρα Βάρης
20. Δημήτρης Παντελίδης (Μ)
21. Σπύρος Παπασπύρου (Μ) από Ατρόμητο (δαν)
22. Όλιβερ Πέεφ (Μ) από Πιερικό
23. Φανούρης Πουλάκης (Μ)
24. Μιχάλης Μιχαήλος (Μ) από Πανελευσινιακό
25. Μάριος Αργυρίου (Ε) από Εθνικό
26. Ανρί Καμαρά (Ε) από Απόλλων Σμύρνης
27. Γιάννης Καραλής (Ε) από Λαμία
28. Άγγελος Κατσαβριάς (Ε)
29. Γιώργος Ντούλιας (Ε) από ΑΕ Κηφισιάς
30. Μιχάλης Παπαδόπουλος (Ε) από Τριγλία Ραφήνας
31. Σταμάτης Σαπαλίδης (Ε) από Κισσαμικό
32. Θανάσης Σαλταπίδας (Ε) από ΑΕ Ερμιονίδας

Αποχώρησαν : Αργύρης Σάμιος (ΑΕ Κηφισιάς), Κυριάκος Δημακάκος (Φωστήρας), Χρήστος Ρόβας (Απόλλων Καλαμαριάς), Γιώργος Νικολέτος (ΑΕ Ιστιαίας), Ανδρέας Αρχοντάκης (Βύζας Μεγάρων), Νίκος Γιαννουλάκης (ΑΟ Χαϊδαρίου), Κώστας Μουτζούρης (ΑΟ Περιστερίου), Διονύσης Αθανασόπουλος (ΑΟ Αγίων Αναργύρων), Στέλιος Ανδριανόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης), Γιάννης Μιχαλακάκος, Γιώργος Δικαιόπουλος, Αχμέντ Καμαρά (Πιερικός), Μάριος Μαυρουδής (Αετός Κορυδαλλού), Νίκος Μπερνιδάκης (Ηρόδοτος), Δημήτρης Ηλιόπουλος (ΑΕ Ιστιαίας), Χρήστος Παλιγγίνης (Τσικλητήρας Πύλου), Νίκος Αργυρίου (ΑΟ Θήβα), Βασίλης Μιχελής (Φωστήρας)

img_20160918_1628461

Θύελλα Ραφήνας

Προπονητής : Πέτρος Τσιγκούλης

1. Γιώργος Πάντος (Τ)
2. Βασίλης Παπαδόπουλος (Τ) από Ατρόμητο Πειραιά
3. Γιώργος Αφράτης (Α) από ΑΟΤ Αλίμου
4. Γκρίσελντ Γκίκα (Α) ΑΕ Κηφισιάς
5. Κώστας Δημητρίου (Α) από Ηρακλή Ψαχνών
6. Παναγιώτης Μακρής (Α) από Βύζαντα Μεγάρων
7. Βαγγέλης Μανουσάκης (Α)
8. Θωμάς Μπαξεβάνης (Α)
9. Βασίλης Ντούνης (Α)
10. Άντζελο Σαντίκου (Α)
11. Γιούργκες Σταφά (Α)
12. Γιώργος Αράπης (Μ)
13. Θανάσης Βεντούρης (Μ)
14. Παναγιώτης Γεραγωτέλης (Μ)
15. Μάριος Γεωργιάδης (Μ)
16. Άγγελος Κούνας (Μ) από Παλληνιακό (δαν)
17. Γιάννης Μαστρογιαννούδης (Μ)
18. Μανώλης Ντόσκας (Μ)
19. Ιγνάτιος Σχοινάς (Μ) από Εθνικό Νέας Μάκρης
20. Αλέξανδρος Χαρακτίδης (Μ)
21. Χαράλαμπος Ανδρεαδάκης (Ε)
22. Αρκάντιους Βαζέχα (Ε)
23. Μάιλβιν Ζέκιο (Ε)
24. Κώστας Μπουντάκης (Ε)
25. Γιάννης Παναγιωτόπουλος (Ε) από Ατρόμητο Πειραιά
26. Δημήτρης Φύτρος (Ε)

Αποχώρησαν : Λευτέρης Παπαδόπουλος (ΑΕΛ), Λευτέρης Παπαδόπουλος του Λ., Κώστας Δράμπαλης (ΑΟΤ Αλίμου), Λούσιο Ντεντέους (Γλυκά Νερά), Νικήτας Αθανασόπουλος (ΑΟ Άνοιξης), Χρήστος Κύρκος (Αήττητος Σπάτων), Γρηγόρης Μουτζακάς (ΑΟ Κορωπίου)

Χωρίς τίτλο

Πανθηραϊκός

Προπονητής : Μανώλης Παπαματθαιάκης

1. Διαμαντής Ζωντός (Τ) από Ταμυναϊκό
2. Χρήστος Πουρής (Τ) από Αιολικό
3. Λευτέρης Λιγνός (Τ)
4. Γιώργος Αλεφραγκής (Τ) από Θύελλα Καμαρίου (δαν)
5. Μιχάλης Τζωρμπατζάκης (Α) από ΠΑΟ Κρουσώνα
7. Ανδρέας Μκρτσιάν (Α) από Νέστο Χρυσούπολης
8. Κώστας Μενδρινός (Α)
9. Θεόδωρος Κουμπαρούλης (Α) από Τρίκαλα
10. Ανέστης Κορτσινίδης (Α) από Ερμή Ζωνιανών
11. Γκέντιαν Πέκα (Α)
12. Πιερ Καλαγκάνης (Α) από Αιολικό
13. Μάρκος Φύτρος (Μ)
14. Ντέμης Ζώνας (Μ)
15. Γιώργος Σαββίδης (Μ) από Αιγινιακό
16. Γιώργος Παραλίκης (Μ) από Κισσαμικό
17. Βαγγέλης Μωραΐτης (Μ) από Ηρόδοτο (δαν)
18. Στάθης Λούκα (Μ)
19. Γιώργος Λαζαρίδης (Μ) από Νέστο Χρυσούπολης
20. Ανδρέας Δρόσος (Μ)
21. Ντάνιελ Πόνσε (Μ) από Πανθρακικό
22. Πάρις Μπακάλης (Μ) από Αιολικό
23. Γιάννης Παπίτσας Ε από ΑΕΚ Κ20
24. Βίλφορ Χίσα (Ε) από Καστριότι Κρούτζε
25. Αποστόλης Γαρυφαλλόπουλος (Ε) από Παναρκαδικό
26. Μανώλης Κωλέτσης (Ε)

Αποχώρησαν : Βαγγέλης Γκουτσούλας (Άγιος Ιερόθεος), Λευτέρης Ρουσάκης (Επισκοπή), Στέφανος Βαρούχας, Γιάννης Τσουκαλάς (Πανναξιακός), Χρήστος Νικολάου (Λάβα Εμπορειού), Δημήτρης Βέρμπης (Αιγάλεω), Βαγγέλης Περιάλης (Λάβα Εμπορειού), Γιάννης Αγοραστός (Τσικλητήρας Πύλου), Γιώργος Καλαμάτας (Θύελλα Καμαρίου), Άρης Ντεκίδης (Λάβα Εμπορειού), Βαγγέλης Παγώνης (Χαραυγιακός), Νίκος Στρατηγάκης (ΑΟ Λάβας), Γιώργος Κρεμμύδας, Μάριο Μπρέσκα, Λάζαρος Σιγάλας, Χρυσοβαλάντης Αρβανίτης (Θύελλα Καμαρίου), Μηνάς Βλαβιανός (ΑΟ Λάβας), Γιώργος Περιαλής (ΑΜΣ Φιλωτίου)

14322240_1181587831912765_5739293819276680899_n

Προοδευτική

Προπονητής : Φώτης Θανέλλας

1. Κώστας Κουμής (Τ) από ΑΟ Χαλκίς
2. Γιάννης Τράκας (Τ)
3. Γιάννης Μπαντίκο (Τ) από Πανελευσινιακό
4. Παναγιώτης Ζίζηλας (Α)
5. Δημήτρης Θεοδωράκης (Α) από Αχέροντα Καναλακίου
6. Νίκος Λαζούρας (Α) από Τριγλία Ραφήνας
7. Νίκος Πέττας (Α) από Ζάκυνθο
8. Άρης Μύρκος (Α)
9. Μίλτος Καλαϊτζδης (Α) από ΑΕ Κηφισιάς
10. Κώστας Δηλαβέρης (Μ)
11. Γιώργος Ζαχαράτος (Μ)
12. Νίκος Λέκκας (Μ) από Ζάκυνθο
13. Νίκος Μπελέρης (Μ)
14. Γιώργος Πέππας (Μ) από Οπούντιο Μαρτίνου
15. Γιώργος Τσαφταρίδης (Μ) από Ιωνικό
16. Βαγγέλης Γιακούπι (Μ)
17. Κυριάκος Σαμαράς (Μ)
18. Χρήστος Αριανούτσος (Μ) από Ατρόμητο Πειραιά
19. Κυριάκος Κουσουρής (Μ)
20. Νίκος Γκαϊδατζής (Ε) από Εθνικό Αλεξανδρούπολης
21. Μάριος Ζελέκου (Ε)
22. Παναγιώτης Μανιδάκης (Ε) από Ρούβα
23. Λουΐς Μπεσού (Ε) από Ζακυνθιακό
24. Χρήστος Χατζησάββας (Ε) από Αστέρα Βάρης
25. Κώστας Χρήστου (Ε) από Αστέρα Τρίπολης Κ20

Αποχώρησαν : Κυριάκος Σαμαράς (ΠΑΟ Ρουφ), Γκάμπριελ Μαρκέθ (Δόξα Βύρωνα), Αλέξης Αρκούδας (ΑΟ Αγίων Αναργύρων), Βασίλης Μαναριώτης (Δόξα Μεγαλόπολης), Βαγγέλης Βιδάλης (Ατλαντίδα Ανθούσας), Σίμος Μένιος, Παναγιώτης Ατματσίδης (ΑΣ Ρόδου), Αντώνης Τσαγκάρης (Αμπελακιακός), Μάριος Μπιτσάνης (Φωστήρας), Νικήτας Τουρνάς (ΑΠΟ Κερατσίνι), Μιχάλης Παπανικόλας, Δημήτρης Φασιλης (ΑΕ Χαραυγή/Αστέρας), Γιώργος Θεοδωρίδης (ΑΕ Χαραυγή/Αστέρας), Γιώργος Τσίτσης (Αστυπάλαια Κορυδαλλού), Αλέξανδρος Ξυγκάκης 

13882696_1346226158738499_7453024596526269542_n

Τρίγλια Ραφήνας

Προπονητής : Τάκης Χριστόπουλος

1. Γιώργος Δίμηζας (Τ)
2. Αλέξανδρος Μπότος (Τ)  από Φωστήρα
3. Σαράντος Καμβύσης (Α) από Ιάλυσο
4. Λάζαρος Κουμπούρας (Α) από ΑΕ Φαρκαδόνας
5. Κώστας Μητσόπουλος (Α) από Αστέρα Βάρης
6. Γιώργος Μπαστάνης (Α) από Θύελλα Φιλώτα
7. Αλέξανδρος Μπίρης (Α)από Ηλυσιακό
8. Γιάννης Σεντεμέντες (Α) από Ελπίδα Ξυλοφάγου
9. Αλέξης Χριστόπουλος (Α) από Αχαρναϊκό
10. Κώστας Μπαντούνας (Α) από Καλαμάτα
11. Λάζαρος Κωστακιώτης (Α) από ΑΕ Φαρκαδόνας
12. Δημήτρης Ντάτσι (Α) από Ήφαιστο Περιστερίου
13. Ευθύμης Κοτίτσας (Α) από Νίκη Βόλου
14. Κυριάκος Κολλιάκος (Μ) από Άγιο Ιερόθεο
15. Δημήτρης Μάργαρης (Μ)
16. Κώστας Παπαδόπουλος (Μ) από Αχαρναϊκό
17. Θέμης Ποτουρίδης (Μ) από Θύελλα Καμαρίου
18. Γιάννης Τσάγκαρης (Μ)
19. Βασίλης Τσεβάς (Μ) από Πιερικό
20. Σπύρος Φούντας (Μ) από Ηλυσιακό
21. Γιώργος Φωτουλάκης (Μ) από ομάδα της Ολλανδίας
22. Τάσος Ζαρκάδας (Μ) από Παναιτωλικό Κ20
23. Γιώργος Κλωνάρης (Μ) από Βύζαντα Μεγάρων
24. Γιάννης Μασκλαβάνος (Μ) από ΑΟ Κορωπίου
25. Έρις Κότσι (Ε)
26. Θωμάς Μπαστάνης (Ε) από Θύελλα Φιλώτα
27. Γιώργος Πουλάκος (Ε) από Ηλυσιακό
28. Παναγιώτης Καλογιάννης (Ε) από Ερμή Κιβερίου

Αποχώρησαν : Γιώργος Τερζής (Διαγόρας Σεβαστής), Κώστας Κάρδαρης (Πανθρακικός), Μιχάλης Παπαδόπουλος (Ιωνικός), Χρήστος Μεϊμάρογλου (Ιωνικός), Αλέξανδρος Λέτσο (Ιωνικός), Χρυσόστομος Αναγνωστόπουλος (Οπούντιος Μαρτίνου), Φλοσάρντ Μάλτσι (Ηλυσιακός), Βασίλης Αρβανιτίδης (Αετός Πικερμίου), Δημήτρης Βατίστας (ΑΟ Κορωπίου δαν), Γιώργος Ανδριανός (Ολυμπιακός Λαυρίου), Γιώργος Γούλας (Άγιος Ιερόθεος), Αλέξανδρος Δάρρας (Άγιος Ιερόθεος), Νίκος Λαζούρας (Προοδευτική), Θωμάς Βασιλείου (Ατρόμητος), Δημήτρης Καραδεμήτρος, Ανδρέας Μανδύλης (Άγιος Ιερόθεος), Δημήτρης Σκαφίδας (Αήττητος Σπάτων), Νίκος Σολδάτος (ΑΠΟ Κρυονερίου), Βαγγέλης Τσέπας (Αήττητος Σπάτων), Γιάννης Κόντι (Ατλαντίδα Ανθούσας), Προκόπης Σαγανάς (Άγιος Ιερόθεος), Άγγελος Σιάννης (Χανιά)