Κατηγορίες
Παιδικό Ημαθίας

Η κλήρωση του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας για τη σεζόν 2016/2017

klirosi_Πραγματοποιήθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση της σεζόν 2016/2017 για το Παιδικό Πρωτάθλημα της ΕΠΣ Ημαθίας.

Οι 14 ομάδες που θα συμμετέχουν φέτος (νέες παρουσίες σε σχέση με πέρσι η Βέροια Κ15, ο ΠΑΟΚ Κουλούρας, ο Μακεδόνας Βέροιας, ο Ολυμπιακός Νάουσας και ο Μακεδονικός Επισκοπής) χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των 7 σωματείων και οι τέσσερις πρώτες από κάθε γκρουπ, θα αγωνιστούν στα play off σε διπλούς Ραγώνες.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στους δύο ομίλους : 

Α Όμιλος

1η αγωνιστική (8/10 – 11.00)

Αλιάκμων Νησελίου – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Ρεπό : Βέροια Κ15

2η αγωνιστική (15/10 – 11.00)

Βέροια Κ15 – Αλιάκμων Νησελίου

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕΠ Βέροιας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Ακαδημία Βέροιας

Ρεπό : Αστέρας Αλεξάνδρειας

3η αγωνιστική (22/10 – 11.00)

Αλιάκμων Νησελίου – ΑΕΠ Βέροιας

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Βέροια Κ15

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μελίκης

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

4η αγωνιστική (29/10 – 11.00)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Αλιάκμων Νησελίου

ΑΕΠ Βέροιας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Βέροια Κ15 – Ακαδημία Βέροιας

Ρεπό : Φίλιππος Μελίκης

5η αγωνιστική (5/11 – 11.00)

Αλιάκμων Νησελίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Ακαδημία Βέροιας – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μελίκης – Βέροια Κ15

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

6η αγωνιστική (12/11 – 11.00)

Ακαδημία Βέροιας – Αλιάκμων Νησελίου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕΠ Βέροιας – Βέροια Κ15

Ρεπό : ΠΑΟΚ Κουλούρας

7η αγωνιστική (19/11 – 11.00)

Φίλιππος Μελίκης – Ακαδημία Βέροιας

Βέροια Κ15 – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΑΕΠ Βέροιας – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

 

B Όμιλος

1η αγωνιστική (8/10 – 11.00)

Ολυμπιακός Νάουσας – Αριστοτέλης Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Μακεδονικός Επισκοπής – ΦΑΣ Νάουσα

Ρεπό : Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

2η αγωνιστική (15/10 – 11.00)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ολυμπιακός Νάουσας

Αριστοτέλης Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας

ΦΑΣ Νάουσα – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ρεπό : Μακεδονικός Επισκοπής

3η αγωνιστική (22/10 – 11.00)

Ολυμπιακός Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας

Μακεδονικός Επισκοπής – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

ΦΑΣ Νάουσα – Αριστοτέλης Νάουσας

Ρεπό : Ακαδημία Μακροχωρίου

4η αγωνιστική (29/10 – 11.00)

Μακεδονικός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – ΦΑΣ Νάουσα

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ρεπό : Αριστοτέλης Νάουσας

5η αγωνιστική (5/11 – 11.00)

Ολυμπιακός Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα

Ακαδημία Μακροχωρίου – Μακεδονικός Επισκοπής

Αριστοτέλης Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Ρεπό : Μακεδόνας Βέροιας

6η αγωνιστική (12/11 – 11.00)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας

Μακεδονικός Επισκοπής – Αριστοτέλης Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Ρεπό : ΦΑΣ Νάουσα

7η αγωνιστική (19/11 – 11.00)

Αριστοτέλης Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΦΑΣ Νάουσα

Μακεδόνας Βέροιας – Μακεδονικός Επισκοπής

Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

error: Protected