Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες

Οι διαιτητές και βοηθοί των αγώνων της ΕΠΣ Ημαθίας (24-25/2)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της σε Α1, Α2, B και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας για το Σαββατοκύριακο 24-25/2.

Αναλυτικά :

Σάββατο 24/2/2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (22η αγωνιστική)

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.30 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.30 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (13η αγωνιστική)

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ -ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

Κυριακή 25/02/2018

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ, 14η αγωνιστική)

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ, 14η αγωνιστική)
——————————————————-

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική)

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ