Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες

Οι διαιτητές και βοηθοί των αγώνων της ΕΠΣ Ημαθίας (3-4/3)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της σε Α1, Α2, B και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας για το Σαββατοκύριακο 3-4/3.

Αναλυτικά :

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΠΙΤΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
—————————————–
ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.03.2018

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————————————-
ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————————————-
ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
—————————————–
ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ