1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού 0-3
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα 0-3
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Νέστος Χρυσούπολης | 15 |
2 | Αετός Ορφανού | 14 |
3 | Καβάλα | 14 |
4 | Ορφέας Ξάνθης | 14 |
5 | Πανσερραϊκός | 12 |
6 | Αλέξανδρος Κιλκίς | 10 |
7 | Κεραυνός Πέρνης | 9 |
8 | Άρης Αβάτου | 8 |
9 | Εθνικός Σιδηροκάστρου | 8 |
10 | Απόλλων Παραλιμνίου | 8 |
11 | ΠΑΟΚ Κοσμίου | 7 |
12 | ΑΕ Καλαμπακίου | 6 |
13 | Ασπίδα Ξάνθης | 6 |
14 | Εθνικός Αλεξ/πολης | 3 |
2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης 5-1
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1
Εδεσσαϊκός – Βέροια 0-1
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου 2-3
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας 0-2
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Άρης Παλαιοχωρίου | 15 |
2 | ΠΟ Τριγλίας | 14 |
3 | Νίκη Αγκαθιάς | 13 |
4 | Αγροτικός Αστέρας | 13 |
5 | Βέροια | 12 |
6 | ΑΣ Γιαννιτσά | 12 |
7 | Μακεδονικός | 11 |
8 | Αλμωπός Αριδαίας | 10 |
9 | Εδεσσαϊκός | 8 |
10 | ΑΠΕ Λαγκαδά | 7 |
11 | ΠΑΟ Κουφαλίων | 6 |
12 | Ολυμπιακός Κυμίνων | 4 |
13 | Μελιτέας Μελίτης | 4 |
14 | Ερμής Αμυνταίου | 3 |
3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα 4-0
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου 2-1
Θρίαμβος Σερβανιών – ΑΟ Φλωριάδας 3-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός 1-1
Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Ρεπό : Τηλυκράτης
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Μακεδονικός Φούφα | 17 |
5 | ΑΕ Λευκίμμης | 14 |
3 | Ναυπακτιακός | 14 |
2 | Μ.Αλεξ.Καλλιθέας | 13 |
6 | Θεσπρωτός | 11 |
4 | Τηλυκράτης | 11 |
9 | Σούλι Παραμυθιάς | 10 |
7 | Κρόνος Αργυράδων | 9 |
8 | Αχέρων Καναλακίου | 8 |
12 | Θρίαμβος Σερβιανών | 4 |
10 | Μακεδονικός Σιάτιστας | 2 |
11 | Γρεβενά Αεράτα | 1 |
13 | ΑΟ Φλωριάδας | -2 |
*Ο ΑΟ Φλωριάδας έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς
4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας 1-1
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0
Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού 0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου 1-6
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας 0-2
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Ολυμπιακός Βόλου | 19 |
2 | Νίκη Βόλου | 17 |
4 | ΓΣ Αλμυρού | 15 |
3 | ΑΣ Μετέωρα | 14 |
5 | ΑΟ Σελλάνων | 11 |
7 | ΑΟ Στυλίδας | 10 |
12 | Θησέας Αγριάς | 9 |
9 | Οικονόμος Τσαριτσάνης | 8 |
11 | Αστέρας Ιτέας | 7 |
8 | Φωκικός | 7 |
6 | Απόλλων Μακρυχωρίου | 7 |
10 | Αχιλλέας Νεοκαισάρειας | 6 |
13 | Πιερικός | 5 |
14 | Αναγέννηση Καρδίτσας | 0 |
5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4
Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός 1-0
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης 1-0
Γιούχτας – Αμπελακιακός 3-1
Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι
Βαθμολογία
Β | ||
1 | ΟΦ Ιεράπετρας | 15 |
2 | Γιούχτας | 13 |
3 | Εθνικός | 13 |
4 | ΑΠΟ Κερατσίνι | 11 |
5 | ΑΟ Επισκοπής | 10 |
6 | Ατσαλένιος | 9 |
7 | ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ | 8 |
8 | Ιωνικός | 8 |
9 | Προοδευτική | 7 |
10 | ΑΟ Παλαιόχωρας | 7 |
11 | Αμπελακιακός | 7 |
12 | ΑΕ Νεάπολης | 4 |
13 | Ατρόμητος Πειραιά | 4 |
6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου – Θύελλα Ραφήνας 1-1
Πανηλειακός – Πανομβριακός 1-1
Φοίβος Κρεμαστής – Νίκη Τραγανού 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων 0-2
ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος 1-0
Παλληνιακός – Αχαρναϊκός 2-1
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Ιάλυσος | 18 |
2 | ΠΑΟ Βάρδας | 14 |
3 | Παλληνιακός | 13 |
4 | Διαγόρας Ρόδου | 10 |
5 | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 10 |
6 | Παναιγιάλειος | 8 |
7 | Πανηλειακός | 8 |
8 | Θύελλα Ραφήνας | 7 |
9 | Αχαρναϊκός | 7 |
10 | Φοίβος Κρεμαστής | 6 |
11 | Πανομβριακός | 6 |
12 | Νίκη Τραγανού | 5 |
13 | Αστέρας Αμαλιάδας | 2 |
7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός 1-0
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος 1-4
Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός 0-2
Καλλιθέα – Ηλυσιακός 0-0
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς 0-1
Αιολικός – Αιγάλεω 0-1
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Αιγάλεω | 16 |
2 | Ηλυσιακός | 11 |
3 | Άγιοι Ανάργυροι | 11 |
4 | Άγιος Ιερόθεος | 10 |
5 | Αιολικός | 10 |
6 | Θύελλα Καμαρίου | 10 |
7 | Πανθηραϊκός | 8 |
8 | ΑΟ Χαλκίς | 7 |
9 | Κόρινθος | 5 |
10 | Χαραυγιακός | 4 |
11 | Καλλιθέα | 4 |
12 | Απόλλων Ερέτριας | 3 |
8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Εικοσιμίας 2-0
ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ασπρόπυργος – Πάμισος 6-0
ΑΕ Πελλάνας – Ένωση Λέρνας 1-1
Καλαμάτα – Μανδραϊκός 2-0
ΑΟ Κατασταρίου – Παναρκαδικός 3-1
Βαθμολογία
Β | ||
1 | Καλαμάτα | 21 |
2 | Παναργειακός | 18 |
3 | Ασπρόπυργος | 18 |
4 | ΑΕ Ερμιονίδας | 14 |
5 | ΑΟ Υπάτου | 11 |
8 | Αμβρυσσέας Διστόμου | 9 |
9 | ΑΕ Πελλάνας | 9 |
6 | Μανδραϊκός | 9 |
11 | ΑΟ Κατασταρίου | 8 |
7 | Παναρκαδικός | 8 |
10 | Αστέρας Βλαχιώτη | 7 |
12 | Ένωση Λέρνας | 2 |
13 | ΑΟ Εικοσιμίας | 1 |
14 | Πάμισος Μεσσήνης | 1 |