Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (16/12)

Το sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στους 8 ομίλους της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου  0-1
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου  3-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα  0-2
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου  2-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης  0-0
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού  1-1
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου  0-0

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 30
2 Καβάλα 29
3 Αετός Ορφανού 22
4 Ορφέας Ξάνθης 20
5 Πανσερραϊκός 19
6 Άρης Αβάτου 19
7 Κεραυνός Πέρνης 19
8 Αλέξανδρος Κιλκίς 17
9 Απόλλων Παραλιμνίου 17
10 Ασπίδα Ξάνθης 10
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 9
12 ΑΕ Καλαμπακίου 8
13 Εθνικός Σιδηροκάστρου 8
14 ΠΑΟΚ Κοσμίου 7

2ος όμιλος

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου   1-0
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας  0-0
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά  1-1
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας  2-1
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου  1-3
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια  0-3

Βαθμολογία

Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 27
2 Βέροια 24
3 ΠΟ Τριγλίας 22
4 Νίκη Αγκαθιάς 22
5 Μακεδονικός 20
6 Αγροτικός Αστέρας 20
5 Αλμωπός Αριδαίας 17
8 ΑΣ Γιαννιτσά 17
9 Εδεσσαϊκός 16
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
11 Ολυμπιακός Κυμίνων 10
12 ΠΑΟ Κουφαλίων 7
13 Ερμής Αμυνταίου 6
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα  1-0
Θρίαμβος Σερβανιών – Τηλυκράτης  0-1
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης  1-0
Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός  1-1
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας  4-0
Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου  0-3
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 24
2 Ναυπακτιακός 20
3 Αχέρων Καναλακίου 20
4 Κρόνος Αργυράδων 20
5 Θεσπρωτός 19
6 ΑΕ Λευκίμμης 18
7 Τηλυκράτης 18
8 Σούλι Παραμυθιάς 16
9 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 13
10 Θρίαμβος Σερβιανών 10
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 5
12 Γρεβενά Αεράτα 2
13 ΑΟ Φλωριάδας -1

4ος όμιλος

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων  1-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός  0-0
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας  5-1
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  7-0
ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου  0-2
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού  1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου  2-1

Βαθμολογία

Β
1 Ολυμπιακός Βόλου 32
2 Νίκη Βόλου 32
3 ΑΣ Μετέωρα 21
4 Αστέρας Ιτέας 19
5 ΓΣ Αλμυρού 19
6 Θησέας Αγριάς 17
7 Απόλλων Μακρυχωρίου 17
8 ΑΟ Σελλάνων 15
9 ΑΟ Στυλίδας 14
10 Πιερικός 13
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 13
12 Φωκικός 10
13 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1

5ος όμιλος

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά  1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός  2-0
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης  0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός  1-3
ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός  1-2
Ρεπό : Προοδευτική

Βαθμολογία

Β
1 ΟΦ Ιεράπετρας 27
2 Εθνικός 26
3 Γιούχτας 19
4 ΑΟ Επισκοπής 18
5 Ιωνικός 16
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 15
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14
8 Αμπελακιακός 14
9 Ατσαλένιος 13
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 10
11 Προοδευτική 10
12 Ατρόμητος Πειραιά 7
13 ΑΕ Νεάπολης 7

6ος όμιλος

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου  0-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος  1-1
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός  1-1
Πανηλειακός – Ιάλυσος  0-1
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων  1-0
Πανομβριακός – Νίκη Τραγανού  1-1
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 28
2 Διαγόρας Ρόδου 25
3 Παλληνιακός 20
4 ΠΑΟ Βάρδας 16
5 Πανηλειακός 15
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 14
7 Αχαρναϊκός 14
8 Θύελλα Ραφήνας 14
9 Νίκη Τραγανού 13
10 Παναιγιάλειος 12
11 Πανομβριακός 11
12 Φοίβος Κρεμαστής 8
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Αιγάλεω – Χαραυγιακός  1-0
Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς  1-0
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός  1-1
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός  0-0
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος  1-1
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι  0-0

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 28
2 Ηλυσιακός 22
3 Άγιοι Ανάργυροι 18
4 Αιολικός 18
5 Πανθηραϊκός 15
6 Άγιος Ιερόθεος 13
7 Θύελλα Καμαρίου 13
8 ΑΟ Χαλκίς 12
9 Κόρινθος 12
10 Καλλιθέα 10
11 Χαραυγιακός 9
12 Απόλλων Ερέτριας 5

8ος όμιλος

Καλαμάτα – ΑΕ Ερμιονίδας  1-2
ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Κατασταρίου  0-0
Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός  2-1
Παναργειακός – Μανδραϊκός  1-0
ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας  2-0
ΑΟ Εικοσιμίας – Πάμισος  0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη  2-3

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 33
2 Παναργειακός 26
3 Ασπρόπυργος 26
4 ΑΕ Ερμιονίδας 20
5 Μανδραϊκός 17
6 ΑΟ Κατασταρίου 16
7 ΑΕ Πελλάνας 16
8 Παναρκαδικός 15
9 ΑΟ Υπάτου 15
10 Αστέρας Βλαχιώτη 14
11 Αμβρυσσέας Διστόμου 13
12 Ένωση Λέρνας 9
13 Πάμισος Μεσσήνης 4
14 ΑΟ Εικοσιμίας 1
error: Protected