Κατηγορίες

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ημαθίας (26-27/1)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές και βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 16ης αγωνιστικής στην Α Ερασιτεχνική, της 10ης και 12ης αντίστοιχα στη Β ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και της 7ης «στροφής» στον 2ο όμιλο της Γ Ερασιτεχνικής, το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 26/1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (16η αγωνιστική)

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
(Από όμορο νομό)

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ

Κυριακή 27/1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ