Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (10/2)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου  0-1
Αετός Ορφανού – Αλέξανδρος Κιλκίς  0-0
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός  1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΑΕ Καλαμπακίου  0-1
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-3
Ασπίδα Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης  0-2

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 46
2 Καβάλα 42
3 Αετός Ορφανού 32
4 Απόλλων Παραλιμνίου 30
5 Πανσερραϊκός 29
6 Άρης Αβάτου 28
7 Ορφέας Ξάνθης 28
8 Κεραυνός Πέρνης 27
9 Αλέξανδρος Κιλκίς 26
10 ΑΕ Καλαμπακίου 19
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 12
12 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10
13 ΠΑΟΚ Κοσμίου 10
14 Ασπίδα Ξάνθης 10

2ος όμιλος

Βέροια – ΠΑΟ Κουφαλίων  3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων  0-0
Αλμωπός Αριδαίας – Μελιτέας Μελίτης  3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας  0-2
ΠΟ Τριγλίας – Εδεσσαϊκός  1-0
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Γιαννιτσά  1-1
Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς  2-3

Βαθμολογία

Β
1 Βέροια 39
2 Άρης Παλαιοχωρίου 39
3 Νίκη Αγκαθιάς 36
4 ΠΟ Τριγλίας 34
5 Εδεσσαϊκός 30
6 Αγροτικός Αστέρας 28
7 Αλμωπός Αριδαίας 28
8 Μακεδονικός 24
9 ΑΣ Γιαννιτσά 23
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 17
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 13
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 11
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα  1-1
ΑΟ Φλωριάδας – Γρεβενά Αεράτα  0-3 α.α.
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Σιάτιστας  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός  2-0
Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς  0-1
Κρόνος Αργυράδων – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  3-1
Ρεπό : Θρίαμβος Σερβανιών

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 34
2 Κρόνος Αργυράδων 33
3 ΑΕ Λευκίμμης 31
4 Ναυπακτιακός 29
5 Σούλι Παραμυθιάς 29
6 Θεσπρωτός 28
7 Αχέρων Καναλακίου 28
8 Τηλυκράτης 24
9 Θρίαμβος Σερβιανών 21
10 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 20
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -4

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων  1-0
ΓΣ Αλμυρού – Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-1
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας  1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΣ Μετέωρα  3-3
ΑΟ Στυλίδας – Ολυμπιακός Βόλου  0-2
Φωκικός – Πιερικός  2-3
Θησέας Αγριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-0 α.α.

Βαθμολογία

Β
1 Νίκη Βόλου 50
2 Ολυμπιακός Βόλου 47
3 ΑΣ Μετέωρα 33
4 Αστέρας Ιτέας 31
5 Θησέας Αγριάς 26
6 ΑΟ Σελλάνων 25
7 ΓΣ Αλμυρού 23
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 23
9 Πιερικός 22
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 19
12 ΑΟ Στυλίδας 17
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

5ος όμιλος

Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά  5-0
Εθνικός – ΑΟ Επισκοπής  0-1
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-3
Αμπελακιακός – Ατσαλένιος  0-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΟΦ Ιεράπετρας  2-1
Γιούχτας – Προοδευτική  2-0
Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Βαθμολογία

Β
1 Εθνικός 34
2 Γιούχτας 33
3 ΟΦ Ιεράπετρας 32
4 Ιωνικός 32
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 26
6 ΑΟ Επισκοπής 25
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 20
8 Προοδευτική 19
9 Αμπελακιακός 18
10 Ατσαλένιος 17
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 14
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Ρόδου  1-2
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανομβριακός  3-0
Ιάλυσος – Θύελλα Ραφήνας  2-0
Αχαρναϊκός – Πανηλειακός  0-0
Παναιγιάλειος – Φοίβος Κρεμαστής  (11/2)
Παλληνιακός – ΠΑΟ Βάρδας  0-1
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 44
2 Διαγόρας Ρόδου 38
3 ΠΑΟ Βάρδας 30
4 Παλληνιακός 26
5 Θύελλα Ραφήνας 25
6 Πανηλειακός 24
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 18
8 Νίκη Τραγανού 18
9 Αχαρναϊκός 17
10 Πανμοβριακός 16
11 Παναιγιάλειος 14
12 Φοίβος Κρεμαστής 11
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΠΑΣ Κόρινθος – Χαραυγιακός  0-1
Απόλλων Ερέτριας – Άγιοι Ανάργυροι  2-5
Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος  2-0
Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός  1-0
Αιολικός – Ηλυσιακός  2-1
Αιγάλεω – ΑΟ Χαλκίς  1-0

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 41
2 Ηλυσιακός 30
3 Αιολικός 28
4 Άγιοι Ανάργυροι 24
5 Πανθηραϊκός 23
6 Άγιος Ιερόθεος 20
7 Θύελλα Καμαρίου 20
8 Χαραυγιακός 17
9 Καλλιθέα 16
10 Κόρινθος 16
11 ΑΟ Χαλκίς 15
12 Απόλλων Ερέτριας 6

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας  2-0
Πάμισος – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-2
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Εικοσιμίας  5-0
Μανδραϊκός – ΑΟ Υπάτου  0-0
Παναρκαδικός – Παναργειακός  2-1
ΑΟ Κατασταρίου – Ασπρόπυργος  2-2
Καλαμάτα – ΑΕ Πελλάνας  3-1

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 48
2 Ασπρόπυργος 42
3 Παναργειακός 36
4 ΑΟ Κατασταρίου 29
5 ΑΕ Ερμιονίδας 29
6 ΑΕ Πελλάνας 26
7 ΑΟ Υπάτου 26
8 Παναρκαδικός 24
9 Αστέρας Βλαχιώτη 23
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 21
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7
14 ΑΟ Εικοσιμίας 1
error: Protected