Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 2/3 – Η πληθώρα των τηλεοπτικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Football League, Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (2/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νίκ Κύργιος – Τζον Ίσνερ
ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel

09:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο

10:45
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κβίτφιελ

11:30
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζέεφελντ

12:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)
Γλασκώβη

13:00
Eurosport 2
UAE Tour
Ποδηλασία

13:00
Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Βαγιαδολίδ
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ-Άρσεναλ
Premier League

14:45
FOX Sports
DARTS, UK Open
Βελάκια

15:00
ΕΡΤ3
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
Football League

15:15
ΕΡΤ Play2
ΠΑΟΚ – Χολαργός
Basket League

15:15
ΕΡΤ Play2
Περιστέρι – Κύμη
Basket League

15:15
ΕΡΤ Play1
Κολοσσός – Ήφαιστος
Basket League

15:15
Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζέεφελντ

16:00
Novasports 1HD
Έμπολι – Πάρμα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Νυρεμβέργη-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

17:00
ΕΡΤ2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ
Volley League

17:00
Novasports 2HD
Χαλ – Μπέρμιγχαμ
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Βιγιαρεάλ-Αλαβές
LaLiga Santander

18:00
ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος – Λαύριο
Basket League

18:00
Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ – Βολφσμπέργκερ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00
Novasports 3HD
Καέν – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

18:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπαρτσελόνα-Ράιν Νέκαρ
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Άρης – ΑΕΚ
Super League

19:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας
Ποδηλασία

19:00
Novasports 2HD
Μίλαν – Σασουόλο
Serie A

19:30
Novasports 4HD
Άγιαξ – Τσβόλε
Eredivisie

19:30
Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουέσκα-Σεβίλλη
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ
Premier League

19:45
Eurosport 2
Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)
Στίβος

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)
Γλασκώβη

21:00
Novasports 3HD
Ανζέ – Μονακό
Ligue 1

21:00
FOX Sports
DARTS, UK Open
Βελάκια

21:20
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)
Γλασκώβη

21:30
Novasports 2HD
Λάτσιο – Ρόμα
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπούστο Αρσίτσιο-Μπρέσια
Serie A Femminile

21:45
Novasports 4HD
Εξέλσιορ – Αϊντχόφεν
Eredivisie

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο-Μπενφίκα
Liga NOS

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Cleveland Cavaliers-Detroit Pistons
NBA Regular Season

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Philadelphia 76ers-Golden State Warriors
NBA Regular Season

03:50
FOX Sports
Ski Classics
Σκι

05:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τελικός
ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel

error: Protected