Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 3/3 – Το Παναθηναϊκός vs ΠΑΟΚ και το LIVE του sportsup.gr σε Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (3/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

07:30
Eurosport 2
Αλπικό σκι

09:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο

11:30
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

11:45
Eurosport 2
Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)
Γλασκώβη

11:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Κβίτφιελ

12:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)
Γλασκώβη

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ-Θέλτα
LaLiga Santander

13:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa

13:30
Novasports 2HD
Τορίνο – Κιέβο Βερόνα
Serie A

13:30
Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ζέεφελντ

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ-Λέστερ
Premier League

14:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ίνγκολσταντ-Κολονία
Bundesliga 2

14:45
FOX Sports
DARTS, UK Open
Βελάκια

15:00
ΕΡΤ3
Ηρακλής – Παναχαϊκή
Football League

15:00
Novasports 1HD
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Super League

15:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Super League

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Super League

16:00
Novasports 5HD
Τζένοα – Φροζινόνε
Serie A

16:00
Novasports 4HD
ΣΠΑΛ – Σαμπντόρια
Serie A

16:00
Novasports 2HD
Ουντινέζε – Μπολόνια
Serie A

16:05
COSMOTE SPORT 1 HD
Φούλαμ-Τσέλσι
Premier League

16:15
Eurosport 1
Ποδηλασία: Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη-Ανόβερο
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ2
Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μπέτις-Χετάφε
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
Λεβαδειακός – Λαμία
Super League

17:45
Novasports 3HD
Φέγενoορντ – Έμεν
Eredivisie

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αργεντινή
Μότοκρος

18:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον-Λίβερπουλ
Premier League

19:00
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Super League

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

19:00
Novasports 2HD
Αταλάντα – Φιορεντίνα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε-Μπράγκα
Liga NOS

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

19:30
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Super League

19:45
Eurosport 2
Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό)
Γλασκώβη

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό)
Γλασκώβη

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Charlotte Hornets-Portland Trail Blazers
NBA Regular Season

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπασκόνια-Μάλαγα
ACB Liga Endesa

21:00
FOX Sports
DARTS, UK Open
Βελάκια

21:30
Novasports 2HD
Νάπολι – Γιουβέντους
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε
Liga NOS

22:00
Novasports 1HD
Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Boston Celtics-Houston Rockets
NBA Regular Season