Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (20/10)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Αετός Οφρυνίου-Δόξα Κάτω Καμήλας  1-1

Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού  2-0

Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης  0-2

Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός  0-2

Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης  4-0

Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου  3-0

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 12
2 Αετός Οφρυνίου 11
3 Πανσερραϊκός 11
4 Πανδραμαϊκός 10
5 Κεραυνός Πέρνης 8
6 Απόλλων Παραλιμνίου 7
7 Δόξα Κ.Καμήλας 7
8 Άρης Αβάτου 5
9 Ηρακλής Ζυγού 3
10 Ορφέας Ξάνθης 3
11 Ένωση Αλεξ/πολης 3
12 Κιλκισιακός 3
13 Δόξα Θεολόγου 1

2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα  4-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας  1-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.

Αναγ.Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών  2-0

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγρ.Αστέρας  0-2

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός  1-0

Μακεδονικός-Μ.Αλεξ.Τρικάλων  2-0

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Βαθμολογία

Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 18
2 Μακεδονικός 13
3 Θερμαϊκός 12
4 Αναγέννηση Γιαννιτσών 12
5 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 11
6 Ποσειδών Μηχανιώνας 10
7 Νίκη Αγκαθιάς 7
8 Αγροτικός Αστέρας 7
9 ΠΑΣ Φλώρινα 7
10 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 7
11 Εδεσσαϊκός 5
12 Θύελλα Σαρακηνών 5
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 4
14 Άρης Παλαιοχωρίου 0
15 ΑΟ Σειρήνα 0

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά  0-0

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου  2-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας  1-1

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη  3-0

Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβίκειου  1-0

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Ποταμιάς  1-0

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου  1-0

Βαθμολογία

Β
1 Πιερικός 13
2 ΑΟ Σελλάνων 13
3 Θησέας Αγριάς 10
4 ΑΕ Καρίτσας 8
5 Ατρόμητος Παλαμά 8
6 ΓΣ Αλμυρού 7
7 ΑΠΟ Αταλάντη 7
8 Ηρακλής Λάρισας 7
9 Οικονόμος Τσαριτσ. 6
10 ΑΣ Μετέωρα 6
11 Διγενής Νεοχωρίου 3
12 Δίας Δίου 3
13 Διαγόρας Στεφανοβ. 2
14 ΑΟ Ποταμιάς 1

4ος όμιλος

Τηλυκράτης-Αχέρων Καναλακίου  0-1

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕΠ Κοζάνης  0-0

Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου  3-1

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός  0-0

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής  0-4

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα  0-0

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης  0-0

Βαθμολογία

Β
1 Αναγέννηση Άρτας 13
2 ΑΕΠ Κοζάνης 13
3 Αχέρων Καναλακίου 11
4 Θιναλιακός 8
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 7
6 Ναυπακτιακός 7
7 ΑΕ Λευκίμμης 6
8 Απόλλων Ευπαλίου 5
9 Τηλυκράτης 5
10 Μακεδονικός Φούφα 5
11 Αστέρας Ιτέας 5
12 ΑΕ Μεσολογγίου 4
13 ΑΟ Ανατολής 3
14 Σούλι Παραμυθιάς 2

5ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου  0-3

Ηλυσιακός-ΑΕ Μοσχάτου  1-1

ΑΠΟ Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά  1-1

Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος  2-0

Καλλιθέα-Άνω Μερά  3-2

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Κηφισιάς  2-2

Πανθηραϊκός-Φωστήρας  1-1

Βαθμολογία

Β
1 Καλλιθέα 13
2 Θύελλα Καμαρίου 13
3 Πανθηραϊκός 11
4 Φωστήρας 9
5 Άγιος Ιερόθεος 9
6 ΑΕ Μοσχάτου 8
7 ΑΕ Κηφισιάς 7
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 6
9 Άγιοι Ανάργυροι 5
10 Ακράτητος 5
11 Άνω Μερά 2
12 Εθνικός 2
13 Ηλυσιακός 2
14 Ερμής Κορυδαλλού 1

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου  1-1

Αχαρναϊκός-ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-1

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός  0-2

ΓΣ Μαρκό-Αιολικός  1-0

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος  1-4

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006  2-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Βαθμολογία

Β
1 ΑΣ Ρόδος 13
2 ΓΣ Μαρκό 8
3 ΑΟ Υπάτου 8
4 Κόρινθος 2006 7
5 Θύελλα Ραφήνας 7
6 Αχαρναϊκός 7
7 Παναρκαδικός 7
8 Παλληνιακός 6
9 Αιολικός 5
10 Αήττητος Σπάτων 5
11 Κιθαιρών Καπαρ. 5
12 ΑΟ Νέας Αρτάκης 2
13 ΑΕΚ Τρίπολης 0

7ος όμιλος

ΠΣ Σπάρτη-Ναύπλιο 2017  1-0

ΑΕ Ερμιονίδας-Ολυμπιακός Ζαχάρως  3-0

Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη  2-1

Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-0

Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας  2-3

Θύελλα Πατρών-ΑΟ Τσιλιβή  2-4

Παναργειακός-ΑΟ Διαβολιτσίου  0-0

Βαθμολογία

Β
1 ΠΣ Σπάρτη 13
2 Ζάκυνθος 10
3 ΑΕ Ερμιονίδας 9
4 Ναύπλιο 2017 9
5 Πανηλειακός 8
6 ΑΟ Τσιλιβή 7
7 Διαγόρας Βραχν. 7
8 ΠΑΟ Βάρδας 7
9 Θύελλα Πατρών 6
10 Πανγυθεατικός 6
11 Αστέρας Βλαχιώτη 6
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 4
13 Ολυμπιακός Ζαχάρως 4
14 Παναργειακός 3

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός  1-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας  0-1

ΑΟ Αγίου Νικολάου-Πανακρωτηριακός  2-1

Ηρόδοτος-ΑΟ Πόρου  4-1

Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

Βαθμολογία

Β
1 Ηρόδοτος 12
2 ΑΟ Επισκοπής 10
3 Γιούχτας 8
4 Ατσαλένιος 6
5 ΑΟ Αγίου Νικολάου 6
6 Πανακρωτηριακός 4
7 Ρεθυμνιακός 4
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3
9 ΑΟ Πόρου 2
error: Protected