Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (12/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Αετός Οφρυνίου-Κιλκισιακός  3-0

Κεραυνός Πέρνης-Ένωση Αλεξανδρούπολης  1-1

Δόξα Κάτω Καμήλας-Άρης Αβάτου  1-1

Πανδραμαϊκός-Πανσερραϊκός  0-1

Δόξα Θεολόγου-Απόλλων Παραλιμνίου  0-2

Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης  2-1

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 14 11 3 0 38 8 30 36
2 Νέστος Χρυσούπολης 14 10 1 3 24 15 9 31
3 Πανδραμαϊκός 14 9 3 2 24 12 12 30
4 Απόλλων Παραλιμνίου 14 7 4 3 21 12 9 25
5 Άρης Αβάτου 14 6 5 3 21 16 5 23
6 Δόξα Κ.Καμήλας 14 7 2 5 26 17 9 23
7 Αετός Οφρυνίου 14 5 4 5 20 16 4 19
8 Ένωση Αλεξ/πολης 14 5 2 7 14 20 -6 17
9 Ορφέας Ξάνθης 14 4 3 7 13 23 -10 15
10 Κεραυνός Πέρνης 14 3 6 5 19 24 -5 15
11 Ηρακλής Ζυγού 13 1 4 8 6 15 -9 7
12 Κιλκισιακός 13 2 1 10 9 30 -21 7
13 Δόξα Θεολόγου 14 0 2 12 4 31 -27 2

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Νίκη Αγκαθιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1

Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας  2-4

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας  0-4

Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός  1-0

Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1

Εδεσσαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-0

ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 18 15 2 1 42 5 37 47
2 Αναγέννηση Γιαννιτσών 18 11 5 2 24 7 17 38
3 Μακεδονικός 18 10 5 3 26 6 20 35
4 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 18 8 7 3 30 14 16 31
5 Θερμαϊκός 17 9 3 5 30 16 14 30
6 Εδεσσαϊκός 18 8 6 4 28 12 16 30
7 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 18 9 3 6 21 15 6 30
8 Ποσειδών Μηχανιώνας 17 8 3 6 29 20 9 27
9 Θύελλα Σαρακηνών 18 8 3 7 26 24 2 27
10 Νίκη Αγκαθιάς 17 6 4 7 17 14 3 22
11 Αγροτικός Αστέρας 17 5 6 6 20 15 5 21
12 ΠΑΣ Φλώρινα 17 6 2 9 17 26 -9 20
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 18 3 1 14 9 40 -31 10
14 ΑΟ Σειρήνα 18 1 0 17 1 55 -54 -6
15 Άρης Παλαιοχωρίου 17 0 0 17 0 51 -51 -6

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΑΠΟ Αταλάντη  2-1

ΑΕ Καρίτσας-Διαγόρας Στεφανοβίκειου  0-1

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Ποταμιάς  4-1

Ατρόμητος Παλαμά-Δίας Δίου  1-0

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Σελλάνων  3-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός  0-1

Ηρακλής Λάρισας-Πιερικός  0-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερικός 15 12 2 1 30 3 27 38
2 Θησέας Αγριάς 15 9 1 5 30 20 10 28
3 Ηρακλής Λάρισας 15 8 3 4 20 17 3 27
4 ΑΕ Καρίτσας 15 7 4 4 25 12 13 25
5 Ατρόμητος Παλαμά 15 7 4 4 19 14 5 25
6 ΑΟ Σελλάνων 15 6 6 3 19 16 3 24
7 ΑΠΟ Αταλάντη 15 6 1 8 16 24 -8 19
8 Διγενής Νεοχωρίου 15 4 6 5 27 24 3 18
9 ΓΣ Αλμυρού 15 5 3 7 13 17 -4 18
10 ΑΣ Μετέωρα 15 4 5 6 17 17 0 17
11 Διαγόρας Στεφανοβ. 15 4 5 6 12 17 -5 17
12 Οικονόμος Τσαριτσ. 15 4 5 6 13 17 -4 17
13 Δίας Δίου 15 5 1 9 14 26 -12 16
14 ΑΟ Ποταμιάς 15 0 2 13 7 38 -31 2

4ος όμιλος

Τηλυκράτης-Θιναλιακός  1-1

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΟ Ανατολής  1-2

ΑΕΠ Κοζάνης-Μακεδονικός Φούφα  2-1

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης  2-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου  2-0

Αναγέννηση Άρτας-Σούλι Παραμυθιάς  0-1

Αστέρας Ιτέας-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 α.α.

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΠ Κοζάνης 15 10 4 1 24 7 17 34
2 Αχέρων Καναλακίου 15 9 4 2 21 8 13 31
3 Αναγέννηση Άρτας 15 9 2 4 28 15 13 29
4 Σούλι Παραμυθιάς 15 8 3 4 13 9 4 27
5 Θιναλιακός 15 6 3 6 16 13 3 21
6 Τηλυκράτης 15 5 6 4 14 12 2 21
7 Μακεδονικός Φούφα 15 5 4 6 14 18 -4 19
8 ΑΟ Ανατολής 15 5 4 6 20 21 -1 19
9 ΠΑΣ Πρέβεζα 15 4 7 4 9 11 -2 19
10 Ναυπακτιακός 15 5 3 7 13 19 -6 18
11 ΑΕ Λευκίμμης 15 3 7 5 11 17 -6 16
12 ΑΕ Μεσολογγίου 15 4 2 9 15 15 0 14
13 Απόλλων Ευπαλίου 15 3 2 10 16 29 -13 11
14 Αστέρας Ιτέας 15 2 3 10 11 29 -18 9

5ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Φωστήρας  3-1

Εθνικός Πειραιά-Άνω Μερά  1-0

Άγιος Ιερόθεος-Ακράτητος  3-2

ΑΕ Μοσχάτου-ΑΕ Κηφισιάς  0-1

Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός  0-1

ΑΠΟ Κερατσίνι-Ερμής Κορυδαλλού  2-1

Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα  0-2

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Καμαρίου 15 11 2 2 30 15 15 35
2 Καλλιθέα 15 9 4 2 25 10 15 31
3 Άγιος Ιερόθεος 15 8 3 4 18 16 2 27
4 Πανθηραϊκός 15 7 5 3 15 7 8 26
5 ΑΕ Μοσχάτου 15 7 4 4 22 16 6 25
6 ΑΕ Κηφισιάς 15 8 1 6 20 17 3 25
7 Φωστήρας 15 5 6 4 18 15 3 21
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 15 5 6 4 13 13 0 21
9 Άνω Μερά 15 5 5 5 11 10 1 20
10 Εθνικός 15 4 6 5 14 13 1 18
11 Ακράτητος 15 2 6 7 13 21 -8 12
12 Ηλυσιακός 15 1 6 8 7 20 -13 9
13 Άγιοι Ανάργυροι 15 1 5 9 10 24 -14 8
14 Ερμής Κορυδαλλού 15 1 3 11 10 29 -19 6

6ος όμιλος

Παναρκαδικός-ΑΣ Ρόδος  0-2

Παλληνιακός-Αιολικός  0-3

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Κόρινθος 2006  ΑΝΑΒΟΛΗ

Αχαρναϊκός-ΑΟ Υπάτου  0-2

Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας  1-2

ΓΣ Μαρκό-ΑΕΚ Τρίπολης  6-1

Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδος 14 11 2 1 28 6 22 35
2 ΓΣ Μαρκό 14 8 3 3 26 13 13 27
3 ΑΟ Υπάτου 14 6 6 2 20 10 10 24
4 Παναρκαδικός 14 7 2 5 23 15 8 23
5 Αήττητος Σπάτων 14 6 4 4 14 17 -3 22
6 Θύελλα Ραφήνας 14 5 5 4 11 14 -3 20
7 Κιθαιρών Καπαρ. 13 4 5 4 12 12 0 17
8 Αιολικός 13 4 4 5 15 12 3 16
9 ΑΟ Νέας Αρτάκης 13 4 4 5 14 14 0 16
10 Παλληνιακός 14 3 6 5 14 18 -4 15
11 Κόρινθος 2006 13 4 2 7 11 19 -8 14
12 Αχαρναϊκός 14 4 1 9 10 19 -9 13
13 ΑΕΚ Τρίπολης 14 0 2 12 6 35 -29 2

7ος όμιλος

ΠΣ Σπάρτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-1

Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΑΟ Βάρδας  2-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Τσιλιβή  2-0

Ναύπλιο 2017-ΑΟ Διαβολιτσίου  1-0

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός  7-0

Ζάκυνθος-Θύελλα Πατρών  3-2

Πανηλειακός-Πανγυθεατικός  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 15 10 2 3 22 7 15 32
2 Ναύπλιο 2017 15 10 1 4 24 13 11 31
3 ΠΣ Σπάρτη 15 8 5 2 20 9 11 29
4 Ζάκυνθος 15 8 3 4 18 15 3 27
5 ΑΕ Ερμιονίδας 15 7 3 5 30 18 12 24
6 ΑΟ Τσιλιβή 15 6 4 5 25 23 2 22
7 Διαγόρας Βραχν. 15 6 2 7 17 18 -1 20
8 ΑΟ Διαβολιτσίου 15 5 4 6 15 15 0 19
9 Θύελλα Πατρών 15 6 1 8 22 27 -5 19
10 ΠΑΟ Βάρδας 15 4 6 5 15 20 -5 18
11 Πανηλειακός 15 3 5 7 9 17 -8 14
12 Πανγυθεατικός 15 4 2 9 10 20 -10 14
13 Ολυμπιακός Ζαχάρως 15 3 3 9 13 23 -10 12
14 Παναργειακός 15 1 7 7 7 22 -15 10

8ος όμιλος (16η αγωνιστική)

Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής  1-1

ΑΟ Πόρου-Πανακρωτηριακός  3-1

Ατσαλένιος-ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος  1-0

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Επισκοπής 14 10 4 0 31 9 22 34
2 Γιούχτας 14 8 4 2 23 13 10 28
3 Ηρόδοτος 14 7 3 4 18 12 6 24
4 Πανακρωτηριακός 14 5 4 5 20 17 3 19
5 Ατσαλένιος 15 3 7 5 14 18 -4 16
6 ΑΟ Αγίου Νικολάου 15 4 3 8 16 24 -8 15
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14 4 3 7 13 18 -5 15
8 Ρεθυμνιακός 14 3 4 7 15 26 -11 13
9 ΑΟ Πόρου 14 3 2 9 13 26 -13 11