Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 18/1 – Πάνω από 30 οι αθλητικές μεταδόσεις!

Δείτε το σημερινό (18/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:25
Eurosport 1
Τελικός
Τένις

10:35
Eurosport 2
Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών
Σκι

11:50
Eurosport 2
Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Ανδρών
Σκι

11:55
Eurosport 1
Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος
Σκι

13:00
Eurosport 1
Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών
Σκι

13:00
novasports.gr
Ολυμπιακός Κ19 – Άρης Κ19
Super League U19

14:00
ΕΡΤ Sports HD
Γαλλία – Ελλάδα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30
Novasports 1HD
ΚΠΡ – Λιντς
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

15:00
ΕΡΤ3
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
Football League

15:00
Eurosport 2
Masters Λονδίνου
Σνούκερ

15:00
Eurosport 1
Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος
Σκι

15:30
ΕΡΤ Play4
Ρέθυμνο – Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Λαύριο – Κολοσσός Ρόδου
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
ΠΑΟΚ – Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Άρης – Λάρισα
Basket League

16:00
Novasports 2HD
Λάτσιο – Σαμπντόρια
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Άουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Κολωνία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μάιντς – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο, TitiSee Neustadt
Σκι

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Handball Premier

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ

17:00
Novasports 1HD
Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ
Αγγλικό Ποδόσφαιρο

17:45
ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος – Περιστέρι
Basket League

18:30
ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Volley League Ανδρών

18:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ
Σνόουμπορντ

19:00
Novasports 2HD
Σασουόλο – Τορίνο
Ποδόσφαιρο

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 1HD
Πανιώνιος – ΟΦΗ
Super League

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Λαμία
Super League

20:45
Eurosport 2
Masters Λονδίνου
Σνούκερ

21:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο
Μηχανοκίνητα

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπρέσια – Νοβάρα
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μπέτις – Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45
Novasports 3HD
Άλκμααρ – Βίλεμ
Ολλανδικό Ποδόσφαιρο

21:45
Novasports 2HD
Νάπολι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Ποδόσφαιρο

21:55
Novasports 1HD
Ναντ – Λιόν
Γαλλικό Ποδόσφαιρο

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA

01:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λούισβιλ – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς
NCAA

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς – Λος Άντζελες Λέικερς
NBA