Γ ΕΠΣ Ημαθίας

Οι παίκτες που αγωνίστηκαν στα έξι ματς της Γ Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας (26/1)

Δείτε παρακάτω τους παίκτες που αγωνίστηκαν στις αναμετρήσεις της 9ης αγωνιστικής στη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

ΑΟ Συκιάς – ΑΕ Καβασίλων  0-2 (Γολσουζίδης, Χασάν)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Μαργαρίτης, με βοηθούς τους κ.κ. Γκόγκο και Παπαντώνη

Συνθέσεις

ΑΟ Συκιάς : Τσαπράνης Β., Ντέντα (83′ Σιακαβάρας), Μπράκα, Κουρτέσης Α., Κουρτέσης Χ. (59′ Κακαγιάννης Η.), Μελιόπουλος Ι. (75′ Βήτος Χ.), Αργυρόπουλος, Κακαγιάννης Κ., Μελιόπουλος Α., Βήτος Αρ., Βήτος Αν.

ΑΕ Καβασίλων : Μαυρόπουλος Ι., Πάτρας Γ. (43′ Θεοδωρόπουλος Α.), Τσιρέλης, Τσίπης Κ., Πιστικός Γ. (86′ Πιστικός Λ.), Πάτρας Κ., Ψαλίδας (83′ Μπρίνιας), Πάτρας Ρ., Γολσουζίδης (89′ Μαυρόπουλος Σ.), Χασάν, Νούζι


Νησαϊκός Αστέρας – Αχιλλέας Νεοκάστρου  3-1 (Μαντζουρίδης, Φιλιππίδης, Γκαρίπ / Τριανταφύλλου)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Λαζάρου, με βοηθούς τους κ.κ. Σιουκιούρογλου και Μητρόπουλο

Συνθέσεις

Νησαϊκός Αστέρας : Καψάλης, Τριανταφυλλίδης, Κατράνας, Μπράβος, Μπρίνιας, Φιλιππίδης, Δελιόπουλος, Μαντζουρίδης, Γιαννόπουλος, Τεντσογλίδης (65′ Γκαρίπ), Μάρκος

Αχιλλέας Νεοκάστρου : Καμπούρης, Ράπτης, Τσαουσίδης, Πιτσάβας (24′ Ευαγγέλου), Βενιόπουλος Ν., Γκριτζαλιώτης, Χασάν, Αθανασίου, Μπαρτζώκας, Φεζουλάς, Τριανταφύλλου


Δόξα Βρυσακίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας 4-0 (Κίτσας Σ. 2, Βασιλείου Γ., Τζέπης Ι.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Χρυσάνης, με βοηθούς τους κ.κ. Χαλατζιούκα και Γκαλαΐτση

Συνθέσεις

Δόξα Βρυσακίου : Μαρτσέλος Π., Κίτσας Δ. (81′ Φλώρος), Κίτσας Ε., Μαραγκός Κ., Κίτσας Χ., Μαραγκός Α., Τζέπης Ι., Κάτσι (46′ Ζωγράφος Ρ.), Κίτσας Σ., Μπουκλάς Γ. (80′ Πέτρου), Τζέπης Χ. (75′ Βασιλείου Η.)

ΑΕ Αλεξάνδρειας : Αθανασιάδης, Δεμερτζίδης, Μυλώσης, Τουτουντζίδης, Τόζογλου, Παπαδόπουλος Α., Γερόπουλος (46′ Τσολακίδης), Μουταφίδης, Τσιώμος (51′ Μιχαλακάκης), Τσορακλίδης, Ευαγγέλου (73′ Μαυρίδης)

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καβασίλων 9 7 1 1 23 6 17 22
2 ΑΕ Αλεξάνδρειας 9 6 1 2 23 13 10 19
3 Δόξα Βρυσακίου 9 5 2 2 14 8 6 17
4 ΑΟ Συκιάς 9 3 3 3 14 13 1 12
5 Νησαϊκός Αστέρας 9 2 0 7 17 27 -10 6
6 Αχιλλέας Νεοκάστρου 9 0 1 8 9 33 -24 1

2ος όμιλος

Παλασίδειος Ακαδημία – Ακαδημία Μακροχωρίου  2-0 (Γερμανόπουλος, Μπισίρης)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Τσιουγγαρής, με βοηθούς τους κ.κ. Νησελίτη και Ντόβα

Συνθέσεις

Παλασίδειος Ακαδημία : Χαραλαμπίδης, Τσίλης, Φανάρας, Παπανάνος (82′ Γκεντικίδης), Ρώσσιος, Δρακούλης, Μυλωνάς (64′ Φίτου) Γερμανόπουλος, Βλαχοδήμος (48′ Κελεσίδης), Μπισίρης, Κουρκούτας (64′ Μούτσος)

Ακαδημία Μακροχωρίου : Παυλίδης, Τσακαλίδης, Κωνσταντινίδης, Ντρετσάι (46′ Σιδηρόπουλος), Συμεωνίδης, Σαχίνι, Μήτσκας, Γρηγορόπουλος, Ιορδανίδης, Τσικανόπουλος, Ηλιάδης


Απόλλων Λυκογιάννης – Ερμής Τριλόφου  2-2 (Κουϊρουκίδης, Σαρρίδης / Καρανάτσιος, Παπαδόπουλος Δ.)

Διαιτητής της αναμέτρησης ο κ. Κωστούλης, με βοηθούς τους κ.κ. Αργυρίου και Γκόγκα

Συνθέσεις

Απόλλων Λυκογιάννης : Σακαλής Α., Καφετζής, Λέκα Αλ., Καλαϊτζίδης Κ., Αδαμόπουλος, Κουϊρουκίδης, Παντσερίδης, Κουτσούκης, Παυλίδης, Σαρρίδης, Καλαϊτζίδης Δ.

Ερμής Τριλόφου : Φύκατας, Παπαδόπουλος Δ., Αντωνίου, Μπογιαννίδης, Παπαδόπουλος Ε., Καρανάτσιος, Πετεινάρης, Τσιτινίδης, Καραβάρας, Γκουντάρας, Μίχος


Δόξα Ασωμάτων – Θύελλα Στενημάχου  3-0 α.α.

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Απόλλων Λυκογιάννης 9 8 1 0 31 7 24 25
2 Ερμής Τριλόφου 9 5 2 2 28 13 15 17
3 Δόξα Ασωμάτων 9 5 1 3 22 14 8 16
4 Παλασίδειος Ακαδημία 9 5 0 4 17 16 1 15
5 Θύελλα Στενημάχου 9 1 0 8 6 26 -20 3
6 Ακαδημία Μακροχωρίου 9 1 0 8 5 33 -28 3