Κατηγορίες
Basket

Το πρόγραμμα στους τρεις ομίλους του Εφηβικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΜ

Ανακοινώθηκε σήμερα το πρόγραμμα του εφηβικού πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚΕΜ.

Οι 19 ομάδες που συμμετέχουν φέτος, χωρίστηκαν σε τρεις ομίλους σύμφωνα με γεωγραφικά κριτήρια.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

1η / 6η Αγωνιστική (25/10 – 29/11)

Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΚΕ Πιερίας
ΓΑΣ Βαφύρας – Βατανιακός

2η / 7η Αγωνιστική (1/11 – 6/12)

ΑΚΕ Πιερίας – Πιερικός Αρχέλαος
Βατανιακός – ΑΓΕ Πιερίας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Βαφύρας

3η / 8η Αγωνιστική (8/11 – 13/12)

Πιερικός – Αρχέλαος Βατανιακός
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΚΕ Πιερίας

4η / 9η Αγωνιστική (15/11 – 20/12)

ΓΑΣ Βαφύρας – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Βατανιακός – ΑΚΕ Πιερίας

5η / 10η Αγωνιστική (22/11 – 10/1)

Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Βατανιακός
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας

 

2ος όμιλος

1η / 6η Αγωνιστική (25/10 – 29/11)

Φίλιππος Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Βέροιας

2η / 7η Αγωνιστική (1/11 – 6/12)

Ζαφειράκης Νάουσας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΚ Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

3η / 8η Αγωνιστική (8/11 – 13/12)

Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ζαφειράκης Νάουσας

4η / 9η Αγωνιστική (15/11 – 20/12)

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Φίλιππος Βέροιας
Αετοί Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΑΟΚ Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας

5η / 10η Αγωνιστική (22/11 – 10/1)

Φίλιππος Βέροιας – Αετοί Βέροιας
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

 

3ος όμιλος

1η / 8η Αγωνιστική (25/10 – 13/12)

ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Αετός Κιλκίς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ίκαροι Γιαννιτσών
Κούπα Κιλκίς – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

2η / 9η Αγωνιστική (1/11 – 20/12)

Αετός Κιλκίς – ΦΟ Αριδαίας
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ρεπό : Κούπα Κιλκίς

3η / 10η Αγωνιστική (8/11 – 10/1)

ΦΟ Αριδαίας – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Εδεσσαϊκός
ΑΟΚ Γουμένισσας – Κούπα Κιλκίς
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

4η / 11η Αγωνιστική (15/11 – 17/1)

Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας
Κούπα Κιλκίς – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

5η / 12η Αγωνιστική (22/11 – 24/1)

ΦΟ Αριδαίας – Κούπα Κιλκίς
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΚ Γουμένισσας
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

6η / 13η Αγωνιστική (29/11 – 31/1)

ΑΟΚ Γουμένισσας – ΦΟ Αριδαίας
Κούπα Κιλκίς – Αετός Κιλκίς
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : ΓΑΣ Αλεξάνδρεια

7η / 14η Αγωνιστική (6/12 – 7/2)

ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ίκαροι Γιαννιτσών – Κούπα Κιλκίς
Ρεπό : Εδεσσαϊκός