Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά - Γενικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (18/10)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Η σελίδα ανανεώνεται…

1ος όμιλος

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  2-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  2-1
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης  2-1
ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου  0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  2-0
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων  2-0
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων  0-3
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης  2-2

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ένωση Αλεξ/πολης 2 2 0 0 3 0 3 6
2 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Ορφέας Ξάνθης 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Αετός Οφρυνίου 2 1 1 0 2 1 1 4
5 ΑΕ Διδυμοτείχου 2 1 0 1 3 1 2 3
6 Ηρακλής Αμπελοκήπων 2 1 0 1 3 1 2 3
7 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Πανδραμαϊκός 2 1 0 1 2 2 0 3
9 Ελπίδα Σαπών 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Άρης Αβάτου 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 ΑΕ Ευόσμου 2 0 2 0 3 2 1 2
12 Εθνικός Σοχού 2 0 2 0 3 3 0 2
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 Νέστος Χρυσούπολης 2 0 0 2 1 3 -2 0
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 2 0 0 2 0 4 -4 0

2ος όμιλος

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων  0-3
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός  3-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς  4-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αγροτικός Αστέρας  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός  2-1
Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-2
Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών  3-1
Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 2 2 0 0 3 1 2 6
2 ΠΑΟ Κουφαλίων 2 1 1 0 4 1 3 4
3 Αναγέννηση Γιαννιτσών 2 1 1 0 4 1 3 4
4 Θύελλα Σαρακηνών 2 1 1 0 3 1 2 4
5 Αγροτικός Αστέρας 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Θερμαϊκός 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Εθνικός Γιαννιτσών 2 1 0 1 3 3 0 3
8 Εδεσσαϊκός 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Νίκη Αγκαθιάς 1 0 1 0 1 1 0 1
12 Μακεδονικός 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Αετός Βαρβάρας 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 Αναγέννηση Πλαγιάς 2 0 0 2 1 5 -4 0

3ος όμιλος

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά  0-1
ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας  2-2
ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου  1-3
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα  1-0
Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου  3-0
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης  3-0
Ρεπό : Κοζάνη

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 2 2 0 0 4 0 4 6
2 ΑΕ Καρίτσας 2 2 0 0 4 0 4 6
3 ΑΟ Σελλάνων 2 2 0 0 4 0 4 6
4 Αναγέννηση Καρδίτσας 2 1 1 0 4 2 2 4
5 Αετός Μακρυχωρίου 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Ατρόμητος Παλαμά 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 1 0 1 2 4 -2 3
8 ΠΟ Ελασσόνας 2 0 2 0 3 3 0 2
9 Ηρακλής Λάρισας 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Δίας Δίου 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 ΑΣ Μετέωρα 2 0 0 2 0 2 -2 0
13 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Ερμής Αμυνταίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 ΠΟ Φήκης 2 0 0 2 1 5 -4 0

4ος όμιλος

ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός  0-1
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου  0-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς  1-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού  2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου  1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 2 0 0 5 1 4 6
2 Φωκικός 2 2 0 0 2 0 2 6
3 Αμβρυσσέας Διστόμου 2 2 0 0 2 0 2 6
4 ΑΟ Υπάτου 2 1 1 0 2 0 2 4
5 Οπούντιος Μαρτίνου 2 1 0 1 1 1 0 3
6 Θησέας Αγριάς 2 0 1 1 1 2 -1 1
7 Δήμητρα Ευξεινούπολης 2 0 1 1 0 1 -1 1
8 ΑΟ Νέας Αρτάκης 2 0 1 1 1 3 -2 1
9 ΑΠΟ Αταλάντη 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Ηρακλής Ψαχνών 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 ΓΣ Αλμυρού 2 0 0 2 0 3 -3 0

5ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας  1-2
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  4-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης  0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-1
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης  2-1
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού  0-1
Παναγρινιακός – Κέρκυρα  5-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναγρινιακός 1 1 0 0 5 1 4 3
2 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Τηλυκράτης 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Αναγέννηση Άρτας 1 1 0 0 2 1 1 3
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Αχέρων Καναλακίου 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Αμβρακικός Λουτρού 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Θύελλα Κατσικάς 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Θύελλα Μοναστηρακίου 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 ΑΕ Λευκίμμης 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ΑΕ Μεσολογγίου 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Κτηνοτροφικός Αστέρας 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 Κέρκυρα 1 0 0 1 1 5 -4 0

6ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Πανιώνιος – Πανναξιακός  4-1
Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου  2-1
Αήττητος Σπάτων – Φωστήρας  1-0
ΓΣ Μαρκό – ΑΕ Μοσχάτου  0-0
Εθνικός – ΓΣ Ηλιούπολης  0-1
Ρεπό: Προοδευτική

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 1 1 0 0 4 1 3 3
2 Χαραυγιακός 1 1 0 0 2 1 1 3
3 Αήττητος Σπάτων 1 1 0 0 1 0 1 3
4 ΓΣ Ηλιούπολης 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ΓΣ Μαρκό 1 0 1 0 0 0 0 1
6 ΑΕ Μοσχάτου 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Προοδευτική 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ΑΕ Μυκόνου 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Φωστήρας 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Εθνικός 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Πανναξιακός 1 0 0 1 1 4 -3 0

7ος όμιλος

Μολαϊκός – Πανναυπλιακός  1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας  0-1
ΑΕ Κηφισιάς – ΑΕ Ερμιονίδας  2-0
Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  1-1
Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ  2-1
Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός  1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Πανγυθεατικός 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Πανναυπλιακός 2 1 1 0 4 2 2 4
4 ΠΑΟ Ρουφ 2 1 0 1 3 2 1 3
5 ‘Αγιος Ιερόθεος 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Ερμής Μελιγούς 2 1 0 1 2 2 0 3
7 ΑΕ Ερμιονίδας 2 1 0 1 1 2 -1 3
8 Άρης Σκάλας 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 Μολαΐκός 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Κορωνίδα Κοιλάδας 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 Παναρκαδικός 2 0 0 2 0 3 -3 0

8ος όμιλος

ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας  1-2
Ακράτητος – Πανελευσινιακός  0-5
Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών  1-2
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας  2-2
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων  (19/10)
Αστέρας Βάρης – ΑΟ Καραβάς  3-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βάρης 2 2 0 0 9 3 6 6
2 Αίας Σαλαμίνας 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Αιολικός 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Αετός Λουτρών 2 1 1 0 3 2 1 4
5 Πανελευσινιακός 2 1 0 1 5 1 4 3
6 ΑΟ Πυλίου 2 1 0 1 3 2 1 3
7 Θύελλα Ραφήνας 2 0 2 0 2 2 0 2
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ΑΟ Καραβά 2 0 1 1 0 3 -3 1
10 Πυθαγόρας Κοντοκ. 1 0 0 1 3 6 -3 0
11 Μικρασιατική Χίου 2 0 0 2 1 4 -3 0
12 Ακράτητος 2 0 0 2 1 7 -6 0

9ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος  1-1
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος  0-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αίας Γαστούνης  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός  1-0
Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου  1-0
ΑΟ Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης  0-1
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 2 1 1 0 4 2 2 4
2 Παναιγιάλειος 2 1 1 0 3 2 1 4
3 ΠΑΟ Βάρδας 2 1 1 0 1 0 1 4
4 Αίας Γαστούνης 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Παλληξουριακός 2 1 0 1 3 2 1 3
6 Εθνικός Σκουλικάδου 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Πάμισος Μεσσήνης 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Αχαϊκή 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 0 1 0 2 2 0 1
10 Ναυπακτιακός 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Θύελλα Πατρών 1 0 1 0 0 0 0 1
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 ΑΟ Τσιλιβή 2 0 0 2 1 4 -3 0

10ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου  0-1
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας  2-1
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας  1-6
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου  3-0
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος  0-2
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος  0-1
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας  2-0
ΑΟ Παλαιόχωρας – Πλατανιάς  2-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Ιεράπετρας 1 1 0 0 6 1 5 3
2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Ατσαλένιος 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Ρεθυμνιακός 1 1 0 0 2 0 2 3
5 ΑΟ Παλαιόχωρας 1 1 0 0 2 0 2 3
6 ΑΟ Αγίου Νικολάου 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Αστέρας Ρεθύμνου 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Ηρόδοτος 1 1 0 0 1 0 1 3
9 Άρης Σούδας 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Γιούχτας 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 ΑΟ Πόρου 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 ΑΕ Νεάπολης 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 ΑΟ Δαμάστας 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Πλατανιάς 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Άρης Ρεθύμνου 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 Αλμυρός Γαζίου 1 0 0 1 1 6 -5 0