Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (21/10)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-0
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου  2-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός  0-3
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμοτείχου  2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μ.Αλεξ.Ορφανίου  5-0
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου  4-0
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού  0-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 3 2 1 0 7 2 5 7
2 Αετός Οφρυνίου 3 2 1 0 4 2 2 7
3 Ηρακλής Αμπελοκήπων 3 2 0 1 8 1 7 6
4 Πανδραμαϊκός 3 2 0 1 5 2 3 6
5 Ένωση Αλεξ/πολης 3 2 0 1 3 2 1 6
6 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 3 2 0 1 3 5 -2 6
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Ελπίδα Σαπών 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ΑΕ Διδυμοτείχου 3 1 0 2 4 3 1 3
10 Εθνικός Σοχού 3 0 3 0 3 3 0 3
11 Νέστος Χρυσούπολης 3 1 0 2 3 3 0 3
12 Απόλλων Παραλιμνίου 2 1 0 1 2 2 0 3
13 Άρης Αβάτου 3 1 0 2 3 5 -2 3
14 ΑΕ Ευόσμου 3 0 2 1 3 6 -3 2
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 2 0 0 2 1 5 -4 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 3 0 0 3 0 7 -7 0

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός  1-1
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-0
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης  2-2
Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-2
Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών  1-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 3 3 0 0 5 1 4 9
2 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
3 ΠΑΟ Κουφαλίων 3 1 2 0 5 2 3 5
4 Νίκη Αγκαθιάς 2 1 1 0 3 1 2 4
5 Θερμαϊκός 3 1 1 1 6 5 1 4
6 Αναγέννηση Γιαννιτσών 3 1 1 1 4 3 1 4
7 Εδεσσαϊκός 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Αγροτικός Αστέρας 1 1 0 0 2 0 2 3
9 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Εθνικός Γιαννιτσών 3 1 0 2 3 5 -2 3
11 Αναγέννηση Πλαγιάς 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 Μακεδονικός 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Αετός Βαρβάρας 3 0 0 3 2 6 -4 0
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2 0 0 2 0 5 -5 0

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-1
Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας  4-0
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας  1-1
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας  0-1
Κοζάνη – Δίας Δίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό : ΑΣ Μετέωρα

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Καρίτσας 3 3 0 0 5 0 5 9
2 Αετός Μακρυχωρίου 3 2 1 0 7 1 6 7
3 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 3 2 0 1 5 2 3 6
4 ΑΟ Σελλάνων 3 2 0 1 4 1 3 6
5 Αναγέννηση Καρδίτσας 3 1 2 0 5 3 2 5
6 Ατρόμητος Παλαμά 3 1 2 0 3 2 1 5
7 Ερμής Αμυνταίου 3 1 0 2 3 6 -3 3
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 1 0 2 2 5 -3 3
9 Ηρακλής Λάρισας 2 0 2 0 1 1 0 2
10 ΠΟ Ελασσόνας 3 0 2 1 3 7 -4 2
11 Δίας Δίου 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Μακεδονικός Φούφα 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 ΑΣ Μετέωρα 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 Κοζάνη 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 ΠΟ Φήκης 2 0 0 2 1 5 -4 0

10ος όμιλος

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας  0-2
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-3
Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης  4-2
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου  0-1
Ατσαλένιος – ΑΟ Δαμάστας  1-3
Πλατανιάς – Αλμυρός Γαζίου  0-6
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Ιεράπετρας 2 2 0 0 10 3 7 6
2 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2 2 0 0 4 0 4 6
3 ΑΟ Αγίου Νικολάου 2 2 0 0 5 3 2 6
4 Ρεθυμνιακός 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Αλμυρός Γαζίου 2 1 0 1 7 6 1 3
6 Γιούχτας 2 1 0 1 2 1 1 3
7 Ηρόδοτος 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Ατσαλένιος 2 1 0 1 3 3 0 3
9 ΑΟ Δαμάστας 2 1 0 1 3 3 0 3
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 2 1 0 1 2 2 0 3
11 Αστέρας Ρεθύμνου 2 1 0 1 1 1 0 3
12 ΑΟ Πόρου 2 1 0 1 1 1 0 3
13 Άρης Σούδας 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 ΑΕ Νεάπολης 2 0 0 2 2 6 -4 0
15 Άρης Ρεθύμνου 2 0 0 2 0 4 -4 0
16 Πλατανιάς 2 0 0 2 0 8 -8 0