Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 31/10 – Το «πλούσιο» αθλητικό μενού της TV και το LIVE του sportsup.gr σε Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:00
www.sportsup.gr
LIVE η Γ Εθνική και η ΕΠΣ Ημαθίας

13:15
Eurosport 1
Λα Βουέλτα | 11ο Ετάπ
Ποδηλασία

13:30
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Απόλλων Σμύρνης
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

14:15
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Αραγονίας
Μηχανοκίνητα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30
Novasports 1HD
Μπρίστολ Σίτι – Νόριτς
EFL Championship

14:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500
Erste Bank Open

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπιλμπάο – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Λάρισα
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500
Erste Bank Open

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Ιωνικός Νικαίας – Περιστέρι
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέρνλι – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

17:15
Novasports 3HD
Βόλος – ΑΕΛ
Super League

17:15
Novasports 1HD
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Τόφας – Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ3
Ιωνικός Νικαίας – Περιστέρι
Basket League

19:30
ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ – Λάρισα
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 2HD
Λαμία – Παναθηναϊκός
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε – Μορεϊρένσε
Liga NOS

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Oleksandr Usyk – Ντέρεκ Τσιζόρα
Boxing 2020

01:00
COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night 2020
Ουράια Χαλ – Άντερσον Σίλβα

01:00
COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2020
Ουράια Χαλ – Άντριαν Γιάνεζ

error: Protected