Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στους 10 ομίλους (11/4)

1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου  0-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης  1-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  3-0 α.α.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-1
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου  1-0
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός  0-2
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου  2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου  1-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 5 4 1 0 10 3 7 13
2 Αετός Οφρυνίου 5 4 1 0 8 3 5 13
3 Πανδραμαϊκός 5 4 0 1 8 2 6 12
4 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 5 3 1 1 6 7 -1 10
5 Ηρακλής Αμπελοκήπων 5 3 0 2 10 3 7 9
6 Ένωση Αλεξ/πολης 5 3 0 2 5 4 1 9
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 4 2 1 1 6 4 2 7
8 Ελπίδα Σαπών 4 2 1 1 4 4 0 7
9 Νέστος Χρυσούπολης 4 2 0 2 5 4 1 6
10 ΑΕ Ευόσμου 4 1 2 1 4 6 -2 5
11 ΑΕ Διδυμοτείχου 5 1 0 4 6 7 -1 3
12 Απόλλων Παραλιμνίου 3 1 0 2 2 3 -1 3
13 Εθνικός Σοχού 5 0 3 2 4 7 -3 3
14 Άρης Αβάτου 4 1 0 3 3 6 -3 3
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 4 0 0 4 2 11 -9 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 5 0 0 5 1 10 -9 0

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς  3-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-2
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-2
Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης  2-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Ρεπό : Θύελλα Σαρακηνών

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 0 8 2 6 15
2 Αγροτικός Αστέρας 3 3 0 0 8 0 8 9
3 Εδεσσαϊκός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
5 Νίκη Αγκαθιάς 4 2 1 1 5 4 1 7
6 Θερμαϊκός 5 2 1 2 7 7 0 7
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Μακεδονικός 5 1 3 1 7 5 2 6
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 5 2 0 3 4 6 -2 6
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 5 1 2 2 5 5 0 5
11 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Αετός Βαρβάρας 5 1 0 4 5 8 -3 3
13 Εθνικός Γιαννιτσών 5 1 0 4 3 8 -5 3
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 4 0 1 3 2 10 -8 1

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου  1-0
ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη  1-1
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-4
Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου  0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας  0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας  2-0
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης (14/4)
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 5 3 2 0 10 4 6 11
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 5 3 1 1 9 4 5 10
3 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
4 Αετός Μακρυχωρίου 5 2 1 2 7 3 4 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ηρακλής Λάρισας 4 1 2 1 4 3 1 5
7 Ατρόμητος Παλαμά 4 1 2 1 3 3 0 5
8 ΠΟ Ελασσόνας 4 1 2 1 5 7 -2 5
9 Δίας Δίου 3 1 1 1 1 1 0 4
10 Ερμής Αμυνταίου 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 1 1 3 3 8 -5 4
12 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
13 ΑΣ Μετέωρα 4 0 1 3 1 4 -3 1
14 Κοζάνη 2 0 1 1 1 4 -3 1
15 Μακεδονικός Φούφα 2 0 0 2 1 5 -4 0

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Φωκικός – Θησέας Αγριάς  2-2
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών  0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου  0-0
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη  0-3 α.α.
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-0
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 5 4 1 0 11 2 9 13
2 Ηρακλής Ψαχνών 4 3 0 1 7 4 3 9
3 Φωκικός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 ΑΟ Υπάτου 5 1 4 0 4 2 2 7
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 4 2 1 1 4 3 1 7
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 4 1 2 1 5 6 -1 5
7 Θησέας Αγριάς 5 0 4 1 6 7 -1 4
8 ΑΠΟ Αταλάντη 3 1 0 2 4 3 1 3
9 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3
10 Δήμητρα Ευξεινούπολης 4 0 2 2 2 5 -3 2
11 ΓΣ Αλμυρού 3 0 0 3 0 5 -5 0

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς  2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου  0-0
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης  0-0
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-0
Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 4 3 1 0 10 1 9 10
2 Κτηνοτροφικός Αστέρας 4 3 0 1 7 2 5 9
3 Τηλυκράτης 4 3 0 1 6 3 3 9
4 Παναγρινιακός 4 2 1 1 8 3 5 7
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 3 2 1 0 7 3 4 7
6 ΠΑΣ Πρέβεζα 3 2 1 0 4 2 2 7
7 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 1 1 6 5 1 7
8 Αναγέννηση Άρτας 4 1 1 2 3 4 -1 4
9 Θύελλα Μοναστηρακίου 4 1 0 3 7 8 -1 3
10 Αμβρακικός Λουτρού 4 1 0 3 2 5 -3 3
11 Κέρκυρα 4 1 0 3 2 14 -12 3
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 ΑΕ Μεσολογγίου 3 0 1 2 1 5 -4 1
14 Θύελλα Κατσικάς 3 0 0 3 2 7 -5 0

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου  2-0
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης  3-2
Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος  0-1
Χαραυγιακός – ΓΣ Μαρκό  1-1
Προοδευτική – Εθνικός  2-0
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 4 4 0 0 9 3 6 12
2 ΓΣ Ηλιούπολης 4 3 0 1 9 5 4 9
3 Χαραυγιακός 4 2 1 1 6 4 2 7
4 Προοδευτική 3 2 0 1 7 2 5 6
5 Φωστήρας 4 2 0 2 4 3 1 6
6 Πανναξιακός 4 2 0 2 6 8 -2 6
7 Εθνικός 3 1 0 2 2 4 -2 3
8 ΓΣ Μαρκό 4 0 3 1 1 3 -2 3
9 Αήττητος Σπάτων 3 1 0 2 1 5 -4 3
10 ΑΕ Μυκόνου 4 0 1 3 2 6 -4 1
11 ΑΕ Μοσχάτου 3 0 1 2 1 5 -4 1

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος  1-3
ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας  3-1
Παναρκαδικός – Μολαϊκός  2-1
Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-1
Κορωνίδα Κοιλάδας – ΑΕ Κηφισιάς  0-1
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 5 5 0 0 8 0 8 15
2 Άγιος Ιερόθεος 4 3 1 0 7 1 6 10
3 ΠΑΟ Ρουφ 5 3 0 2 9 5 4 9
4 Ερμής Μελιγούς 4 2 1 1 3 2 1 7
5 Άρης Σκάλας 5 2 1 2 5 8 -3 7
6 Πανγυθεατικός 5 2 0 3 4 3 1 6
7 Πανναυπλιακός 5 1 3 1 4 3 1 6
8 ΑΕ Ερμιονίδας 5 1 3 1 3 4 -1 6
9 Παναρκαδικός 4 2 0 2 3 4 -1 6
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 5 1 1 3 3 7 -4 4
11 Κορωνίδα Κοιλάδας 5 0 2 3 1 4 -3 2
12 Μολαΐκός 4 0 2 2 3 7 -4 2
13 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 0 2 2 3 8 -5 2

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΟ Καραβάς – ΑΟ Πυλίου  3-2
Αιολικός – Μικρασιατική Χίου  1-0
Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας  0-1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αετός Λουτρών  2-2
Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 5 4 0 1 8 4 4 12
2 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Αιολικός 5 3 1 1 6 3 3 10
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 5 2 1 2 5 6 -1 7
5 ΑΟ Καραβά 5 2 1 2 5 6 -1 7
6 Θύελλα Ραφήνας 4 1 3 0 5 4 1 6
7 Αετός Λουτρών 5 1 3 1 7 8 -1 6
8 ΑΟ Πυλίου 4 1 1 2 6 6 0 4
9 Μικρασιατική Χίου 5 1 1 3 4 7 -3 4
10 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 4 0 2 2 8 13 -5 2
12 Ακράτητος 5 0 2 3 4 11 -7 2

9ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών  0-1
ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου  0-1
Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος  1-3
Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης  0-2
Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-1
Ρεπό: Αχαϊκή

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 5 2 3 0 9 5 4 9
2 ΠΑΟ Βάρδας 5 2 3 0 4 2 2 9
3 Παναιγιάλειος 5 2 2 1 6 6 0 8
4 Ναυπακτιακός 4 2 1 1 8 4 4 7
5 Αίας Γαστούνης 3 2 1 0 5 1 4 7
6 Πάμισος Μεσσήνης 4 2 1 1 4 3 1 7
7 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 1 1 1 7 4 3 4
9 Θύελλα Πατρών 4 1 1 2 4 7 -3 4
10 Εθνικός Σκουλικάδου 3 1 0 2 3 5 -2 3
11 Παλληξουριακός 4 1 0 3 3 5 -2 3
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 ΑΟ Τσιλιβή 5 0 1 4 1 9 -8 1

10ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-0
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου  0-0
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-2
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου  1-0
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας  2-2
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.
Ηρόδοτος – Πλατανιάς  3-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 4 0 1 11 4 7 12
2 ΑΟ Δαμάστας 5 3 1 1 11 4 7 10
3 Αναγέννηση Ιεράπετρας 5 3 1 1 14 8 6 10
4 Ηρόδοτος 5 3 1 1 8 3 5 10
5 ΑΟ Αγίου Νικολάου 5 3 1 1 11 8 3 10
6 Ατσαλένιος 5 3 1 1 10 7 3 10
7 Ρεθυμνιακός 5 3 0 2 8 4 4 9
8 Αλμυρός Γαζίου 5 2 2 1 14 7 7 8
9 Γιούχτας 5 2 2 1 7 4 3 8
10 ΑΟ Πόρου 5 2 1 2 4 5 -1 7
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 5 2 0 3 6 12 -6 6
12 Άρης Σούδας 5 1 2 2 6 7 -1 5
13 ΑΕ Νεάπολης 5 1 1 3 4 10 -6 4
14 Αστέρας Ρεθύμνου 5 1 0 4 4 10 -6 3
15 Πλατανιάς 5 0 1 4 1 13 -12 1
16 Άρης Ρεθύμνου 7 0 0 7 1 11 -10 0