Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (11/4)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου  0-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης  1-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  3-0 α.α.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-1
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου  1-0
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός  0-2
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου  2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου  1-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 5 4 1 0 10 3 7 13
2 Αετός Οφρυνίου 5 4 1 0 8 3 5 13
3 Πανδραμαϊκός 5 4 0 1 8 2 6 12
4 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 5 3 1 1 6 7 -1 10
5 Ηρακλής Αμπελοκήπων 5 3 0 2 10 3 7 9
6 Ένωση Αλεξ/πολης 5 3 0 2 5 4 1 9
7 ΑΕ Αμπελοκήπων 4 2 1 1 6 4 2 7
8 Ελπίδα Σαπών 4 2 1 1 4 4 0 7
9 Νέστος Χρυσούπολης 4 2 0 2 5 4 1 6
10 ΑΕ Ευόσμου 4 1 2 1 4 6 -2 5
11 Απόλλων Παραλιμνίου 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 ΑΕ Διδυμοτείχου 5 1 0 4 6 7 -1 3
13 Εθνικός Σοχού 5 0 3 2 4 7 -3 3
14 Άρης Αβάτου 4 1 0 3 3 6 -3 3
15 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 4 0 0 4 2 11 -9 0
16 Αναγέννηση Θαλασσιάς 5 0 0 5 1 10 -9 0

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς  3-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-2
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-2
Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης  2-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Ρεπό : Θύελλα Σαρακηνών

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 0 8 2 6 15
2 Αγροτικός Αστέρας 3 3 0 0 8 0 8 9
3 Εδεσσαϊκός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
5 Νίκη Αγκαθιάς 4 2 1 1 5 4 1 7
6 Θερμαϊκός 5 2 1 2 7 7 0 7
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Μακεδονικός 5 1 3 1 7 5 2 6
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 5 2 0 3 4 6 -2 6
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 5 1 2 2 5 5 0 5
11 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Αετός Βαρβάρας 5 1 0 4 5 8 -3 3
13 Εθνικός Γιαννιτσών 5 1 0 4 3 8 -5 3
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 4 0 1 3 2 10 -8 1

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου  1-0
ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη  1-1
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-4
Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου  0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας  0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας  2-0
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης (14/4)
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 5 3 2 0 10 4 6 11
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 5 3 1 1 9 4 5 10
3 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
4 Αετός Μακρυχωρίου 5 2 1 2 7 3 4 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ατρόμητος Παλαμά 4 1 2 1 3 3 0 5
7 ΠΟ Ελασσόνας 4 1 2 1 5 7 -2 5
8 Ηρακλής Λάρισας 4 1 2 1 4 3 1 5
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 1 1 3 3 8 -5 4
10 Δίας Δίου 3 1 1 1 1 1 0 4
11 Ερμής Αμυνταίου 4 1 1 2 3 6 -3 4
12 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
13 ΑΣ Μετέωρα 4 0 1 3 1 4 -3 1
14 Κοζάνη 2 0 1 1 1 4 -3 1
15 Μακεδονικός Φούφα 2 0 0 2 1 5 -4 0

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Φωκικός – Θησέας Αγριάς  2-2
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών  0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου  0-0
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη  0-3 α.α.
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-0
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 5 4 1 0 11 2 9 13
2 Ηρακλής Ψαχνών 4 3 0 1 7 4 3 9
3 Φωκικός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 ΑΟ Υπάτου 5 1 4 0 4 2 2 7
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 4 2 1 1 4 3 1 7
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 4 1 2 1 5 6 -1 5
7 Θησέας Αγριάς 5 0 4 1 6 7 -1 4
8 ΑΠΟ Αταλάντη 3 1 0 2 4 3 1 3
9 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3
10 Δήμητρα Ευξεινούπολης 4 0 2 2 2 5 -3 2
11 ΓΣ Αλμυρού 3 0 0 3 0 5 -5 0

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς  2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου  0-0
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης  0-0
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-0
Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 4 3 1 0 10 1 9 10
2 Τηλυκράτης 4 3 0 1 6 3 3 9
3 Κτηνοτροφικός Αστέρας 4 3 0 1 7 2 5 9
4 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 3 2 1 0 7 3 4 7
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 3 2 1 0 4 2 2 7
6 Παναγρινιακός 4 2 1 1 8 3 5 7
7 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 1 1 6 5 1 7
8 Αναγέννηση Άρτας 4 1 1 2 3 4 -1 4
9 Κέρκυρα 4 1 0 3 2 14 -12 3
10 Θύελλα Μοναστηρακίου 4 1 0 3 7 8 -1 3
11 Αμβρακικός Λουτρού 4 1 0 3 2 5 -3 3
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 ΑΕ Μεσολογγίου 3 0 1 2 1 5 -4 1
14 Θύελλα Κατσικάς 3 0 0 3 2 7 -5 0

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου  2-0
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης  3-2
Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος  0-1
Χαραυγιακός – ΓΣ Μαρκό  1-1
Προοδευτική – Εθνικός  2-0
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 4 4 0 0 9 3 6 12
2 ΓΣ Ηλιούπολης 4 3 0 1 9 5 4 9
3 Χαραυγιακός 4 2 1 1 6 4 2 7
4 Προοδευτική 3 2 0 1 7 2 5 6
5 Φωστήρας 4 2 0 2 4 3 1 6
6 Πανναξιακός 4 2 0 2 6 8 -2 6
7 Εθνικός 3 1 0 2 2 4 -2 3
8 ΓΣ Μαρκό 4 0 3 1 1 3 -2 3
9 Αήττητος Σπάτων 3 1 0 2 1 5 -4 3
10 ΑΕ Μυκόνου 4 0 1 3 2 6 -4 1
11 ΑΕ Μοσχάτου 3 0 1 2 1 5 -4 1

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος  1-3
ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας  3-1
Παναρκαδικός – Μολαϊκός  2-1
Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-1
Κορωνίδα Κοιλάδας – ΑΕ Κηφισιάς  0-1
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 5 5 0 0 8 0 8 15
2 Άγιος Ιερόθεος 4 3 1 0 7 1 6 10
3 ΠΑΟ Ρουφ 5 3 0 2 9 5 4 9
4 Ερμής Μελιγούς 4 2 1 1 3 2 1 7
5 Άρης Σκάλας 5 2 1 2 5 8 -3 7
6 Πανναυπλιακός 5 1 3 1 4 3 1 6
7 ΑΕ Ερμιονίδας 5 1 3 1 3 4 -1 6
8 Πανγυθεατικός 5 2 0 3 4 3 1 6
9 Παναρκαδικός 4 2 0 2 3 4 -1 6
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 5 1 1 3 3 7 -4 4
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 Κορωνίδα Κοιλάδας 5 0 2 3 1 4 -3 2
13 Μολαΐκός 4 0 2 2 3 7 -4 2

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΟ Καραβάς – ΑΟ Πυλίου  3-2
Αιολικός – Μικρασιατική Χίου  1-0
Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας  0-1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αετός Λουτρών  2-2
Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος  1-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 5 4 0 1 8 4 4 12
2 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Αιολικός 5 3 1 1 6 3 3 10
4 ΑΟ Καραβά 5 2 1 2 5 6 -1 7
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 5 2 1 2 5 6 -1 7
6 Θύελλα Ραφήνας 4 1 3 0 5 4 1 6
7 Αετός Λουτρών 5 1 3 1 7 8 -1 6
8 ΑΟ Πυλίου 4 1 1 2 6 6 0 4
9 Μικρασιατική Χίου 5 1 1 3 4 7 -3 4
10 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 4 0 2 2 8 13 -5 2
12 Ακράτητος 5 0 2 3 4 11 -7 2

9ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών  0-1
ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου  0-1
Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος  1-3
Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης  0-2
Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-1
Ρεπό: Αχαϊκή

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 5 2 3 0 9 5 4 9
2 ΠΑΟ Βάρδας 5 2 3 0 4 2 2 9
3 Παναιγιάλειος 5 2 2 1 6 6 0 8
4 Πάμισος Μεσσήνης 4 2 1 1 4 3 1 7
5 Ναυπακτιακός 4 2 1 1 8 4 4 7
6 Αίας Γαστούνης 3 2 1 0 5 1 4 7
7 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 1 1 1 7 4 3 4
9 Θύελλα Πατρών 4 1 1 2 4 7 -3 4
10 Εθνικός Σκουλικάδου 3 1 0 2 3 5 -2 3
11 Παλληξουριακός 4 1 0 3 3 5 -2 3
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 ΑΟ Τσιλιβή 5 0 1 4 1 9 -8 1

10ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-0
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου  0-0
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-2
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου  1-0
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας  2-2
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.
Ηρόδοτος – Πλατανιάς  3-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 4 0 1 11 4 7 12
2 ΑΟ Δαμάστας 5 3 1 1 11 4 7 10
3 Ατσαλένιος 5 3 1 1 10 7 3 10
4 Αναγέννηση Ιεράπετρας 5 3 1 1 14 8 6 10
5 Ηρόδοτος 5 3 1 1 8 3 5 10
6 ΑΟ Αγίου Νικολάου 5 3 1 1 11 8 3 10
7 Ρεθυμνιακός 5 3 0 2 8 4 4 9
8 Αλμυρός Γαζίου 5 2 2 1 14 7 7 8
9 Γιούχτας 5 2 2 1 7 4 3 8
10 ΑΟ Πόρου 5 2 1 2 4 5 -1 7
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 5 2 0 3 6 12 -6 6
12 Άρης Σούδας 5 1 2 2 6 7 -1 5
13 ΑΕ Νεάπολης 5 1 1 3 4 10 -6 4
14 Αστέρας Ρεθύμνου 5 1 0 4 4 10 -6 3
15 Πλατανιάς 5 0 1 4 1 13 -12 1
16 Άρης Ρεθύμνου 7 0 0 7 1 11 -10 0