Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα στα εξ αναβολής παιχνίδια και οι βαθμολογίες (14/4)

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Αγρ.Αστέρας  0-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 0 8 2 6 15
2 Αγροτικός Αστέρας 4 4 0 0 9 0 9 12
3 Εδεσσαϊκός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
5 Νίκη Αγκαθιάς 4 2 1 1 5 4 1 7
6 Θερμαϊκός 5 2 1 2 7 7 0 7
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Μακεδονικός 5 1 3 1 7 5 2 6
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 5 2 0 3 4 6 -2 6
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 5 1 2 2 5 5 0 5
11 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Αετός Βαρβάρας 5 1 0 4 5 8 -3 3
13 Εθνικός Γιαννιτσών 5 1 0 4 3 8 -5 3
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 3 0 1 2 1 3 -2 1
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 4 0 1 3 2 10 -8 1

3ος όμιλος (2η & 5η αγωνιστική)

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα  4-0
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης 0-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 5 3 2 0 10 4 6 11
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 5 3 1 1 9 4 5 10
3 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
4 Ηρακλής Λάρισας 5 2 2 1 8 3 5 8
5 Αετός Μακρυχωρίου 5 2 1 2 7 3 4 7
6 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
7 Ατρόμητος Παλαμά 4 1 2 1 3 3 0 5
8 ΠΟ Ελασσόνας 4 1 2 1 5 7 -2 5
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 1 1 3 3 8 -5 4
10 Δίας Δίου 3 1 1 1 1 1 0 4
11 Ερμής Αμυνταίου 4 1 1 2 3 6 -3 4
12 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
13 ΑΣ Μετέωρα 4 0 1 3 1 4 -3 1
14 Κοζάνη 2 0 1 1 1 4 -3 1
15 Μακεδονικός Φούφα 3 0 0 3 1 9 -8 0

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1 

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 4 3 1 0 10 1 9 10
2 Τηλυκράτης 4 3 0 1 6 3 3 9
3 Κτηνοτροφικός Αστέρας 4 3 0 1 7 2 5 9
4 ΠΑΣ Πρέβεζα 4 2 2 0 5 3 2 8
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 3 2 1 0 7 3 4 7
6 Παναγρινιακός 4 2 1 1 8 3 5 7
7 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 1 1 6 5 1 7
8 Αναγέννηση Άρτας 4 1 1 2 3 4 -1 4
9 Κέρκυρα 4 1 0 3 2 14 -12 3
10 Θύελλα Μοναστηρακίου 4 1 0 3 7 8 -1 3
11 Αμβρακικός Λουτρού 4 1 0 3 2 5 -3 3
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 3 0 2 1 2 5 -3 2
13 ΑΕ Μεσολογγίου 3 0 1 2 1 5 -4 1
14 Θύελλα Κατσικάς 3 0 0 3 2 7 -5 0

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΟ Πυλίου – Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων  3-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 5 4 0 1 8 4 4 12
2 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Αιολικός 5 3 1 1 6 3 3 10
4 ΑΟ Καραβά 5 2 1 2 5 6 -1 7
5 ΑΟ Πυλίου 5 2 1 2 9 6 3 7
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 Θύελλα Ραφήνας 4 1 3 0 5 4 1 6
8 Αετός Λουτρών 5 1 3 1 7 8 -1 6
9 Μικρασιατική Χίου 5 1 1 3 4 7 -3 4
10 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 5 0 2 3 8 16 -8 2
12 Ακράτητος 5 0 2 3 4 11 -7 2

9ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αίας Γαστούνης  0-2

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Γαστούνης 4 3 1 0 7 1 6 10
2 Ζάκυνθος 5 2 3 0 9 5 4 9
3 ΠΑΟ Βάρδας 5 2 3 0 4 2 2 9
4 Παναιγιάλειος 5 2 2 1 6 6 0 8
5 Πάμισος Μεσσήνης 4 2 1 1 4 3 1 7
6 Ναυπακτιακός 4 2 1 1 8 4 4 7
7 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4 1 1 2 7 6 1 4
9 Θύελλα Πατρών 4 1 1 2 4 7 -3 4
10 Εθνικός Σκουλικάδου 3 1 0 2 3 5 -2 3
11 Παλληξουριακός 4 1 0 3 3 5 -2 3
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 ΑΟ Τσιλιβή 5 0 1 4 1 9 -8 1