Κατηγορίες
Εφηβικό ΕΠΣ Ημαθίας - Παιδικό Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας : Το πλήρες πρόγραμμα με τις ημερομηνίες και έδρες του πρωταθλήματος U16

Μετά το πρωτάθλημα U14, η ΕΠΣ Ημαθίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στο αντίστοιχο της U16, με τις έδρες αλλά και τις ημερομηνίες των αγώνων.

Όλα τα ματς έχουν ώρα έναρξης στις 11.00πμ

Αναλυτικά :

1η αγωνιστική (16/10/2021)
Γήπεδο Γεωργιανών Ακαδημία Βέροιας – ΦΑΣ Νάουσα
Γήπεδο Αγίας Βαρβάρας Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Νάουσας – Τηλέμαχοι
Γήπεδο Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης
Γήπεδο Κουλούρας ΝΠΣ Βέροια – Αετός Λαζοχωρίου

2η αγωνιστική (23/10/2021)
Γήπεδο Γιαννακοχωρίου ΦΑΣ Νάουσα – Ολυμπιακός Νάουσας
Γήπεδο Αγίας Βαρβάρας Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Βέροιας
Γήπεδο Νεοκάστρου Φίλιππος Μελίκης – Αετός Λαζοχωρίου
Γήπεδο Νησελίου Τηλέμαχοι – ΝΠΣ Βέροια
Γήπεδο Καμποχωρίου ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου

3η αγωνιστική (30/10/2021)
Γήπεδο Γεωργιανών Ακαδημία Βέροιας – Ολυμπιακός Νάουσας
Γήπεδο Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Γήπεδο Κουλούρας ΝΠΣ Βέροια – ΦΑΣ Νάουσα
Γήπεδο Λαζοχωρίου Αετός Λαζοχωρίου – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Γήπεδο Νεοκάστρου Φίλιππος Μελίκης – Τηλέμαχοι

4η αγωνιστική (06/11/2021)
Γήπεδο Γιαννακοχωρίου ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης
Γήπεδο Αγίας Βαρβάρας Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Αετός Λαζοχωρίου
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Νάουσας – ΝΠΣ Βέροια
Γήπεδο Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχωρίου – Ακαδημία Βέροιας
Γήπεδο Καμποχωρίου ΑΕΚ Καμποχωρίου – Τηλέμαχοι

5η αγωνιστική (13/11/2021)
Γήπεδο Γεωργιανών Ακαδημία Βέροιας – ΝΠΣ Βέροια
Γήπεδο Γιαννακοχωρίου ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Γήπεδο Λαζοχωρίου Αετός Λαζοχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο Νεοκάστρου Φίλιππος Μελίκης – Ολυμπιακός Νάουσας
Γήπεδο Νησελίου Τηλέμαχοι – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

6η αγωνιστική (20/11/2021)
Γήπεδο Αγίας Βαρβάρας Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΦΑΣ Νάουσα
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Γήπεδο Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχωρίου – Τηλέμαχοι
Γήπεδο Κουλούρας ΝΠΣ Βέροια – Φίλιππος Μελίκης
Γήπεδο Λαζοχωρίου Αετός Λαζοχωρίου – Ακαδημία Βέροιας

7η αγωνιστική (27/11/2021)
Γήπεδο Γιαννακοχωρίου ΦΑΣ Νάουσα – Άρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Γήπεδο Νεοκάστρου Φίλιππος Μελίκης – Ακαδημία Βέροιας
Γήπεδο Νησελίου Τηλέμαχοι – Αετός Λαζοχωρίου
Γήπεδο Καμποχωρίου ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΝΠΣ Βέροια

8η αγωνιστική (04/12/2021)
Γήπεδο Γεωργιανών Ακαδημία Βέροιας – Τηλέμαχοι
Γήπεδο Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας
Γήπεδο Κουλούρας ΝΠΣ Βέροια – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας
Γηπεδο Λαζοχωρίου Αετός Λαζοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα
Γήπεδο Καμποχωρίου ΑΕΚ Καμποχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

9η αγωνιστική (11/12/2021)
Γήπεδο Γεωργιανών Ακαδημία Βέροιας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Γήπεδο Αγίας Βαρβάρας Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Φίλιππος Μελίκης
Γήπεδο Αγίου Νικολάου Ολυμπιακός Νάουσας – Αετός Λαζοχωρίου
Γήπεδο Κουλούρας ΝΠΣ Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο Νησελίου Τηλέμαχοι – ΦΑΣ Νάουσα

error: Protected